Chidaneh.com placeholder image
Chidaneh.com placeholder image

راهنمای جامع بازاریابی و فروش در مشاغل ساختمانی

«آموزش بازاریابی و فروش مصالح، محصولات و خدمات ساختمانی به روش حرفه ای ها در سایت راهنمای مدیر»

شما به عنوان یک مدیر یا صاحب کسب و کار ساختمانی حتما می دانید که اگر با کیفیت ترین محصولات را داشته باشید و حتی با قیمت مناسبی هم کالا و خدمات خود را عرضه کنید .با این حال کسب و کارهای بسیاری وجود دارند که بدون داشتن کم ترین مزیت، مشتریان بیشتری را نسبت به شما جذب می کنند و درآمدهای فوق العاده ای را بدست می آورند..بله واقعیت این است ، کیفیت کالا و خدمات شما زمانی ارزشمند است که به درستی به مشتریان شما معرفی شده باشند و در ذهن مشتریان تان به اندازه کافی جذابیت و اطمینان برای خرید کالا و خدمات تان ایجاد کرده باشید.
باید توجه داشت که متاسفانه در اغلب کسب و کارهای ساختمانی، موثرترین ویژگی های کالا و خدمات به مشتریان انتقال نمی یابد و صرفا به دلیل نداشتن یک سیستم مناسب بازاریابی و فروش، میدان رقابت به رقبای نه چندان قوی تر واگذار می شود.

روش بازاریابی و فروش سیستمی(SOT) راهکاری مناسب برای معرفی صحیح کالا و خدمات ساختمانی به مشتریان شما است و به شما کمک می کند تا به روشی اصولی، از کل شرکت و مشتریان خود پشتیبانی فوق العاده ای داشته باشید تا بیشتر از هر زمان دیگری آنها را جذب و در کسب و کار خود حفظ نمایید.


« پیشنهاد ویژه »

(( برگزاری دوره تخصصی بازاریابی و فروش سیستمی در محل کسب و کار شما ))

دوره کاربردی (Sot) شامل پنج مرحله بازاریابی و فروش مصالح ، محصولات و خدمات ساختمانی است که با توجه به سه حوزه بازاریابی و فروش به پروژه های ساختمانی ، بازاریابی و فروش به سایر همکاران در مشاغل ساختمانی و بازاریابی و فروش به مشتریان مصرف کننده ، در محل کسب کار شما برگزار می شود.

این دوره تخصصی توسط علی شباهنگ «مدرس و مشاور کسب و کارهای ساختمانی»بزگزار می شود که تا کنون در بیش از 100 شرکت ساختمانی با موفقیت پیاده سازی شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرو دوره می توانید به لینک دوره بازاریابی و فروش به روش سیستمی (SOT) مراجعه نمایید و یا با شماره 09126701914 تماس حاصل بفرمایید.
لینک دوره: https://www.rahnamayemodir.com/sot


برای آشنایی بیشتر با روش بازاریابی و فروش سیستمی (SOT) شما می توانید به سایر لینک های آموزشی ذیل در سایت راهنمای مدیر مراجعه نمایید:
- لینک دانلود رایگان PDF کتاب الکترونیکی راهنمای بازاریابی و فروش سیستمی |صنعت ساختمان|
https://www.rahnamayemodir.com/ebook
- لینگ فیلم های آموزشی رایگان بازاریابی و فروش سیستمی(SOT)
https://www.rahnamayemodir.com/systematic-method

درسایت راهنمای مدیر |صنعت ساختمان|
به جدیدترین مطالب آموزشی در زمینه بازاریابی و مدیریت کسب و کارهای ساختمانی دسترسی پیدا کنید.
تهران ، شریعتی
راه‌های ارتباط مستقیم
تهران ، شریعتی