visibility 523 today 1400/3/4

لوستر شیک و ساده، اوج نورپردازی را درخانه داشته باشید!

لوستر علاوه بر جنبه کاربردی جهت نورپردازی و روشنایی منزل به دکوراسیون منزل زیبایی و جلوه‌ای متفاوت می‌بخشد و از همین جهت جز ملزومات اصلی دکوراسیون منزل به شمار می رود. در این قسمت از شوروم گردی‌های چیدانه همراه شده‌ایم با لوستر و مبلمان نئولوکس و مدل های لوستر شیک و ساده را با هم بررسی خواهیم کرد.

نقش لوستر شیک در دکوراسیون داخلی 

برای انتخاب لوستر شیک و ساده در دکوراسیون داخلی باید به رنگ و سبک دکوراسیون منزل‌تان توجه داشته باشید. زیرا لوستر باید به زیبایی و شکوه منزل کمک کند. بنابراین بسیار اهمیت دارد که با فضای کلی دکوراسیون منزل و رنگ و سبک آن همخوانی داشته باشد.

blog post

لوستر کریستال ریسه ای مدرن

انواع جنس لوستر شیک و ساده

مواد و متریالی که برای ساختن یک لوستر بکار می‌رود نیز متنوع و متفاوت می باشد . این متریال ها شامل شیشه ،کریستال چوب و فلز هایی مانند (برنج، مس، آهن، فولاد ، آلومینیوم و غیره) می باشند. که باید علاوه بر زیبایی استحکام و دوام خوبی داشته باشند. هر کدام از این لوسترها زیبایی مخصوص به خود رادارند و با توجه به بودجه و چیدمان منزل خود ،می توانید بهترین گزینه را انتخاب نمایید .(اشاره به لوستر های کریستالی )
لوستر ها بنا به سبکی های مختلف طراحی می شوند و طرح های متنوع موجود در بازار متناسب با یک سبک خاص از معماری می باشند .به طور مثال در ساخت لوستر های مدرن مواد و متریال های مدرن استفاده می شود و نوع طراحی آن نیز مدرن می باشد.


 

blog post

لوستر آویز مدرن مدل حلقه‌ای

 

blog post

لوستر های سایز بزرگ پروژه ای

نصب لوستر در دکوراسیون

محل نصب لوسترِ شیک، مکانی که در آن قرار می‌گیرد بسیار اهمیت دارد. از آن‌جایی که یکی از کاربردهای اصلی لوستر تامین روشنایی محیط می‌باشد، محل نصب آن برای تامین این نیاز و همچنین، ایجاد جلوه بصری زیبا اهمیت فوق العاده ای دارد. از این جهت به طور کلی محل نصب لوستر در مرکز سقف می‌باشد.

 

blog post

لوستر های سایز بزرگ پروژه ای

 

blog post

مدل‌های جدید لوستر آویز مجلل

 

blog post

مدل‌های جدید لوستر آویز مجلل


 

سبک های مختلف لوستر

سبک های مختلف لوستر شامل موارد زیر هستند:

  • لوستر خطی مدرن
  • لوستر شاخه ای
  • لوستر دیواری
  • لوستر کلاسیک
  • لوستر فانتزی
  • لوستر سقفی ال ای دی

 

blog post

لوستر مدرن شیک نشیمن مدل جدید


 

هر لوستر برای فضای مخصوص به خود طراحی شده است. بنابراین نمی‌توان از هر لوستر شیک و ساده‌ای در هر فضایی استفاده کرد. لوستر پذیرایی، ویژگی های مخصوص به خود را دارد و لوستر آشپزخانه نیز ویژگی های خاص خود را دارد. برای مثال می‌توان لوسترهای خطی مدرن را در حمام، بالکن، راهرو و سرویس های بهداشتی نصب کرد. لوستر خطی مدرن شکل ساده‌ای دارد و نصب آن جلوه خاصی به محیط می‌بخشد. بنابراین باید لوستری را انتخاب کنید که طرح، رنگ و مدل آن با دکوراسیون داخلی شما تناسب و همخوانی داشته باشد.

 

blog post

لوستر مدرن شیک نشیمن مدل جدید


 

لوستر شیک و ساده، مناسب فضای کوچک

اگر فضایی که در اختیار دارید کوچک باشد، بهتر است از لوسترهایی با اندازه کوچک و ساده که جنس بلوری و تعداد لامپ های کمتری دارند استفاده کنید. لوستر با جنس بلوری به دلیل بازتاب نور و انعکاسی که دارد فضای شما را بزرگ‌تر از اندازه واقعی نشان می دهد.
 

برای دیدن مدل های جدیدِ لوسترهای شیک و ساده سری به پروفایل لوستر و مبلمان نئولوکس بزنید.

 

مطالب پیشنهادی:

 

 

ساناز بهبودی*
نویسنده: ساناز بهبودی*

نویسنده و کارشناس تولید محتوا در تیم تحریریه چیدانه، فارغ التحصیل کارشناسی معماری از دانشکده معماری و شهرسازی سوره و دانشجوی ارشد طراحی شهری، علاقه‌مند به فعالیت در حیطه طراحی معماری و طراحی داخلی آشنا به امور کامپیوتری و نرم افزارهای معماری مسلط به زبان انگلیسی

more_horiz
مطالب پیشنهادی
در این ناهارخوری های لوکس شاهانه غذا بخورید!

در این ناهارخوری های لوکس شاهانه غذا بخورید!

لوستر شیک و ساده، اوج نورپردازی را درخانه داشته باشید!

لوستر شیک و ساده، اوج نورپردازی را درخانه داشته باشید!

طریقه نصب لوستر، چند نکته کاربردی و مهم

طریقه نصب لوستر، چند نکته کاربردی و مهم

کسب و کارها پیشنهادی
دکوراسیون چوبی ماسو certificate
دکوراسیون چوبی ماسو

دکوراسیون چوبی ماسو

فرش هریس certificate
فرش هریس

فرش هریس

گروه معماری مکعب certificate
گروه معماری مکعب

گروه معماری مکعب

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent