Chidaneh.com placeholder image
Chidaneh.com placeholder image

گروه معماری رومو Romo

با افتخار اعلام میکنیم با داشتن کادری حرفه ای و مجرب در انجام انواع پروژه های بازسازی ساختمان بازسازی ویلا , طراحی نما و دکوراسیون داخلی پروژه های مسکونی اداری و تجاری در خدمت شما کارفرمایان گرامی هستیم و این اطمینان خاطر را به شما میدهیم که میتوانید با آسودگی نیاز های خود را به گروه معماری رومو بسپارید و ما آن را با بالاترین کیفیت و سریعترین زمان انجام خواهیم داد.طرحی نو و اجرایی دقیق متناسب با سلیقه و خواسته شما مناسب برای کاربری فضا ارایه خواهیم داد که با تمام استانداردها در دنیا مطابقت خواهد داشت.

با حدود 8 سال سابقه و کسب تجربه در زمینه صنعت ساختمان خوشحالیم توانسته ایم با طراحی و اجرای بیش از 60 پروژه با کاربری های مسکونی اداری تجاری ویلایی و ... در مقیاس های کوچک و بزرگ در تهران، کرج و سایر نقاط کشور عزیزمان با هدف جلب رضایت مشتریان این مسیر پر فراز و نشیب را طی کرده و اکنون با کمال خضوع در محضر شما عزیزان هستیم.
این گروه معماری با هدف توسعه ایده های به روز و نوآوری‌هایی در خلق محیط‌های دلنشین برای زندگی ، فضای شما را طراحی معماری کرده و با بهره گیری از اکیپ های اجرایی قدرتمند و کارآزموده و رعايت اصول و استانداردهاى معمارى و مديريت بهينه هزينه براى دست‌يابى به بهترين نتيجه ، اقدام به پیاده سازی کامل پروژه ها می نماید .
گروه معماری رومو با آگاهی بر اینکه هر پروژه تعریف خاص خود را دارد و با دید بر اینکه مشارکت دادن مشتریان در طراحی و ارائه خدمات به عنوان یک عامل بسیار مهم برای موفقیت در نظر گرفته می شود همچنین با درک کامل از نیازها و انتظارات کارفرمایان عزیز آمادگی خود جهت همکاری را اعلام میدارد.
اگر بخواهیم تخصص خود در زمینه های طراحی و اجرایی را مورد بررسی قرار دهیم باید به :
طراحی و اجرای تخصصی پروژه های لوکس معماری و معماری داخلی با کاربری های مختلف مسکونی اداری تجاری و ...
طراحی و مطالعات نقشه های معماری
طراحی و اجرای پروژه های ساختمانی از صفر تا صد
طراحی و اجرای تخصصی پروژه های نمای ساختمان محوطه سازی و روف گاردن
بازسازی و نو سازی
طراحی تخصصی ویلا
اشاره نمود.

در این راه خود را مدعی به عنوان بهترین مجموعه از لحاظ فنی اجرایی و جلب رضایتمندی مشتری میدانیم و به خودمان و شما عزیزان میبالیم.
گذشته ی ما افتخار ماست.
بلوار بلال رو به روی شهرداری کرج نبش کوچه شهید قهرمانی
راه‌های ارتباط مستقیم
بلوار بلال رو به روی شهرداری کرج نبش کوچه شهید قهرمانی