تبلیغات در چیدانه

راهکار های چیدانه برای رشد کسب و کار شما

وب سایت چیدانه با بیش از ۷ میلیون بازدید ماهیانه و بیش از ۷۰۰ هزار کاربر فعال در شبکه های اجتماعی فیسبوک و اینستاگرام که اکثر آنها به دنبال ساخت و ساز یا تغییر دکوراسیون منزل یا محل کارشان هستند فرصتی بسیار خوب و منحصر به فرد را در اختیار اهالی فن و شرکت ها برای رسیدن به مخاطبان هدف خود قرار می دهد. 

✔︎ چیدانه یک شبکه اجتماعی تخصصی برای حضوری حرفه ای است.

امروزه وقتی صحبت از برنامه بازاریابی برای یک کسب و کار می‌شود حضور آنلاین آنها در شبکه های اجتماعی تخصصی به یک مسئله ضروری بدل می‌شود چراکه این شبکه‌ها همان جایی هستند که کاربران هدفمند زمان زیادی را در آن‌ها سپری می‌کنند. چیزی که شبکه چیدانه را تبدیل به فضایی فوق العاده برای حضور و تعامل حرفه ای کسب و کار های حوزه دکوراسیون و ساختمان می کند این است که همه مخاطبان چیدانه یا در حال ساخت و ساز، بازسازی و تغییر دکوراسیون بوده یا از علاقه مندان به موضوعات معماری و طراحی داخلی هستند و این ویژگی می تواند نتایج موثری را برای کسب و کاری حوزه فعالیت چیدانه داشته باشد.

در چیدانه سه روش اصلی برای معرفی و رشد کسب و کار شما وجود دارد:

◉ روش اول : بسته تبلیغات بنری :
در چیدانه برند خود را در سطح ملی تبلیغ کنید. تبلیغات بنری برای تولیدکنندگان محصولات و کسانی که می خواهند نام و برند آنها در فضای آنلاین دیده شود بسیار کاربردی هستند. عکس‌های کارها و محصولات خود را در سایت چیدانه آپلود کنید تا کاربران چیدانه شما را ببینند و در نهایت مشتریان بیشتری در فضای آنلاین جذب کنید.
 مخاطبی که می‌خواهید را هدف بگیرید
 
چیدانه به شما کمک می‌کند تا به خریداران و مشتریان فعال دسترسی پیدا کنید: بیشتر کاربران چیدانه کسانی هستند که قصد طراحی فضای خود را دارند، می‌خواهند ساختمان جدیدی بسازند یا فضایی را بازسازی کنند.
 افزایش آگاهی کاربران از برند و نام تجاری شما
 
چیدانه به صورت ماهانه دارای بیش از ۶ میلیون بازدید است.  شما با تبلیغ در چیدانه می توانید پیش از پیش برند و کمپانی خود را به دیگران معرفی کنید.
 برند خود را در قالب‌های مختلف به نمایش بگذارید
 
از طریق پکیج تبلیغاتی شامل تبلیغات بنری، نمایش عکس‌های محصولات و نمونه کارها در ویترین محصولات و در گالری عکس، و تبلیغات در مطالب و شبکه های اجتماعی شامل فیس بوک و اینستاگرام چیدانه دقیقا به مشتریانی که می‌خواهید دسترسی پیدا کنید.

در جدول زیر می توانید قیمت های ماهیانه تبلیغات بنری  را به همراه نمونه های آن مشاهده کنید:

❋ بنر نوع D در صفحات زیر نمایش داده می شود:
صفحه اول سرویس گالری عکس و مطالب - صفحات دسته بندی سرویس های گالری عکس و مطالب - صفحه داخلی هر مطلب -  صفحه داخلی هر عکس
❋ بنر نوع E در صفحات زیر نمایش داده می شود:
صفحه اول سرویس گالری عکس و مطالب - صفحات دسته بندی سرویس های گالری عکس و مطالب - صفحه داخلی هر مطلب
❋ بنر نوع F در صفحه زیر نمایش داده می شود:
صفحه داخلی هر مطلب

نکات مهم : 
- بنر نوع D به صورت درصدی نمایش داده می شود و حداکثر ظرفیت جذب آگهی در هر جایگاه ۱۰ آگهی است.
- بنر نوع E به صورت درصدی نمایش داده می شود و حداکثر ظرفیت جذب آگهی در این جایگاه، ۳ آگهی است.

نمونه بنر های تبلیغاتی در چیدانه:
نمونه تصویر بنر Dنمونه تصویر بنر Fنمونه تصویر بنر E 

◉ روش دوم: پروفایل های اهالی فن ویژه و طلایی

شما در پروفایل اهالی فن می توانید عکس های پروژه ها و نمونه کارهای خود را با اطلاعات کامل قرار دهید و کسب و کار خود را معرفی نمائید. افرادی که اکنون در حال ساخت‌وساز، بازسازی، و یا طراحی خانه یا محل کار خود، در منطقه و شهر شما هستند می توانند مشتریان شما باشند. اهالی فن ویژه فرصتی منحصربه‌فرد را در اختیار شما قرار می‌دهد تا از طریق آن به مشتریان محلی که به دنبال خدمات شما هستند دسترسی پیدا کنید.

☜ مشتریان محلی را در منطقه کاری خود هدف بگیرید
 مشتریان را در منطقه کاری خود هدف بگیرید و کسب و کارتان را بیش از پیش به آنها معرفی کنید. بهترین کارهای خود را به نمایش بگذارید و مشتریانی جدیدی را جذب کنید که تا پیش از این انتظار آن‌ها را نداشتید. چیدانه مشاغل مختلف را با مشتریان محلی که به دنبال به‌کارگیری افراد حرفه‌ای در پروژه‌های خود هستند پیوند می‌دهد.
☜ در میان دیگر اهالی فن به چشم بیایید
 
 فضای اختصاصی را در چیدانه برای خود در نظر بگیرید. از این طریق می توانید در حوزه تخصص و محدوده فعالیت خود بیشتر نشان داده شوید.

** اهالی ویژه (ستاره دار) به نسبت سایر اهالی فن، بیشتر در بین کاربران دیده می شوند و امتیازات بیشتری به آنها تعلق می گیرد.

** اهالی طلایی به نسبت اهالی فن ویژه، بیشتر در بین کاربران دیده می شوند و امتیازات بیشتری به آنها تعلق می گیرد.

 

در جدول زیر می توانید قیمت های اهالی فن ویژه و طلایی را مشاهده کنید:

⬅︎ برای آشنایی بیشتر با اهالی فن ویژه، امتیازات و قیمت های آن، صفحه اهالی فن و طلایی را ببینید!

◉ روش سوم: رپورتاژ آگهی
اگر قصد دارید در مورد پروژه ها، محصولات و نمونه کار های خود توضیحات کاملی را در اختیار کاربران بگذارید و آنها را با مشخصات و جزئیات پروژه ها یا ویژگی های محصولات خود آشنا کنید رپورتاژ آگهی ابزار مناسبی برای این کار است. بی شک با توجه به اهمیت روز افزون بازاریابی محتوا (Content Marketing) و نقش آن در معرفی هر چه بهتر محصولات و خدمات شما، این روش می تواند به عنوان یک ابزار مفید در کنار سایر روش های تبلیغاتی برای کسب و کار شما موثر باشد.
نمونه یک رپورتاژ آگهی در چیدانه را در اینجا می توانید ببینید.

هزینه یک نوبت رپورتاژ آگهی : ۸۰۰ هزار تومان

☏ | با ما تماس بگیرید | ۲۳۰۵۱۱۷۲-۰۲۱