پروفیل در و پنجره سی فور نامی آشنا در صنعت پروفیل یو پی وی سی و از محصولات مجتمع صنایع فناورپلاستیک سپاهان می‌باشد. این محصول که با رعایت کلیه‌ی استانداردهای کیفی و تکنولوژی‌های به‌روز تولید و به بازار عرضه می‌گردد، توانسته در برآورده شدن نیازهای مشتریان گامی مؤثر بردارد. مجتمع صنایع فناورپلاستیک سپاهان که از سال 1384 در زمینه‌ی تولید اجزاء ساختمانی PVC ،UPVC و WPC شروع به‌کار کرده است، به دلیل دارا بودن قابلیت‌ها و توانایی‌های منحصر به فرد و متمایز، توانسته به عنوان یکی از بهترین تولیدکنندگان محصولات پلیمیری ساختمانی در کشور شناخته شود.
البته باید خاطرنشان کرد از دیگر محصولات این مجتمع می‌توان به پانل‌های سقفی و دیواری و کلیه‌ی ابزارهای نصب آن و همچنین انواع قرنیز با نام تجاری سی‌پان و درهای داخلی ساختمان با نام تجاری سی‌در اشاره کرد.
این مجتمع با بهره‌مندی از تیم تحقیق و توسعه که مسلط به دانش و فناوری‌های روز دنیا هستند، نقش مؤثری را در ارسال اطلاعات و ایده‌ها و تبدیل آن‌ به فرصت‌‌های اقتصادی ایفا می‌کند.
در این راستا می‌توان به تکنولوژیHOTMELT و نانو که در تولید پروفیل‌های رنگی سی فور به‌کار گرفته شده است اشاره کرد. این تکنولوژی با ایجاد پوششی مخصوص باعث بالا رفتن مقاومت پروفیل سی‌فور در برابر تغییر رنگ می‌شود و باعث ایجاد مزیت رقابتی این محصول از لحاظ کیفیت نسبت به دیگر پروفیل‌های رنگی موجود در بازار می‌شود.
و در آخر باید به این نکته اشاره کرد که تمام تلاش این مجموعه در طی این سال‌ها ارائه محصولی خاص با هویتی خاص می‌باشد که رضایت مشتریان را به همراه داشته باشد.
پل وحید- کنارگذر خیام به سمت روگذر مطهری- نبش بن بست شقایق 15- ساختمان گازسوزان- طبقه دوم
راه‌های ارتباط مستقیم
پل وحید- کنارگذر خیام به سمت روگذر مطهری- نبش بن بست شقایق 15- ساختمان گازسوزان- طبقه دوم