صدر اِستون
صدر اِستون
13 نمونه کار

تهران / تهران

شهرک غرب فاز 2 خیابان هرمزان بین کوچه دوم و چهارم پلاک 1

02187106

درباره ما

صدر اِستون
اولین و بزرگترین تولید کننده بتن اکسپوز و سنگهای دکوراتیو مصنوعی در ایران
صدر استون به عنوان زیر مجموعه هولدینگ صدر با هدف تولید سنگ آنتیک و سنگ مصنوعی و همچنین سازگار با طبیعت در سال1383 در تهران تاسیس شد و آغاز به کار نمود. مدیران این شرکت یکسال بعد کارخانه عظیم خود را در تهران با ظرفیت تولید سالانه 300000 مترمربع حاضر و آماده بهره برداری نمودند، اما جهت استفاده از فن آوری روز دنیا و کسب تجربه ازشرکتهای بزرگ و صاحب نام در زمینه سنگهای دکوراتیو و همچنین بالا بردن کیفیت محصولات خود با مسئولین شرکتی کانادایی وارد مذاکره شد و پس از رایزنی های فراوان موفق به حصول توافق جهت تولید محصولات خود تحت لیسانس این شرکت شدند.
از همین رو محصولات سنگ آنتیک صدر استون که برای اولین بار در نمایشگاه مبلمان و دکوراسیون و معماری داخلی در سال 86 در محل دائمی نمایشگاه های تهران در معرض بازدید عموم قرار گرفت، مورد استقبال غیر قابل وصفی از سوی اساتید، مهندسین، معماران و همچنین عموم بازدید کنندگان واقع شد پس از آن حضور موفق در چند نمایشگاه خارجی، عرصه فعالیت شرکت صدر استون را به آن سوی مرزهای میهن عزیزمان گسترش داد. حال معماران متفاوت و خلاقی تمایل دارند تا از زیبایی بتن اکسپوز استفاده کنند، لیکن یک دیوار با اجرای بتن به صورت گونیا و بسیار صاف و چشم نواز، پایانی بسیار گران، سنگین و پر ریسک را به همراه دارد.
پیشتازان تولید متریال های پیشرو نیز به فکر تولید تایل های بتن اکسپوز به صورت صنعتی و پیش ساخته افتادند. ولی بسیار گران و محدود. در ایران جای این تایل های موثر در معماری، بسیار خالی بود تا اینکه شرکت «صدراستون » به عنوان یک تلاشگر و پیشتاز در عرصه تولیدات متریال های ساختمانی با استفاده از آخرین تکنولوژی های مواد اولیه و تجربیات شرکت کانادایی تولید کننده ی این محصول، اقدام به تولید این تایل ها نمود.
ویژگی سبک بودن، قابلیت نصب بسیار آسان و سریع و در نهایت مقرون به صرفه بودن، آن را به محصولی مورد علاقه برای معماران خلاق و نوگرا تبدیل کرده است. این تایل ها در اندازه های 100 × 60 و 48 × 43 و 100 × 50 و سایز مورد نظر معماران عزیز نماهای داخلی و خارجی شما را در فرمهای بتن اکسپوز بسیار تاثیر گذار و نوآورانه جلوه میدهد.

بتن اکسپوز و انواع آن، مهمان جدید ساختمان های امروزی!
بتن اکسپوز و انواع آن، مهمان جدید ساختمان های امروزی!

12 آذر 1397 مشاهده
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش

تهران / تهران

شهرک غرب فاز 2 خیابان هرمزان بین کوچه دوم و چهارم پلاک 1

02187106

از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173