Chidaneh.com placeholder image
Chidaneh.com placeholder image

فروشگاه جیپس

فروشگاه جیپس اولین فروشگاه اینترنتی در زمینه فروش محصولات دکوری از جمله مجسمه و آباژور می‌باشد. ما فعالیت خود را در زمینه دکور و تجهیزات داخلی منزل از سال 84 آغاز نمودیم و اکنون فروشگاه اینترنتی خود را با دو دسته اصلی محصول، آباژور و مجسمه آغاز نمودیم. فروشگاه ما دارای افرادی ماهر و با تجربه در تولید محصولات بوده و محصولات را می‌توانید با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت از ما بخواهید. تمام محصولات ما دارای ضمانت و خدمات پس از فروش بوده که در مورد هر محصول به نوع خدمات پس از فروش آن اشاره شده است. از جمله دیگر مواردی که فروشگاه ما آنرا اجرا نموده و در جهت افزایش رضایت مشتریان است امکان تعویض یا پس دادن کالای مورد نظر در مدت 7 روز اول می‌باشد.
همانطور که میدانید در اکثر فروشگاه های دکوری فروشندگان هزینه برق چشمان مشتری را از وی دریافت میکنند. از این رو خیلی از مشتریان یا اقدام به خرید نمیکنند یا اگر خرید میکنند به قیمتی بالاتر از ارزش واقعی آن محصول را خریده اند.
گروه تولیدی جیپس با راه اندازی فروشگاه مجازی خود برای اولین بار اقدام به تجاری سازی محصولات دکوری با شعار خانه هر ایرانی یک دکوری ارزشمند و ارزان, محصولات مورد عرضه خود را با کمترین سود ممکن اما با تیراژ بالا ارائه میکند. ( میتوانید با سایت های دیگر و فروشگاه های سطح شهر مقایسه کنید)
تهرانپارس - بلوار شاهد - کوچه قصابان - بین بلوار و خ131 - پ205
راه‌های ارتباط مستقیم
تهرانپارس - بلوار شاهد - کوچه قصابان - بین بلوار و خ131 - پ205