هزارلایه خوشمزه!

هزارلایه خوشمزه!

به قلم: مژگان احمدی

فرقی نمی‌کند وسط سوز سرما باشید یا در حرارت گرما، کروسان با یک لیوان هات چاکلت می‌چسبد. حالا می‌شود این چاکلت را سرد خورد یا گرم. اما کروسان، پای ثابت سرما و گرماست!

متن:
کروسان شیبابا همان همدم هر لحظه‌های‌ست. وقتی سرت شلوغ است یا خلوت، وقتی دلت می‌خواهد تنها باشی یا با دوستانت، وقتی ناراحتی، خوشحالی و …. در هرحالتی که باشی دلت می‌خواهد گازی به کروسانت بزنی و لحظه‌ات را شیرین کنی. مخصولا وقتی با هر گازی که می‌زنی، طعم مغزی در دهانت می‌پیچد و هر لقمه را شیرین‌تر می‌کند.

تابلو فرش ریحان

یک هزارلایه دوست داشتنی

از همان ابتدای ورود این محصول به بازار، کروسان شیبابا در سبدهای خرید جا باز کرد و  مصرف‌کننده را متحیر کرد. مشتاقانه از میان انواع و اقسام برندها، کروسان شیبابا را انتخاب کردند و به عنوان میان وعده ای دلنشین، خوراکی مدرسه و بین راهی برای سفر از آن استقبال کردند. اما علت این استقبال چه بود؟ در ادامه یک به یک آنها را بررسی می‌کنیم:

تنوع در طعم
یکی از مهمترین ویژگی‌های کروسان شیبابا آن است که این نان هزار لایه دارای طعم‌های متنفاوتی است که سبب می‌شود افراد با سنین و سلایق مختلف، طرفدار آن باشند. کارمندان، دانشجویان، کودکان و… همه و همه می‌توانند متناسب سلیقه خود، طعم مغزی مورد نظرشان را انتخاب کنند و آن را میل کنند.

این طعم‌ها عبارتند از:

  • کروسان با مغزی شکلات
  • کروسان با مغزی آلبالو
  • کروسان با مغزی شکلات فندقی

تخمیری بودن

خمیر کروسان شیبابا تخمیری ست و به همین دلیل نسبت به باقی محصولات هم‌رده همچون کیک و کلوچه از سلامت بیشتری برخوردار است. با تخمیری شدن، محصول حاوی پروتئین، ویتامین و آنزیم‌هایی می‌شود که کارکرد روده را بهبود می‌بخشند.

مواد اولیه مرغوب

کروسان شیبابا از مواد اولیه مرغوبی برخوردار است. به‌طوری که مرغوبیت کیفیتش در مقایسه با محصولات موجود در بازار کاملا قابل تشخیص است.

صادراتی بودن محصول

جالب است بدانید که کروسان شیبابا یکی از محصولات پرفروش در خارج از ایران است و بد نیست این را هم بدانید که کیفیت محصولاتی که در بازار داخل پخش می‌شود، دقیقا مشابه کیفیت محصولاتی‌ست که به خارج از مرزها صادر می‌شود.

در این متن تلاش کردیم از کروسان هزار لایه شیبابا برایتان بگوییم، اگر دوست دارید بوی نان، بافت نرم و مغزهای شکلاتی، آلبالویی و شکلاتی فندقی را به صورت یکجا در میان وعده خود داشته باشید، هرگز کروسان شیبابا را فراموش نکنید.

یادتان نرود این کروسان خوشمزه که همواره بافت تازه‌ای دارد، می‌تواند یک میان وعده درجه یک برای تمام سنین باشد و با ارزش غذایی بالایی که دارند، نیازهای شما و فرزندتان را تامین کند.

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه