Chidaneh.com placeholder image
Chidaneh.com placeholder image

گروه پارسا

گروه پارسا با پیشینه و سابقه طولانی در امر صنعت ساختمان و نمای چوبی ساختمان، با هدف ارائه محصولات ساختمانی چوبی با کیفیت جهانی در سال 1382 تاسیس گردید. این گروه با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی های صنعت چوب کشور فنلاند (چوب فنلاندی)، قطب صنعت چوب دنیا، اولین ارائه دهنده مواد اولیه و آورده های چوبی متنوع در بخش های مختلف ساختمان مانند، نمای خارجی (Exterior Cladding)، نمای داخلی و ... از شناخته شده ترین شرکت های اروپایی می باشد. گروه پارسا همچنین مجموعه ای کامل و توانمند در تهیه و ارائه انواع گونه های صنعتی چوب جهت پوشش کامل سطوح مختلف، به ویژه ساختمان هایی با کاربری های متفاوت تجاری، اداری، ‌مسکونی، ورزشی و... می باشد.
گروه پارسا تنها دارنده گواهینامه تایید کیفیت از مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن و همچنین اولین مجموعه عرضه کننده چوب با 1200 پروژه اجرا شده و قابل بازدید در سراسر کشور می باشد.
گروه پارسا به عنوان اولین وارد کننده چوب های مخصوص فضای باز(ترمووود) جهت پاسخگویی به نیاز بازار دارای موجودی کالا با حجم بالا و تنوع محصول فراوان می باشد. انبار گروه پارسا به مساحت بیش از 5000 متر مربع واقع در شهرک بهسازی صنایع چوب دارای محیطی مناسب جهت نگهداری انواع چوب ها است.
چوب های فضای باز که گروه پارسا در بازار عرضه می کند، تماماً از کشور فنلاند و کمپانی لوناوود تهیه می شود. این مجموعه با تکیه بر سابقه طولانی در تهیه وتوزیع چوب ترمو ، شناخت خوبی از نیاز بازار داشته و علاوه بر پروفیل های پر مصرف بازار پروفیل های خاص با کار بردهای متنوعی از جنس ترمووود نیز در انبار موجود دارد.
موجودی بالای کالا با توجه به حجم فروش زیادی که شامل سهم عمده ای از بازار ترمووود می گردد گروه پارسا را علاوه بر اولین بودن به بهترین و قابل اعتمادترین تامین کننده و مجری نماهای چوبی در ایران مبدل ساخته است .
نیاوران ،خیابان زینعلی ،کوچه 5، بن بست گودرزی، پلاک 11، واحد 7
راه‌های ارتباط مستقیم
نیاوران ،خیابان زینعلی ،کوچه 5، بن بست گودرزی، پلاک 11، واحد 7