غوغای بازیگر زن فیلم باربی / مارگو رابی تمام لباس عروسک‌های باربی را تن کرد + عکس

غوغای بازیگر زن فیلم باربی / مارگو رابی تمام لباس عروسک‌های باربی را تن کرد + عکس

به قلم: محمد مالمیر

مارگو رابی، بازیگر باربی در مراسم‌های اکران این فیلم سنگ تمام گذاشت و استایل عروسک های باربی را شبیه سازی کرده است.

مبلمان اداری ارگو

مارگو رابی در لباس عروسک‌های باربی

اکران فیلم باربی

«باربی»، آخرین ساخته گرتا گرویگ، کارگردان معروف آمریکایی‌ست. به مناسبت اکران این فیلم، پروفایل گوگل کارگردان و بازیگران این فیلم به رنگ صورتی درآمده و پس از بازشدن ستاره‌هایی صورتی را نمایش می‌دهد.

کالکشن لباس باربی زارا

به مناسبت اکران این فیلم، برند زارا مجموعه‌ای از لباس‌ها را ارائه کرده که برگرفته از لباس‌های باربی‌ها و کن‌های این فیلم است. زارا با ارائه این کالکشن، مخاطبان را تشویق می‌کند که با سبک مخصوص باربی به تماشای این فیلم بنشینند.

این مجموعه که به مجموعه کپسولی (منتخب و جمع و جور) باربی معروف شده است، شامل تعدادی از لباس‌های زنانه و مردانه مثل مایوی کج‌راه سیاه و سفید بدون بند، پیژامه صورتی با گلدوزی حرف B و شلوارک راه‌راه سفید و صورتی با برچسب کِن است.

رکورد فروش فیلم باربی مارگو رابی

فیلم Barbie به کارگردانی گرتا گرویگ، در روز اول اکران توانسته فروش ۷۰ میلیون دلاری را تجربه کند. در حال حاضر پیش‌بینی می‌شود که فروش این فیلم در آخر هفته به ۱۵۵ میلیون دلار برسد. با این وجود سازنده فیلم باربی یعنی شرکت برادران وارنر انتظارات خود را پایین نگه داشته و انتظار فروش ۱۵۰ میلیون دلاری را دارد. اگر‌چه برخی از رسانه‌ها تخمین می‌زنند استقبال از Barbie در آخر هفته افزایش پیدا کرده و فروش این فیلم به ۱۶۰ میلیون دلار می‌رسد.

 

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه