تهران / تهران

شریعتی بالاتر از میرداماد کوچه بهشت یکم پلاک 44 واحد 1

021۲۲۸۸۱۱۸۸

021۲۲۸۸۲۰۰۰

09121000400

درباره ما

همانطور که می دانید ، امروزه روز زیبایی تنها به امری مختص لذت تماشا خلاصه نمی شود. زیبایی و حسن سلیقه از عناصر حیاتی دنیای رقابتی امروز است. هزاران بنا ساخته میشود و هزاران دست به آرایش و پیرایش آنها مشغول است و در نهایت، آن چشمی که از این میان انتخاب خواهد کرد‌ نیز با هزار چشم به انتخاب خود مینگرد.
هر بنای معماری، اعم از منزل مسکونی تا اماکن اداری و تجاری، برای موفقیت در این عرصه ی تنگاتنگ رقابتی، می بایست به دقت و با رعایت اصول کارایی و زیبایی آماده سازی شود.
آریودیزاین گروپ متخصص طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان ( تجاری، مسکونی، اداری ) و طراحی و تولید مجموعه کامل عناصر دکوراسیون داخلی، شامل پرده، مبلمان، کاغذ دیواری، کفپوش، پارکت و اکسسوار مکمل است. تمامی این تولیدات ز بهترین متریال خارجی و بهترین برندهای پارچه دنیا و با بهترین و مجرب ترین کادر حرفه ای ارائه می شوند.
تحویل نهایی هر پروژه در آریودیزاین منوط به رضایت مشتری است و کلیه کارهای انجام شده توسط این مجموعه دارای گارانتی است. خدمات پس از فروش (سرویس و شستشو و جابجایی) مستقیما توسط این شرکت انجام
می گردد.
تمامی اسکلت مبلمان و میزها از جنس چوب راش درجه یک گرجستان است و کارگاه دارای کادر بسیار مجرب و دستگاه های ساخت ایتالیا است.
کیفیت فوم ها، رنگ ها، پارچه و تمامی متریال از بهترین نوع و بالاترین درجه است.
برخی از نمونه پروژه های انجام شده توسط این مجموعه :
هتل آریو برزن شیراز
لابی هتل زندیه شیراز
سفارت امارات متحده
زیبایی و کارایی، دو اصل اساسی طراحی مبلمان اکسسوری منزل هستند. اگر مبلمان و پرده تا به امروز عناصر واجب و حیاتی دکوراسیون منزل بوده اند، انتخاب اکسسوری مناسب، جذاب و چشم نواز قدمی مهم در تفکر امروزی طراحی منزل است.
این اشیا مکمل، با در نظر گرفتن نیاز های زندگی روزمره و با هدف دلنشین کردن ساعات حضور میزبان و مهمان در منزل، ساخته می شوند.
مجموعه آریودیزاین با همکاری متخصصین جوان اما کار آزموده، تأمین رضایت مشتری را با برآورده کردن نیاز و خواست او از کیفیت و زیبایی، راهی برای ارتقا و پیشرفت خود در نظر گرفته است.
متریال مورد علاقه شما در دکوراسیون منزل چیست ؟ به گرما و لطافت چوب علاقمندید یا استحکام و قدرت فلز؟ کدام یک از انواع چوب یا فلزات با دیدگاه زیبایی شناسانه ی شما سازگار است؟
آریو دیزاین هیچ محدودیتی در استفاده از متریال مورد علاقه شما در طراحی و ساخت ندارد و مدعی ساخت با کیفیت پیچیده ترین نمونه های اسباب منزل است. ما نمونه های نادری را در کارنامه هنر و صنعت آریو دیزاین ثبت کرده ایم که حتی استادکاران قدیمی خودشان را درگیر ساخت آنها نکرده اند.

You Demand.
We Create.

استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش

تهران / تهران

شریعتی بالاتر از میرداماد کوچه بهشت یکم پلاک 44 واحد 1

021۲۲۸۸۱۱۸۸

021۲۲۸۸۲۰۰۰

09121000400

از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173