سوالات متداول

خیر، چیدانه خودش طراحی و اجرای دکوراسیون و معماری انجام نمی دهد. شما می توانید شرکت های حوزه دکوراسیون، معماری و ساختمانی را در قسمت خدمات و کالاهای چیدانه پیدا کنید یا از طریق عکس نمونه کارهای دکوراسیون و معماری شرکت های مختلف ایرانی در تصاویر چیدانه، با طراحان و سازندگان آنها ارتباط برقرار کنید!

خیر، چیدانه خودش به طور مستقیم کالا یا محصولی نمی فروشد. شما می توانید کالاهای دکوراسیون و محصولات ساختمانی را با اطلاعات کامل در چیدانه ببینید و برای خرید با تولید کنندگان و فروشندگان آنها به طور مستقیم تماس بگیرید. یا از طریق دکمه ( از ما کمک بگیرید) سفارش خود را ثبت کنید تا چیدانه شرکت های مرتبط را به شما معرفی کند.

نتایج جستجو در چیدانه شامل 3 نوع محتوای تصاویر، مطلب و کسب و کارها می شود و شما می توانید هنگام جستجو هدف مورد نظر خود را انتخاب کنید. مثلا اگر به دنبال محصولی برای خرید هستید دسته تصاویر را انتخاب کنید تا تصاویری از کالاهای مرتبط را که در حوزه جستجوی شما در چیدانه است به شما نشان دهد.

این کار به آسانی در اپلیکیشن چیدانه قابل انجام است. به این صورت که بعد از نصب اپلیکیشن چیدانه، وقتی در حال گشتن به عکسی بر می خورید که می خواهید ذخیره کنید، با کلیک بر روی آیکن ذخیره پایین عکس، این کار را انجام داده و آن در قسمت نشان شده های پروفایل تان برای همیشه داشته باشید.

اگر شما تا کنون موفق به دریافت پوش نوتیفیکیشن های چیدانه نشده اید، ابتدا مطمئن شوید که شما عضو هستید.

شما می توانید به پروفایل شرکت موردنظرتان رفته و بر روی دکمه ارسال درخواست کلیک کنید و از این طریق به آن ها پیام خصوصی ارسال نمایید.

برای اضافه کردن عکس های نمونه کارهای خود پس از ورود به حساب کاربری خود در چیدانه وارد پنل شده و بر روی دکمه (افزودن پروژه) کلیک کنید. برخی از اطلاعات اولیه در مورد عکس، مانند: عنوان پروژه و توضیحات کوتاهی در مورد کاری که انجام شده را بنویسید و سپس بر روی دکمه انتخاب عکس کلیک کرده و عکس های پروژه را از کامپیوتر شخصی تان انتخاب کنید و دکمه بارگذاری را بزنید تا عکس ها در پروفایل اهل فن چیدانه شما قرار گیرند.

مطالب موجود در سایت چیدانه توسط اعضای تحریریه این سایت، نویسندگانی كه در زمینه طراحی تخصص دارند و به صورت آزاد با ما كار می‌كنند و همچنین صاحبان فن و مشاغل مرتبط با دکوراسیون و معماری نوشته می‌شود. در نوشتن مطالب سعی می کنیم تا جای امکان از عکس های پروژه ها و محصولات داخل کشور که در تصاویر چیدانه قرار دارند استفاده کنیم.
محتوای تصویری نیز که در بخش تصاویر چیدانه قرار می گیرد، شامل عکس های پروژه های خدمات و کالاها، طراحان، شرکت های معماری و سازندگان اجرا شده در ایران است که توسط تیم چیدانه بررسی و بارگذاری می شوند. علاوه بر این می توانید نمونه کار عکاسان حرفه ای چیدانه در این قسمت را نیز مشاهده کنید.

اگر شما هم دوست دارید جزء نویسندگان هفتگی ما شوید، لطفا به آدرس [email protected] یك ایمیل بزنید و در آن مهارت ها و تجربیات خود را با ما در میان بگذارید و منتظر تماس ما باشید.
10- چگونه خانه یا محل کار من هم می تواند یکی از تورهای خانه گردی چیدانه باشد؟
تعهد و هدف سایت چیدانه به نمایش گذاشتن جالب توجه‌ترین و خاص‌ترین فضاهای ایران و دنیا در هر سبك و اندازه‌ای است. اگر در فضایی خلاقانه یا رنگارنگ زندگی می‌كنید كه پر از نشانه‌های شخصی شماست، عكس‌های آن را در تلگرام به شماره 09388547140 ارسال بفرمایید. منتظر باشید تا برای عکاسی و ضبط ویدئو با شما ارتباط بگیریم.