loading
تبلیغات
چوب و هنر لابل سی سرو
امتیاز: 0.0 0 نظر | ثبت نظر

3 خرداد 1397

محصولات حصیری، 33 مدل خواستنی از گلدون تا مبل!

حصیر بافی یکی از کهن ترین هنرها است و بیشتر در منطقه هایی که به موادی اولیه مانند برگ درخت خرما، ساقه گندم ، نی و ترکه دسترسی داشته اند مرسوم بوده است؛ می بینید که چگونه عنصری از طبیعت را بکار برده اند؟! در واقع توانسته اند به نحوی حس زنده بودن را تجلی کنند. از سمتی یکی از ویژگی های هنر روستیک استفاده از دست ساخته های هنری روستاییان است که بکار گیری لوازم حصیری می تواند انتخاب خوبی برای دکوراسیونی به سبک روستیک باشد. اگر دکور شما هم سبک سیاق روستیک دارد و دنبال کالاهایی کاربردی از جنس حصیر هستید، این راهنمای خرید را از دست ندهید.

برای تهیه محصولات معرفی شده کافی است بر روی عکس مورد نظر کلیک کرده و به اطلاعات تماس فروشنده دسترسی پیدا کنید و یا درخواست تان را در بخش سفارش کالا و خدمات ثبت کنید.

مبل حصیری

دکوراسیون منزل تان پیرو چه سبکی است؟ هر سبکی که باشد عناصر مهمی مانند مبلمان معرف سبک است؛ پس برای انتخاب یک سبک با خرید عناصر مهم شروع کنید. برای مثال داشتن یک مبل حصیری می تواند بیانگر سبک سنتی و یا روستیک خواهد بود.

.

گلدان حصیری

اگر به دنبال تنوعی در دکوراسیون خود هستید می توانید، کمی ساختار شکنی کنید و به دنبال طرح های خاص بروید؛ برای شروع بد نیست از اکسسوری های کوچکی مثل گلدان استفاده کنید. اما چه طرح و نقش خاصی می تواند مناسب باشد؟ برای انتخاب بهتر این موضوع به مقایسه ی مدل های بازار بپردازید و حتما توجهی به طرح،نقش،جنس و بافت آن داشته باشید؛ برای مثال به گلدان های حصیری توجه کنید، ممکن است مدل خاصی نداشته باشد اما بافت خاص آن در دکوراسیون شما جذابیت خاصی را ایجاد خواهد کرد.

میز جلو مبلی حصیری

معمولا مهمترین فضا برای دکوراسیون، نشیمن و یا پذیرایی منزل است که عنصر تشکیل دهنده ی آن مبلمان و اکسسوری ها خواهد بود، پس اگر می خواهید یک هویت بصری برای این فضا داشته باشید به تناسبات حجمی و رنگی عناصر توجه کنید، برای مثال برای انتخاب یک میز جلو مبلی باید با تناسبات و رنگ مبلمان شما همخوانی داشته باشد؛ اما ناگفته نماند، عناصری مانند چوب و حصیر که رنگ طبیعی دارد، با بیشتر سبک ها همخوانی دارد.

سبد حصیری

سبدهای حصیری علاوه بر کاربردهای معمول می تواند در گوشه و کنار دکور بکار آید؛ البته از  می توانید به عنوان یک نظم دهنده نیز استفاده کنید، پس بهتر است اسمش را یک دکور چند منظوره بگذاریم.

پرده حصیری

اگر برای دکواسیون مدرن و یا روستیک منزل تان به دنبال یک پرده با طرح ساده هستید که فضای کمتری را اشغال کند، پرده حصیری می تواند یکی از گزینه های انتخابی شما باشد به شرط آن که متناسب با ترکیبات رنگی محیط باشد. در ضمن حین خرید به میزان نوری که از آن عبور می کند، توجه کنید.

در صورتی که قصد تهیه محصولی مشابه نمونه های موجود در عکس را دارید؛ می توانید از طریق سفارش آنلاین خدمات و کالا در چیدانه اقدام نمایید!


نویسنده: زهرا السادات حسینی | تحریریه چیدانه

اهالی فن و شرکت های پیشنهادی
صنایع چوبی ارجان
صنایع چوبی ارجان
صنایع چوبی ارجان

صنایع چوبی ارجان

باغ گل فدک
باغ گل فدک
باغ گل فدک

باغ گل فدک

مبلمان جهانتاب
مبلمان جهانتاب
مبلمان جهانتاب

مبلمان جهانتاب

نمونه کارهای مرتبط
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
کد امنیتی
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173