شرکت کارال همانند چند شرکت تولید کننده ظروف آشپزخانه هارد آنادایزد در دنیا از سال ۱۳۷۵ هجری شمسی (۱۹۹۷ میلادی ) محصول خود را به بازار عرضه کرده است .
کارال تنها یک ظرف آشپز خانه نیست بلکه در خانه یک ایرانی، افتخاری است که هر ایرانی می تواند بر صنایع پیشرفته مملکت خود ببالد .
کارال یک صنعت حال است ، یک تکنولوژی پیشرفته کارال قادر است سالیانه ۳۰۰ هزارقطعه ظروف آشپز خانه تولید کند و در حال حاضر بیش از ۳۰ نوع ظرف با طرح های متنوع به بازار عرضه کرده است.
ظروف کارال بدون هیچ نوع روکش ، رنگ ، لعاب و حتی تفلون بوده , که این ویژگی کارال را به ظرفی بدل نموده که هرچه بیشتر با سیم ظرفشویی شسته شود عمرش افزایش می یابد ! فرآیند هاردآنادایزد حتی در صنعت هوایی هم کاربرد بسیار دارد ، بطوریکه در ساخت بدنه هواپیما نیز مورد استفاده قرار می گیرد .
ظروف کارال تنها ظروفی هستند که مورد تایید سازمان بهداشت جهانی بوده و بر خلاف ظروف رایج ، هیچ نوع لایه و روکشی ندارند ، طعم غذا راتغییر نمی دهند و مواد مضری از خود به غذا پس نمی دهند. ظروف کارال مورد تایید اتاق بازرگانی و صنایع مونیخ آلمان بوده و از حیث تکنولوژی در خاورمیانه منحصر به فرد است.همچنین ظروف کارال جایگاه اول صرفه اقتصادی را به خود اختصاص داده است،زیرا عمر این ظروف بیش از ده سال بوده و در طول این مدت هیچ نیازی به بازسازی و ترمیم ظروف نمی باشد.
خیابان شریعتی ،روبروی ایستگاه مترو قلهک ، کوچه سرافراز، ساختمان1517، طبقه 6،ساختمان کارال
راه‌های ارتباط مستقیم
خیابان شریعتی ،روبروی ایستگاه مترو قلهک ، کوچه سرافراز، ساختمان1517، طبقه 6،ساختمان کارال