مراحل بازسازی دکوراسیون برای داشتن خانه ای نو

بازسازی: وقتی به قسمت مشاوره دکوراسیون چیدانه سر می زنی تازه متوجه دغدغه های اصلی مردم برای طراحی دکوراسیون داخلی خانه می شوی. آنجاست که تازه متوجه می شود باید چگونه به آن ها کمک کنی. در بین تمام این سوال ها ست کردن رنگ ها، پرده و مبلمان در مقام اول و بازسازی های کوچک در مقام دوم قرار دارند. و با توجه به این که به روزهای پایانی سال نزدیک می شویم و همه ما ترجیحمان بر این قضیه است که خانه ای نو را در سال جدید تجربه کنیم، پیش خودمان فکر کردیم که شاید بهتر باشد مطلب امروز را به مراحل اقدام برای بازسازی فضای داخلی خانه اختصاص دهیم تا اگر می خواهید برای بازسازی خانه تان اقدام کنید بدانید که از کجا باید شروع کنید. پس تا انتهای مطلب با چیدانه همراه باشید. 

blog post

طراحی راه پله پروژه خانه شماره 47

سبک مورد نظرتان را برای بازسازی انتخاب کنید

در اولین قدم باید ببینید که با چه خط مشی می خواهید دکوراسیون داخلی خانه تان را بازسازی کنید. به عبارتی باید بدانید که سبک مورد علاقه تان چیست. شاید در حال حاضر در خانه ای کلاسیک زندگی می کنید اما تمایل دارید بعد از بازسازی خانه ای مدرن را تجربه کنید. این قدم مهم ترین قدم است چرا که شما را در انتخاب اهالی فن مناسب این کار کمک می کند. 

blog post

عکاسی معماری از خانه ناهید

انتخاب فضاها برای بازسازی

بعد از انتخاب سبک به این فکر کنید که آیا همه فضاهای داخلی خانه تان به بازسازی احتیاج دارد یا نه؟ شاید فقط یک یا دو فضای خانه مانند نشیمن و یا آشپزخانه تان به بازسازی احتیاج داشته باشد یادتان باشد که این مورد بسیار مهم است چرا که دقیقا با هزینه های شما مرتبط است و می تواند بر کیفیت بازسازی نهایی شما هم تاثیر گذار باشد. 

انتخاب اهالی فن و متخصصان مورد نظر برای بازسازی دکوراسیون داخلی خانه 

بعد از این که سبک دکوراسیونی تان را مشخص کردید باید به سراغ گروه هایی که می توانند این کار را برای شما انجام دهند بروید، برای این که سریع تر به نتیجه برسید می توانید به قسمت شرکت های معماری و دکوراتورها از زیر مجموعه اهالی فن چیدانه سر بزنید و با دیدن نمونه کارهای آن ها تصمیم بگیرید که کدام یک از آن ها می توانند خواسته شما را برآورده کنند لیستی از آن ها را تهیه کنید تا به سراغ قدم بعدی بروید. 

blog post

آباژور متناسب با رنگ دکوراسیون منزل

 هزینه های بازسازی دکوراسیون داخلی خانه 

بعد از آن که به لیستی قطعی از این اهالی فن رسیدید حالا وقت آن است که با آن ها تماس بگیرید تا بدانید هر کدام از آن ها با چه هزینه ای این کار را برای شما انجام می دهند. و در نهایت آن شرکت معماری و یا دکوراتوری که هم سبک طراحی اش به دلتان می نشیند و هم هزینه اش با جیب شما همخوانی دارد را انتخاب کنید.

blog post

رنگ آبی در دکوراسیون داخلی

بعد از آن که همه جوانب را برای بازسازی خانه تان سنجیدید حالا نوبت آن است که دست به عمل بزنید. بازسازی ها بنا بر مساحت و تعداد فضاهایی که می خواهید بازسازی کنید زمان های متفاوتی دارند. ولی اگر می خواهید تا برای عید خانه ای تمیز و مرتب داشته باشید از همین الان باید دست به کار شوید. دو ماه فرصت مناسبی است برای بازسازی ها. 

blog post

دکوراسیون نشیمن ساختمان الهیه

در قسمت بازسازی های فضای داخلی خانه چیدانه می توانید مطالبی را ببینید که در ان ها شیوه های مختلف بازسازی خانه گذاشته شده است. با خواندن این مطالب می توانید با فکر بازتری به استقبال بازسازی خانه بروید و حتی کمی تا قسمتی می توانید نتیجه نهایی آن را هم حدس بزنید. 

مطالب پیشنهادی: تعمیرات کوچک برای تغییرات بزرگ در دکوراسیون منزل!
 بازسازی مدرن دفتر یک بازرگان در بازار بزرگ تهران
بازسازی کلینیک دردآسا در تهران با کاناپه های چند منظوره
بازسازی مقرون به صرفه خانه پدری سیامک !
بازسازی خانه دکتر دربهشتی با معماری اصیل ایرانی!

نویسنده : شمیم آقازاده| گردآوری در تحریریه چیدانه

نویسنده:

طراح دکوراسیون داخلی

more_horiz
مطالب پیشنهادی
صفر تا صد بازسازی یک آشپزخانه با تجهیزات مدرن

صفر تا صد بازسازی یک آشپزخانه با تجهیزات مدرن

مراحل بازسازی دکوراسیون برای داشتن خانه ای نو

مراحل بازسازی دکوراسیون برای داشتن خانه ای نو

قبل و بعد از بازسازی یک خانه کلاسیک که امروزی شد!

قبل و بعد از بازسازی یک خانه کلاسیک که امروزی شد!

کسب و کارها پیشنهادی
مبلمان جلیس certificate
مبلمان جلیس

مبلمان جلیس

مبلمان کمدو certificate
مبلمان کمدو

مبلمان کمدو

لوازم خانه و آشپزخانه فرزاد certificate
لوازم خانه و آشپزخانه فرزاد

لوازم خانه و آشپزخانه فرزاد

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent