تبلیغات
دیاکوF
لوستر ستامنس

نمونه کار از شرکت : لوستر ستامنس

امتیاز: 2.5 0 نظر | ثبت نظر

12 تیر 1398

لوستر پذیرایی جدید، خانه با نور زنده می‌شود!

از دیرباز ما ایرانی‌ها عاشق نور و زیبایی‌های پدید آمده از آن بودیم. خانه‌های قدیمی معمولاً در جهت نور آفتاب ساخته می‌شد تا در هنگام ظهر، ترکیب پرتوهای خورشید و شیشه‌های رنگی، نورپردازی چشمگیری در خانه به‌وجود بیاورد. استفاده از چلچراغ‌های عظیم و شمعدان‌های کلاسیک، از لوازم دکوراسیون رایج در یک عمارت ایرانی بوده‌اند که علاوه بر زیبایی، روشنایی و نور مورد نیاز خانه را هم تأمین می‌کردند. تأثیری که نور مناسب بر حس‌وحال افراد یک خانه می‌گذارد، غیرقابل انکار است. وسایل روشنایی درزندگی‌های امروزی، تنوع مطلوبی پیدا کرده و بر اساس سلیقه افراد انتخاب‌های جذابی وجود دارد. برای رسیدن به حس دوست داشتنی آرامش در خانه، نور و زیبایی حاصل از آن را به‌هیچ‌‌وجه دست کم نگیرید. در این مطلب از چیدانه برای آشنایی هر چه بیش‌تر با دنیای نور با مجموعه لوستر ستامنس همراه شوید.

لوسترها باید منبع انرژی‌بخش و کانون نوری خانه باشند

انتخاب لوستر مناسب برای آپارتمان‌های کوچک و بزرگ امروزی نیاز به هوشمندی و حس زیبایی شناسی دارد. اول از همه باید به سبک دکوراسیون خانه توجه کنید و دنبال لوسترهایی در بازار بگردید، که المان‌هایی مشترک با سلیقه و سبک چیدمان خانه شما دارد. در یک خانه با چیدمانی ساده و مدرن، نباید از لوستری با طراحی شلوغ استفاده شود. در مقابل، اگر طرفدار دکوراسیون کلاسیک یا سبک سنتی ایرانی هستید، تا می‌توانید از انتخاب لوسترهایی که سادگی در طراحی ویژگی بارز آن‌هاست، دوری کنید.

نگاهی به بالای سرتان بیندازید

حال وقتش رسیده که نگاهی به سقف بالای سرتان بیندازید و اندازه، سبک طراحی و تزیینات آن را به خوبی بررسی کنید. دقت در این موارد شما را برای انتخاب تعداد لوسترها راهنمایی می‌کند.

خانه‌هایی که از دو سقف متقاطع بزرگ و در اصلاح با حالتی شبیه حرف L در زبان انگلیسی ساخته شده‌اند، معمولاً نیاز به دو لوستر دارند. تعداد شاخه‌ها و شعله‌های هر لوستر در این خانه‌ها، به متراژ و اندازه نیاز آن‌ها به نور بستگی دارد.

برای خانه‌هایی که سقفی مستطیلی و یک‌پارچه دارند، باید به اندازه سقف توجه کنید. اگر یک لوستر می‌تواند مرکز سقف را پوشش بدهد و کانون نور خانه باشد، نیازی به نصب دو لوستر نیست. اما اگر با سقفی طویل مواجه هستید، تنها استفاده از یک لوستر، چهره ناخوشایندی به خانه می‌دهد.

اگر در تزیین سقف خانه از لامپ‌های هالوژن یا نور مخفی در سقف کاذب استفاده کرده‌اید، بدون شک باید اندازه نوردهی آن‌ها را در انتخاب تعداد لوستر در نظر بگیرد. برای آشنایی بیش‌تر در انتخاب لوستر مناسب، می‌توانید از پیشنهادات گروه لوستر ستامنس بهره ببرید.

زیبایی لوستر را در دکوراسیون خانه دست کم نگیرید

لوسترها به جهت نورانی بودن و محل قرارگیری آن‌ها، مرکز توجه در دکوراسیون خانه هستند. یک انتخاب هوشمندانه و منحصربه‌فرد در خرید لوستر می‌تواند، قسمت بزرگی از زیبایی خانه شما را تأمین کند.

به تعداد و سبک طراحی شعله‌ها و شاخه‌های یک لوستر توجه کنید. میزان پخش نور وابستگی بسیاری به طراحی لوستر دارد. اگر از تماشای شفافیت نور لذت می‌برید، بدون شک باید لوسترهایی را انتخاب کنید که سرپیچ‌های لامپ در محفظه‌ای شفاف قرار گرفته‌اند یا بدون پوشش هستند. اما اگر برعکس، چشم‌تان به نور ملایم عادت دارد، باید به‌دنبال طراحی‌های مات باشید.

عنصر زیبایی را در انتخاب خود حتما مدنظر داشته باشید. لوسترهایی که شاخه‌ها و شعله‌های آن به سبک هنرمندانه‌ای کنار هم جمع شده‌اند، علاوه بر انتشار روشنایی، در زیبایی و چشم‌نوازی دکوراسیون خانه بسیار موثر خواهند بود. برای آشنایی بیش‌تر با سبک طراحی لوسترها و انواع آن، سری به صفحه پروفایل لوستر ستامنس بزنید. این مجموعه شما را با انتخاب‌های منحصربه‌فردی روبه‌رو خواهد کرد.

مطالب پیشنهادی:

تبلیغات
کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
آب و خاک آریا تیاب آب و خاک آریا تیاب
2 نمونه کار

تلفن: 02188300121
دلتا چوب دلتا چوب
11 نمونه کار

تلفن: 02176211421
فرش گره فرش گره
22 نمونه کار

تلفن: 03134487201
شرکت معماری دکوطرح شرکت معماری دکوطرح
28 نمونه کار

تلفن: ٠٩١٢٢٤٦٠٠٨٩
سازه های پارچه ای ماهوت سازه های پارچه ای ماهوت
23 نمونه کار

تلفن: 02136428179
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173