Chidaneh.com placeholder image
Chidaneh.com placeholder image

گروه طراحی شارپی

از اهداف اصلی شرکت ارتقای سطح کیفی معماری و منظر شهری و همچنین آرامش و آسایش استفاده کنندگان از فضاهایشان است. هر پروژه طراحی با یک مفهوم آغاز می شود، مفهومی که هدف اصلی آن جوابگویی نیاز ها و خواسته های مشتریان ما است، الویت نخست ما گوش فرا دادن به نیاز های مشتریان و سپس اعمال آنها در طراحی خلاقانه محیط و فضا می باشد، در آخر همکاری تیم های اجرایی شارپی با متخصصین مربوط به خود برای طراحی و اجرای نهایی پروژه به بهترین و حرفه ای ترین حالت ممکن و البته اقتصادی ترین حالت برای مشتریان ماست.

***********************************************************************************
گروه طراحی و معماری داخلی شارپی تشکیل شده از ده ها مجموعه طراحی و اجرایی، از تیم های طراحی تخصصی فضا تا تیم های متعدد اجرایی برای پیاده سازی طرح ها زیر نظر متخصصین مربوط به خود.
امروز پیش از هر زمانی دیگری مردم به طراحی مناسب فضا و محیط کار و زندگی خود اهمیت داده و وجود مجموعه ها و شرکت های معماری و دکوراسیون داخلی پیش از زمان های دیگر مورد توجه قرار گرفته است. شارپی با مجموعه ای از دپارتمان های فنی از طراحی تا اجرای کامل را به عهده گرفته و پروژه ها را با مدیریت مدرن انجام می دهد. بخش های اصلی دپارتمان های شارپی به شرح زیر می باشد: که در ذیل به آن ها اشاره شده است:
****************************************************
1.دپارتمان منظر
2.دپارتمان داخلی
3.دپارتمان ساختمانی
4.دپارتمان خدمات آزمایشگاهی خاک جوش بتن

**********مهمترین اهداف شارپی که در راستای رضایت مشتریان قدم بر می دارد:*************

1-بهترین طراحی بر مبنای اصول خواسته های مشتریان و استفاده از فناوری های روز و مهندسی مدرن.
2- استفاده از بهترین مواد اولیه و بهترین کالاها و ابزار برای پیاده سازی خواسته های مشتریان.
3- اقتصادی ترین هزینه در راستای بودجه مشتریانمان و حفظ کیفیت مدیریت و توسعه پروژه ها با کمترین سود ممکن.
4- بهترین کیفیت اجرای ساختمان ها چرا که در غیر اینصورت چیزی جز اتلاف مصالح و نیروی انسانی نخواهد بود.**************************************************************************************
شرکت شارپی با بهره گیری از کادری توانمند در حوزه اجرای دکوراسیون داخلی در حال فعالیت می باشد. کلیه پروسه کار با نظارت دقیق سر تیم ها بر جزئیات اجرایی کار و بهره گیری از تیم های متخصص در اجرای صفر تا صد کار طراحی داخلی درزمان بندی مشخص انجام خواهد شد. مجریان شارپی خود را متعهد می دانند تا با اجرای دقیق و رعایت اصول استاندارد و همچنین وفاداری به طرح، رضایت و خشنودی کارفرما را بدست آورند.


شرح توانمندی های اجرا*********************************************
علاوه بر روش های نوین ساخت که با ورود مواد و متریال جدید نیز ایجاد شده اند مانند روش نصب خشک سنگ، روش نصب مصالح قابل برداشت و ... موارد دیگری شرکت شارپی قابلیت انجام آنرا دارد که در ادامه به آن پرداخته شده است.


تکثیر رو به رشد رایانه و نرم‌افزارهای مدلسازی پیشرفته این امکان را به معمارها داده است تا طرح‌هایی را ایجاد کرده و بسازند که با استفاده از شیوه‌های سنتی به‌سختی قابل پیشبرد بودند. علی‌الخصوص، ظهور نرم‌افزارهای مدلسازی محاسباتی جدید که امکان تولید و بررسی نظام‌های پارامتریک پیچیده را فراهم کرده‌ا‌ند، دریچه‌های جدیدی را در راستای ایجاد طرح‌هایی جامع و ساختِ اجزا با جزییات، برای طراحان معمار گشوده‌اند.
https://www.instagram.com/sharpey_landscape/
https://www.instagram.com/sharpey_medical/
سهروردی شمالی، بالاتر از میدان پالیزی، پلاک 745 ،طبقه اول،واحد 6
راه‌های ارتباط مستقیم
سهروردی شمالی، بالاتر از میدان پالیزی، پلاک 745 ،طبقه اول،واحد 6