مجموعه گل گلدون در سال ۱۳۷۳ با نام گل شکوفه وارد عرصه گل و گیاه شد و در طول این سال ها تجارب زیادی در امور گل های شاخه بریده و تزئیین روز دنیا وهمچنین در عرصه گل های آپارتمانی و تزئیینی به دست آورد. در سال ۱۳۸۵ نام گل شکوفه به نام تجاری گل گلدون تغییر نام داد و بستر برای تغییرات اساسی فراهم شد. مسئولین این واحد صنفی درصدد آن برآمدند که برای خدمات بهتر شدن و سرویس دهی سریع تر به هم وطنان عزیز، فروشگاه اینترنتی گل گلدون را راه اندازی نمایند که در سال ۱۳۹۴ فازهای طراحی آن شروع شد و در سال ۱۳۹۵ به اجرا درآمد. گل گلدون با ۲۲ سال سابقه در امر تزئیینات گل و گیاه بر آن است تا تمام تجارب خود را به هم وطنان منتقل نماید.
مجله اینترنتی گل گلدون نیز هر روز با مطالب مفید در زمینه نگهداری از گل و گیاه میتواند محل مناسبی برای علاقه منداند نگهداری از گل و گیاه باشد.
در حال حاضر این واحد صنفی در فضای حدوداٌ ۱۵۰ متر مربع مشغول به فعالیت می باشد و بخش های دیگر آن در دست احداث است که به امید خداوند تا پایان سال این مجموعه کامل خواهد شد. یکی از بخش های مهم در حال ساخت گلخانه ای به متراژ ۲۶۰ متر مربع می باشد که وظیفه اصلی این گلخانه حفظ و نگهداری گیاهان قیمتی و زینتی میباشد.
نمایشگاه و شوروم گل گلدون نیز در حال حاضر در حال آماده سازی است که به امید خدا بعد از اتمام از طریق وبسایت و شبکه های اجتماعی اطلاع رسانی های مناسب صورت خواهد گرفت.
برای کسب اطلاعات بیشتر یا اطلاع رسانی در مورد فروش های ویژه ما را در شبکه های اجتماعی پیگیری کنید
شعبه تهران, دفتر فروش و پشتیانی مشتریان : تهران جنت آباد شمالی نبش بهارستان ۱۱ پلاک ۳۰۰ طبقه سوم واحد ۱۰
راه‌های ارتباط مستقیم
شعبه تهران, دفتر فروش و پشتیانی مشتریان : تهران جنت آباد شمالی نبش بهارستان ۱۱ پلاک ۳۰۰ طبقه سوم واحد ۱۰