Chidaneh.com placeholder image
Chidaneh.com placeholder image

مبلمان کودک و نوجوان آپادانا

اتاقی رویایی برای آقا و خانم کوچولوها در جشنواره عیدانه مبلمان اتاق کودک و نوجوان بسازید !

صنایع چوبی آپادانا فعالیت خود را از سال هشتاد و دو، در کارخانه ای واقع در منطقه ماهدشت کرج با تولید مبلمان اداری و خانگی آغاز نمود . به مرور با جذب متخصصین مجرب و بهره گیری از فناوری و ماشین آلات روز اروپا سطح فعالیت خویش را با طراحی های مدرن روز دنیا بهینه نموده و همچنان در جهت بهبود محصولات گام بر می دارد . امید است به یاری خدواند متعال و حمایت علاقه مندان صنعت کشور عزیزمان جمهوری اسلامی ایران کیفیت محصولات را به جای برسانیم که با محصولات خارجی قابل رقابت باشد.

آپادانا اولین ارائه دهنده استاندارد تشویقی مبلمان کودک
آپادانا با داشتن گواهینامه های ایزو 9001 ، ایوان و استاندارد CEبالاترین کیفیت را برای مشتریان خود تضمین میکند. با همکاری سازمان ملی استاندارد، این شرکت در سال 94 موفق شد به عنوان اولین تدوین کننده استاندارد مبلمان کودک، آزمایشگاه تخصصی استاندارد مبلمان کودک را مطابق با استانداردهای روز اروپا راه اندازی کند.

محصولات سلامت محور
در طراحی محصولات سعی م یشود با رعایت ارگونومی، از بروز کمترین آسیبی به نوزاد جلوگیری شود. به همین دلیل، در ساخت مبلمان نوزاد تنها از نئوپان ملامینه به جای MDF استفاده میشود زیرا با وجود هزینه کمتر متریال MDF ، گاز اوره فرمالئید متصاعد شده از آن اثرات زیانباری بر سلامت سیستم تنفسی و پوست نوزاد دارد. همچنین با رعایت ارگونومی محیط و نوزاد، در طراحی محصولات از سطوح منحنی به جای سطوح تیز استفاده می شود. کاربرد طلق نیز ویژگی دیگر محصولات اتاق نوزاد است.

کسب نشان استاندارد
شعار ما تولید بهترین محصول برای بهترین مشتری که شما هستید می باشد. در راه رسیدن به این هدف موفق به کسب عناوین ذیل گشته ایم :

• ISO 9001:2008 : استاندارد ایزو ۹۰۰۰ یکی از اعضای استانداردهای سیستم مدیریت کیفیت است. امروزه نیاز بسیاری از سازمان‌ها به این استانداردها بسیار تامل برانگیز است و به عبارتی یکی از شاخصه‌های استاندارسازی نحوه مدیریت کیفیت سازمان‌ها در سطح جهانی می‌باشد. اولین شاخه اصلی این خانواده ایزو ۹۰۰۱ می‌باشد.

• Conformité Européenne:2015 : محصولاتی که واجد دریافت علامت سی. ای می‌شوند، می‌بایست از نظر سلامت، امنیت، مضر نبودن برای جسم انسان و طبیعت مورد بررسی قرار گیرند و اگر واجد این شرایط باشند قادر به دریافت این نشانه خواهند بود.

ISO 100002:2014 : استاندارد ISO 10002 راهنمایی برای طراحی یک سیستم اثربخش و کارآمد برای فرآیند رسیدگی به شکایات مشتری در تمامی سازمان ها اعم از تجاری و غیر تجاری و حتی در تجارت الکترونیک نیز می باشد. هدف این استاندارد کمک رساندن به سازمان ها ، مشتریان و کلیه طرف های ذینفع می باشند.

نمایندگان رسمی و مراکز فروش در سراسر کشور
شرکت آپادانا افتخار دارد از ابتدای شروع فعالیت خود تا به امروز بیش از 100 نمایندگی در سراسر ایران جذب و موفق به ایجاد یک شو رووم یکپارچه و سراسری در تمامی شعب باشد.

یافت آباد-بازارمبل خلیج فارس-طبقه دوم- واحد62
کرج-محمدشهر- جاده ماهدشت-خیابان اتحاد- کوچه آپادانا
حسن آباد-خ حافظ- خ جامی پ 37
راه‌های ارتباط مستقیم
یافت آباد-بازارمبل خلیج فارس-طبقه دوم- واحد62
کرج-محمدشهر- جاده ماهدشت-خیابان اتحاد- کوچه آپادانا
حسن آباد-خ حافظ- خ جامی پ 37