راهنمای جامع خرید کاشی حمام و دستشویی کوچک

راهنمای جامع خرید کاشی حمام و دستشویی کوچک

به قلم: تحریریه چیدانه

کاشی حمام و دستشویی کوچک

افزایش جمعیت و شرایط اقتصادی در جامعه ما باعث شده افراد زیادی به ساخت خانه‌هایی با متراژ پایین روی بیاورند. چالش اصلی طراحان و خریداران این است که باید از فضای موجود حداکثر استفاده لازم را ببرند و خرید کاشی و حمام دستشویی کوچک هم یکی از این چالش‌ها است. تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید تا به شما در خرید بهترین کاشی برای حمام و دستشویی‌های کوچک کمک کنیم.

بالسا

بهترین مدل کاشی حمام و دستشویی کوچک

هنگام خرید هر نوع کاشی معمولا اولین قسمتی که به آن توجه می‌شود مدل کاشی است. بازگشت و انعکاس نور خوب، فاکتوری کلیدی در بزرگ نشان دادن حمام و دستشویی است. همچنین مدل‌های صیقلی در کاشی و سرامیک معجزه کننده خواهند بود و جلوه‌ای دلباز به محیط می‌دهند. درضمن اگر دوست دارید سرویس بهداشتی شما بزرگ جلوه کند هرگز نباید سراغ کاشی مات بروید. چون دراین‌صورت، این کار برای شما نتیجه‌ای معکوس خواهد داشت.

کاشی حمام و دستشویی

ارتفاع سقف، فاکتور بعدی خرید کاشی حمام و سرویس بهداشتی است. استفاده از مدل‌های کاشی و سرامیک کوچک برای سرویس بهداشتی با طرح عمودی و ساده و خلوت به بزرگ نشان دادن فضا کمک قابل توجهی می‌کند. رنگ روشن و براق کاشی نیز به کمک این طرح‌ها به نمای بزرگ‌تر کاشی حمام و دستشویی اضافه خواهد کرد.

انتخاب بهترین طرح کاشی حمام و دستشویی کوچک

هماهنگی با سایر اجزای دکوراسیون سرویس بهداشتی، مهم‌ترین موردی است که قبل از انتخاب طرح کاشی باید در نظر بگیرید. طرح انتخاب شده باید به‌گونه‌ای باشد که به‌جز زیبایی، محیط را دلبازتر نیز نشان دهد.  پیشنهاد ما به شما انتخاب کاشی‌های دارای طرح گل‌های برجسته است.

استفاده از این طرح‌ها فضا را برجسته و سه بعدی نمایش می‌دهند که معمولا از حالت معمول، بزرگ‌تر به نظر می‌آیند. کاش و سرامیک در محیط‌های بهداشتی بهتر است خط‌هایی یک طرفه و راه راه داشته باشند و طرح چهار خانه‌ای نداشته باشند.

رنگ بندی مناسب کاشی دستشویی و حمام

کاشی حمام و دستشویی کوچک

معجزه انتخاب رنگ‌ در دکوراسیون داخلی چنین محیط‌هایی را خیلی جدی بگیرید. استفاده از رنگ‌های با تم روشن و براق می‌تواند این معجزه را برایتان نمایان کند. چرا که به‌جز ویژگی انعکاس نور، تمیزی را هم به‌خوبی نشان می‌دهد.

تونالیته رنگ سفید با سبک‌های مختلف دکوراسیون سرویس بهداشتی هماهنگی خوبی دارد و فضایی لوکس ایجاد می‌کند. امروزه تنوع رنگ تولید کاشی در ایران بالا است و دست شما برای خرید کاشی از یزد و سایر شهرهای تولید کنده عمده کاشی و سرامیک باز است.

سایز کاشی مناسب حمام و دستشویی کوچک

یک فرمول به‌ظاهر ساده اما مهم در انتخاب سایز کاشی در محیط‌های بهداشتی وجود دارد. کاشی کوچک برای سرویس بهداشتی کوچک و کاشی بزرگ برای سرویس بهداشتی بزرگ. اما گاهی ممکن است تصمیم بگیرید از سایزهای مختلفی برای تزئین محیط خود استفاده کنید. در‌این‌صورت باید دقت کنید کاشی و سرامیک‌ها محل تلاقی مناسبی داشته باشند و بین‌شان با موادی مثل گچ، چسب و سیمان پر نشود. دراین‌موارد بهتر است با کاشی کار خود برای انتخاب سایزهای بهینه مشورت کنید.

خرید کاشی حمام و دستشویی

بازار کاشی و سرامیک در ایران بازاری گسترده است و احتمالا موقع خرید کاشی سرویس بهداشتی از تنوع و اختلاف قیمت‌ها شگفت زده خواهید شد. گروه بازرگانی کاشی و سرامیک جمسر با نزدیک به دو دهه فعالیت شما را در انتخاب بهترین کاشی حمام و دستشویی راهنمایی می‌کند. درنهایت پیشنهاد می‌کنیم برای استعلام قیمت کاشی سرویس بهداشتی از جاهای معتبر اقدام کنید.

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه