شرکت finnwood با تجربه 95 ساله خود در کشور فنلاند در زمینه برداشت درختان از جنگل و فرآوری انواع چوب با روش های کهن سرزمین های شمالی اروپا ، در سال 2000 میلادی شروع به تولید و فرآوری چوب با روش thermo treatment نمود. این شرکت در سال 2013 به یکی از برنامه های استراتژیک خود که ورود به بازارهای خاورمیانه بود جامع عمل پوشاند و ضمن تدارک تیم قوی در تخصص های فروش ، فنی ، اجرا و پشتیبانی صادرات به این منطقه را نیز آغاز نمود. طبق تحقیقات صورت گرفته از گمرک ایران، بیش از 22 ٪ ترمووودهای وارد شده به کشور از برند FINNWOOD فنلاند می باشد و این مطلب نشان از حجم گسترده واردات این شرکت می باشد.
"وجود انبار و کارگاه مجهز ) با دپوی محصول بالای 20000 متر مربع (، تیم کنترل کیفیت محصول QC ، 32 تیم اجرایی و پیمانکاران مجرب با امکان نصب 24 ساعته و 1200 پروژه اجرا شده در سطح ایران جزو وجه تمایزات این شرکت می باشند."

محصولات شرکت finnwood:
* از گرید A، از دو رده نرم چوب و سخت چوب جنگل های فنلاند تشکیل شده است که با توجه به تکنولوژی بالای محصول نهایی تفاوتی مشهود را برای استفاده در فضاهای بیرونی ایجاد نموده است.
* چوب های شرکت فین وود دارای 10 سال بیمه نامه رسمی کیفیت محصول می باشد.
* گارانتی منحصربه فرد 35 ساله این شرکت و همچنین ارائه بیمه نامه 10 ساله تضمین کیفیت محصول، نشان اطمینان از کیفیت بالای محصولات این شرکت میباشد.
زعفرانیه ، خ الف ، نبش کوچه چنگیزی ، پ13 واحد3
محمودیه ، خیابان الف ، نبش کوچه چنگیزی ، پلاک 13 ، طبقه 3
راه‌های ارتباط مستقیم
زعفرانیه ، خ الف ، نبش کوچه چنگیزی ، پ13 واحد3
محمودیه ، خیابان الف ، نبش کوچه چنگیزی ، پلاک 13 ، طبقه 3