درباره ما

""" با عضویت در کانال فروشگاه اینترنتی ماپاها از 10 درصد تخفیف عید نوروز برخوردار شوید"""

گروه اینترنتی ماپاها از چندین تیم دربخش های مختلف آی تی، رایانه و موبایل و لوازم جانبی، لوازم خانگی و صوتی تصویری، لوازم آرایشی و بهداشتی و انواع ساعت و انواع تابلو فرش با هدف فروش و معرفی کالا از طریق اینترنت با مدیریت مجید محمد پور تشکیل شده است. گروه ماپاها با توجه به نیاز هموطنان مان به خرید آسان تصمیم به راه اندازی فروشگاه اینترنتی گرفت و از ابتدای سال 1394 کار عملیاتی کردن فروشگاه اینترنتی ماپاها را آغاز نمود.

**یکی از حوزه های فعالیت فروشگاه اینترنتی ماپاها مربوط به انواع شیرآلات ساختمانی، شیرآلات حمام و سرویس بهداشتی از بهترین برندهای موجود در زمینه شیرآلات مانند شیرآلات قهرمان، ایران نوید، kwc، سوسال می باشد.

مردم ایران مانند تمام مردم دنیا، به دسترسی آسان به کالای مورد نیاز خود علاقمند هستند.اما بسیاری باور دارند که خرید تعداد زیادی از کالاها، در برخی نقاط بسیار سخت و یا غیر ممکن است اما ماپاها این امر را آسان نموده و برای تهیه و حفاظت و نگهداری و ارسال کالا از متخصصین جوان و خلاق در کنار تجربه های مدیران باسابقه استفاده می کنند.

رسالت فروشگاه ماپاها ارائه کالا اصل و غیر تقلبی در بخش های مختلف با ارائه گارانتی معتبر می باشد. ماپاها می خواهد بستری را فراهم سازد تا شما بتوانید در طول هفت روز هفته به صورت "شبانه روزی و 24 ساعته" خریدی راحت و مطمئن داشته باشید و با خیالی آسوده کالای خود را در محل مورد نظر خود دریافت نمایید.

زمینه های فعالیت
اهالی فن و شرکت های پیشنهادی
طراحان دیمان طراحان دیمان
13 نمونه کار

تلفن: 021٢٦٢١٧٨٦٦
لوکس سنتر لوکس سنتر
6 نمونه کار

تلفن: 09120344608
صنعت چوب نجفی صنعت چوب نجفی
2 نمونه کار

تلفن: ٠٢١۵۶۴۵٢٧٣٠
گالری شینا گالری شینا
16 نمونه کار

تلفن: 09128618101
گره و مبلمان آل یاسین گره و مبلمان آل یاسین
9 نمونه کار

تلفن: 09378607705
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173