Chidaneh.com placeholder image
Chidaneh.com placeholder image

شرکت تولیدی صنعتی آلان

شرکت تولیدی صنعتی آلان ( سهامی خاص ) در سال 1388 با بهره گیری از مدرن ترین ماشین آلات روز دنیا از کشور آلمان با رویکرد طراحی خلاقانه و معماری پایدار سیستم های آلومینیوم و UPVC تاسیس گردید .
خطوط تولید شرکت آلان با بهره مندی ازماشین آلات پیشرفته ELUMATEC آلمان واقع در شهرک صنعتی فناوری های برتر مشهد قابلیت تولید انواع درب و پنجره های UPVC و آلومینیوم را داشته و ماشین آلات پیشرفته و CNC موجود با اتکا به دانش فنی روز قابلیت ماشین کاری انواع مقاطع و سیستم های آلومینیوم و کامپوزیت به منظور طراحی و اجرای انواع نما را دارا می باشند .
شرکت آلان به منظور هرچه بهتر و با کیفیت تر نمودن محصولات خود و کسب رضایت هرچه بیشتر مشتریان ، مواد اولیه خود را از تولید کنندگان برتر این صنعت تهیه می کند و وجود گواهینامه های معتبر بین المللی از شرکت های aluplast آلمان، REYNAERS بلژیک ، WINTECH ترکیه ، ROTO آلمان و ... موید این موضوع می باشد .
شرکت آلان مجموعه خود را با هدف مهندسی نما ( façade Engineering ) به صورت تخصصی پایه گذاری نموده و با بهره گیری از نیروهای متخصص و آموزش دیده ، ماشین آلات مدرن و همکاری شرکت های معتبر بین المللی همچون reynears بلژیک و aksoy ترکیه قابلیت طراحی ، تولید و اجرای نمای ساختمان در کلیه سطوح را دارا می باشد .
این مجموعه صنعتی هدف خود را کسب رضایت مشتریان با تهیه مواد اولیه استاندارد و با کیفیت و استفاده از بهترین ماشین آلات و بهره مندی از نیروی انسانی متعهد و متخصص و کار آزموده و نظارت بر واحد فروش و خدمات پس از فروش و حفظ و ارتقاء کیفیت با جاری سازی سیستم های مدیریت کیفیت ، قرارداده است .
چهارراه جهان کودک، ابتدای خیابان آفریقا، خیابان کیش ،پ 36، واحد 5
راه‌های ارتباط مستقیم
چهارراه جهان کودک، ابتدای خیابان آفریقا، خیابان کیش ،پ 36، واحد 5