Chidaneh.com placeholder image
Chidaneh.com placeholder image

مجتمع فنی میرداماد

مجتمع فنی تهران-نمایندگی هوشمند میرداماد
مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد در تاریخ 15 آبان ماه 1389 در یکی از مناطق پر تردد شهر تهران افتتاح شد . این نمایندگی با مساحت بالغ بر1100 متر مربع در 4 طبقه راه اندازی گردید که طبقه اول آن کاربری اداری و طبقات فوقانی کلاس های تئوری و سایت های مجهز به بهترین تجهیزات هوشمند آموزشی قرار دارند.
این مجتمع شامل هشت سایت کامپیوتر و چهارده کلاس تئوری است که سایت های آموزشی مجهز به کامپیوترهایی با بالاترین امکانات سخت افزاری و نرم افزاری ، پروژکتور ها و سیستم های آموزشی هوشمند هستند به نحوی که در پایان هر جلسه آموزشی ، مطالب ارائه شده در سایت های کامپیوتری و نیز مطالب نوشته شده بر روی وایت برد عادی توسط امکانات هوشمند نصب شده در کلاس ها ، قابل عکس برداری و فیلمبرداری بوده ودر انتهای کلاس به صورت فایل یا چاپ کاغذی در اختیار دانشپذیران قرار داده می شود و اتلاف وقت آموزشی برای تهیه جزوه به طور چشمگیری کاهش می یابد.
در این نمایندگی همانطور که اشاره کردیم از جدیدترین امکانات و تجهیزات آموزشی هوشمند موجود در مراکز آموزشی دنیا استفاده شده است و همواره هدف این نمایندگی آموزش با بالاترین حد کیفیت، بدون اتلاف وقت در کلاس های آموزشی است و همین امر این مرکز آموزشی را به عنوان یکی از مراکز آموزشی هوشمند ایران مبدل نموده است. همچنین فضای زیبای آموزشی به عنوان یکی از ویژگی های مثال زدنی این مرکز به شمار می رود که به جرات می توان گفت جزو برترین های کشور است.دانشجویان با شرکت در کلاس های آموزشی این مرکز ، می توانند آموزش های گروه زبان های خارجی ،IT ، حسابداری ، نرم افزارهای تخصصی فنی و مهندسی، سینما و عکاسی ، هنر و معماری،، دوره های بین المللی، آموزش های سازمانی و دیگر گروه ها را با کیفیت هر چه تمام با بهترین اساتید کارآزموده فرا بگیرند.
از مواردی که می توان به عنوان مزیت رقابتی این نمایندگی با دیگر مراکز آموزشی موجود ، اشاره کرد عبارتند از:
• دارا بودن مدارک علمی دانشگاهی و مدارک علمی بین المللی مدرسین این نمایندگی
• دارا بودن مدارک بالای علمی و تجربه کافی نیروی انسانی
• عدم اتلاف وقت در کلاس های آموزشی و مفید بودن تمام ساعات آموزشی کلاس با استفاده از جدیدترین سیستم ها ی آموزشی هوشمند
• امکان ارائه فایل عکسبرداری شده (از تخته وایت برد) توسط تجهیزات آموزشی هوشمند به دانشجویان در پایان هر جلسه آموزشی
• استفاده از جدیدترین متد آموزشی با CD های ویژه کمک آموزشی در کلاس های زبان
• داشتن بالاترین امکانات و تجهیزات شبکه و مجهز بودن تمام سیستم های کامپیوتری به آخرین امکانات و در اختیار قراردادن همه نوع امکانات کامپیوتر به دانشجویان
• امکان استفاده دانشجویان از کامپیوترهای سایت ها در خارج از ساعات کلاس بدون دریافت هزینه
• داشتن امکانات رفاهی مناسب و مدرن، دارا بودن معماری خاص و زیبا و مدرن، فضای آموزشی زیبا با حفظ هارمونی رنگ ها در سایت ها ، کلاس ها و دیگر قسمت های مجموعه
امید است با استعانت از خدای متعال، با سرلوحه قرار دادن شعار صداقت، کیفیت آموزشی برتر و نیروی انسانی کار آزموده بتوانیم گامی در جهت ارتقای سطح علمی مشتاقان علم و هنر برداریم.
(( لازم به ذکر است این نمایندگی موفق به اخذ رتبه نمایندگی برتر در 3 سال پیاپی ( 92-91-90) در بین نمایندگی های استان تهران گردیده است ))
بلوار میرداماد ، نرسیده به میدان محسنی ، بین خیابان رازان شمالی و آزیتا ، نبش بانک ملت ، پلاک 83
راه‌های ارتباط مستقیم
بلوار میرداماد ، نرسیده به میدان محسنی ، بین خیابان رازان شمالی و آزیتا ، نبش بانک ملت ، پلاک 83