Chidaneh.com placeholder image
Chidaneh.com placeholder image

آموزش دکوراسیون دوریکا

دوریکا تنها برند تخصصی طراحی ویترین و فضاهای تجاری در ایران
اهمیت ویترین در چیست ؟
یکی از گزینه های بسیار مهمی که در دکوراسیون فضاهای تجاری حائز اهمیت است ویترین می باشد . در تمامی کشورهای پیشرفته ویترین انواع مغازه ها اعم از پوشاک ، عطر ، شیرینی ، ساعت و .... یکی از مهمترین بخش های دکور محسوب می گردد که متاسفانه در ایران بدین امر اهمیت بسزایی داده نمی شود .
مجموعه دکوراسیون دوریکا با بیش از 15 سال سابقه موفق در زمینه دکوراسیون فضاهای اداری و تجاری هم اکنون خدمتی نوین را به مجموعه داران عزیز ارائه می نماید . خاص ترین ویترین های و متفاوت ترین ویترین های فصلی و دائمی انواع فروشگاه ها همراه با ایده های خاص و اجرایی متفاوت به صوت کاملا حرفه ای توسط مهندسین مجرب به شما ارائه خواهد شد . هر چند که نسبت به هزینه تغییر کلی دکوراسیون هزینه اجرای یک ویترین خاص بسیار کمتر خواهد بود ، اما با این تغییر کوچک بسیار متفاوت و خاص دیده می شوید .
ویترین ها به دو دسته فصلی و دائمی تقسیم بندی می شوند که در نوع متریال تفاوت بسیاری خواهد داشت ، ویترین های فصلی عمری کوتاه دارند و با هر متریالی ممکن است اجرا گردند ، اما ویترین های دائمی مفهومی غیر فصلی داشته و دوام بیشتری خواهند داشت .
فضاهای اداری خاص
یکی دیگر از بخش های مهم هر پاساژ بخش اداری آن است ، در بخش های اداری دکوراسیون خاص اداری بسیار حائز اهمیت است ، زیرا فضای اداری پاساژ ها در رقابت سنگین حتی در کاربری های متفاوت هستند . انتظار یک کارفرما از محیط اداری پاساژ بسیار بیشتر از محیط های خارج از آن است که این امر باعث اهمیت خاص بودن دکور آن فضا ها می باشد .
تنهاکالج تخصصی دکوراسیون در ایران ، آموزش دکوراسیون داخلی ویژه ورود به بازار کار و افراد شاغل با ارائه 14 مدرک بین المللی و مدرک وزارت ارشاد و آموزش هنرهای دکوراتیو ( پتینه دیوار ، پتینه اجسام ، پتینه مبلمان ، تابلو کاردک ،ویترای ، تابلو سه بعدی ، کاشی شکسته و ... ) به همراه مدراک بین المللی و وزارت ارشاد
میدان قدس . خیابان شریعتی . کوچه رفعت . ساختمان شماره 8 .طبقه 3 . واحد 11
راه‌های ارتباط مستقیم
میدان قدس . خیابان شریعتی . کوچه رفعت . ساختمان شماره 8 .طبقه 3 . واحد 11