Chidaneh.com placeholder image
Chidaneh.com placeholder image

دکوراسیون داخلی دارکوب

شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دارکوب ( اولین شرکت دکوراسیون داخلی بر مبنای علم روانشناسی)با هدف ارائه خدمات حرفه ­ای معماری و دکوراسیون داخلی و در پاسخ به نیازهای روز افزون این مقوله در کشور در سال 1385 تأسیس شد. این شرکت در زمینه مشاوره، طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی بر اساس اصل "طراحی علمی، کیفیت عالی، و زمان مناسب " در پروژه­های مسکونی، اداری، تجاری فعالیت می­کند.

با توجه به زمینه فعالیت شرکت دارکوب ، این شرکت تا کنون در پروژه­های مختلفی حضور داشته است وبا طراحی و اجرای 120 پروژه موفق، کارنامه درخشانی از خود به جا گذاشته است.
شرکت دارکوب همگام با علوم روز معماری و دکوراسیون و با توجه به اهمیت بعد روانی و شخصیتی افراد در طراحی­های صورت گرفته، از سال 1387 بااستفاده ازمتد psychological decoration گام نوینی را در معماری و دکوراسیون داخلی برداشته است.در این روش ابتدا به تجزیه و تحلیل افراد از جنبه روانی پرداخته می­شود و سپس متناسب با شخصیت، خلق و خو و تمایلات آنها محیط فیزیکیشان طراحی می­شود.بنابراین شرکت دارکوب با در اختیار داشتن تیم روانشناسی مجرب علاوه بر تیم معماری و طراحی در تلاش است تا گام بلندی در راستای بومی سازی متد psychological decoration در کشور بردارد.این شرکت در حال حاضر به عنوان تنها شرکت در این زمینه شناخته می­شود.
خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک وی، جنب داروخانه، پلاک 2901، .احد سوم
راه‌های ارتباط مستقیم
خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک وی، جنب داروخانه، پلاک 2901، .احد سوم