خیر، چیدانه خودش طراحی و اجرای دکوراسیون و معماری انجام نمی دهد. شما می توانید شرکت های حوزه دکوراسیون، معماری و ساختمانی را در قسمت خدمات و کالاها چیدانه پیدا کنید یا از طریق عکس نمونه کارهای دکوراسیون و معماری شرکت های مختلف ایرانی در تصاویرچیدانه، با طراحان و سازندگان آنها ارتباط برقرار کنید!

خیر، چیدانه خودش به طور مستقیم کالا یا محصولی نمی فروشد. شما می توانید کالاهای دکور اسیون و محصولات ساختمانی را با اطلاعات کامل در چیدانه ببینید و برای خرید با تولید کنندگان و فروشندگان آنها به طور مستقیم تماس بگیرید یا از طریق دکمه ( از ما کمک بگیرید) سفارش خود را ثبت کنید تا چیدانه شرکت های مرتبط را به شما معرفی کند.

نتایج جستجو در چیدانه شامل 4 نوع محتوای تصاویر، مطلب، کسب و کارها می شود و شما می توانید هنگام جستجو هدف مورد نظر خود را انتخاب کنید. مثلا اگر به دنبال محصولی برای خرید هستید دسته تصاویر را انتخاب کنید تا تصاویری از کالاهای مرتبط را که در حوزه جستجوی شما در چیدانه است به شما نشان دهد.

یک راه آسان برای ذخیره عکس ها ذخیره آنها در پروفایل تان است. وقتی در حال گشتن در چیدانه به عکسی بر می خورید که می خواهید ذخیره کنید با کلیک بر روی آیکن (شکل آیکن ذخیره در اپ اینجا بیاد) بر روی عکس به علاقه مندی های خود اضافه آن را در حساب کاربری چیدانه خود مشاهده کنید.

اگر شما کاربری را در چیدانه می بینید که فعالیت ها یا پروژه های او برایتان جالب است و می خواهید او را دنبال کنید در پروفایل آن کاربر با کلیک بر روی دکمه دنبال کردن ( همون آیکن دست که قراره بعدا کاربرد دنبال کردن رو داشته باشه) می توانید فعالیت هایاو را دنبال کنید.

اگر شما تا کنون موفق به دریافت پوش نوتیفیکیشن های چیدانه نشده اید، ابتدا مطمئن شوید که شما عضو هستید.

شما هم می توانید در حساب کاربری شرکت مورد نظرتان روی دکمه (ارسال درخواست) کلیک کنید و از این طریق به آنها پیام خصوصی ارسال نمایید.

برای اضافه کردن عکس های نمونه کارهای خود پس از ورود به حساب کاربری خود در چیدانه بر روی دکمه (افزودن پروژه) کلیک کنید. برخی از اطلاعات اولیه در مورد عکس، مانند: عنوان پروژه و توضیحات کوتاهی در مورد کاری که انجام شده را بنویسید و سپس بر روی دکمه انتخاب عکس کلیک کنید و عکس های پروژه را از کامپیوتر شخصی تان انتخاب کنید و دکمه بارگذاری را بزنید تا عکس ها در پروفایل اهل فن چیدانه شما قرار گیرند. درصورتیکه عکس های شما از شرایط زیر برخوردار باشد، بعد از بررسی تحریریه چیدانه در بخش تصاویرسایت با نام خود شما منتشر خواهد شد. 1. عکس ها از کیفیت مناسبی برخوردار باشد. 2. عکس ها مدل سازی سه بعدی با استفاده از نرم افزار نباشد. 3. واترمارک (لوگوی سازمانی) شما روی عکس ها نباشد. هر چه کیفیت عکس شما بهتر باشد و اطلاعات کامل تری بنویسید عکس نمونه کار شما بیشتر دیده خواهد شد.

در پروفایل چیدانه تان دکمه ویرایش را کلیک کنید. در صفحه ای که باز می شود می توانید اطلاعات حساب کاربری خود و همچنین تصویر پروفایل و پس زمینه تان را عوض کنید. در قسمت ویرایش اطلاعات در سمت چپ پروفایل چیدانه تان می توانید با کلیک بر روی گزینه مورد نظرتان سایر اطلاعاتتان را تغییر دهید یا کامل کنید.

در تصاویرچیدانه عکس های پروژه های خدمات و کالاها، طراحان، شرکت های معماری و سازندگان اجرا شده در ایران که توسط خودشان در پروفایلشان آپ لود شده توسط تیم چیدانه بررسی می شوند و در صورتی که دارای استاندارد های لازم باشند در تصاویرقرار می گیرند. مطالب موجود در سایت چیدانه توسط اعضای تحریریه این سایت، نویسندگانی كه در زمینه طراحی تخصص دارند و به صورت آزاد با ما كار می‌كنند، و صاحبان فن و مشاغل مرتبط با دکوراسیون و معماری نوشته می‌شود و یا توسط عکاس و گزارشگر چیدانه تهیه می شود. در نوشتن مطالب سعی می شود تا جای امکان از عکس های پروژه های انجام شده در داخل کشور که در تصاویرچیدانه قرار دارد استفاده شود.

اگر شما هم دوست دارید جزء نویسندگان هفتگی ما شوید، لطفا به آدرس chidaneh.com یك ایمیل بزنید و در آن ما را از علائق و تجربیات خود در این زمینه با ما در میان بگذارید و منتظر تماس ما باشید.

تعهد و هدف سایت چیدانه به نمایش گذاشتن جالب توجه‌ترین و خاص‌ترین فضاهای ایران و دنیا در هر سبك و اندازه‌ای است. اگر در فضایی خلاقانه یا رنگارنگ زندگی می‌كنید كه پر از نشانه‌های شخصی شماست، عكس‌های آن را در تلگرام به (شماره تلگرام 09388547140 ) ارسال بفرمایید. منتظر باشید تا برای عکاسی و ضبط ویدئو با شما ارتباط بگیریم.
چیدانه | طراحی دکوراسیون داخلی منزل، معماری و طراحی داخلی
از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent