این سبک مبلمان برای چه حس و حالی مناسب است؟

این سبک مبلمان برای چه حس و حالی مناسب است؟

محتوای حمایت شده

همان‌طور که می‌دانید انتخاب مبلمان باید براساس سبک دکوراسیون منزل و همین‌طور ابعاد فضا انتخاب شود. پس از چیدن مبل در فضا، قدم بعدی انتخاب و چیدمان درست و بجای اکسسوری است. این نکتۀ کلیدی و تکمیل کننده است که البته در وهلۀ اول به نظر کم اهمیت می‌آید. اما تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که هر مبلی چه حس و حالی به فضا می‌بخشد؟

نوژا دیزاین

با ما همراه باشید تا چیدمانی از دو سبک متفاوت مبل از برند مبلیران (حسن محمدی) را ببینیم:

فیلم نت

ست مبلمان برنا

این نوع مبلمان با طراحی کلاسیک و رنگ‌های سرد، ترکیبی از شیکی و راحتی را به اتاق می‌بخشد. این مبلمان مناسب فضاهایی است که می‌خواهید هم زیبایی داشته باشد و هم احساس آرامش و راحتی را به فضا ببخشد. طراحی کلاسیک این نوع مبل با گذر زمان از مد نمی‌افتد، برای فضاهایی کمی رسمی یا مکان‌هایی که می‌خواهید حس اصالت و شیکی را با راحتی ترکیب کنید، مناسب است.

 

ست مبلمان ایفوریا

این سبک مبل برای ایجاد فضایی آرامش‌بخش و صمیمی مناسب است. رنگ سفید، رنگی خنثی و آرامش‌بخش است که می‌تواند به بزرگ‌تر نشان دادن فضا کمک کند. مبل ایفوریا از آن دسته از مدل‌های شیک برند مبلیران (حسن محمدی) است که دارای لبه‌های نرم و خمیده است و همین دلیل، به ایجاد حس آرامش و راحتی کمک می‌کنند. به طور کلی، این سبک مبل برای کسانی که به دنبال فضایی آرامش‌بخش و دنج در خانه خود هستند، ایده‌آل است. همچینن به طور خاص‌تر برای اتاق نشیمن بسیار مناسب است، زیرا فضایی آرامش‌بخش و صمیمی ایجاد می‌کند که برای استراحت و گذراندن وقت با خانواده و دوستان مناسب است.

برای دیدن نمونه‌های بیشتری از برند مبلیران (حسن محمدی) میتوانید حضوری به شعب آن مراجعه کنید یا به پیج اینستاگرام مبلیران سر بزنید.

متخصصان چیدانه

مشاهده بیشتر

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه