visibility 3883 today 1393/8/28

اتاقی برای کودکان واقعی با وسایل کوچک و زیاد شان!

اتاق کودک: شاید در مجلات و سایت ها، عکس‌هایی از اتاق کودکان دیده باشید که بیش از حد کامل و تمیز است که باور آن کمی دشوار به نظر می‌رسد. تمام این‌ها به خاطر عکاسی است. برای عکاسی از یک اتاق آن اتاق باید در بهترین حالت خود باشد. اما چیزی که بیش از همه برای دکور کردن اتاق کودک مورد نیاز است اتاق‌های کودکی است که وقتی به آن نگاه می‌کنی احساس می‌کنی کودکی واقعا در آن زندگی می‌کند. این اتاق‌ها جذاب و کاربردی هستند و در عین حال که طراحی خوبی دارند اصلا شبیه فضایی از یک موزه نیستند.

در این مطلب مجموعه‌ای از اتاق‌های کودک را می‌بینید که به کودکان واقعی تعلق دارند. کودکانی با وسایل زیاد و کوچک.

اتاقی برای کودکان واقعی با وسایل کوچک و زیاد شان!

کودکان به طور کلی به جزئیات توجه نمی‌کنند و معمولا توجه آن‌ها به چیزهای روشن و شاد است. بنابراین هنگام طراحی اتاق کودک از رنگ‌های روشن استفاده کنید. در عکس بالا شما به سرعت متوجه طرح رنگی اتاق نمی‌شوید اما چنین چیزی در آن وجود دارد.  

 

وقتی در طراحی خود از رنگ‌های زیادی استفاده می‌کنید، کودکان در آن گیج می‌شوند. پس در استفاده از رنگ در اتاق کودکان دقت کنید.

 

سعی کنید با استفاده از چند رنگ، طرح، و بافت‌ کمی بی‌نظمی بصری در اتاق کودک ایجاد کنید. اگر این کار را به درستی انجام دهید حتی اگر یک نقظه کانونی مشخص هم در اتاق وجود نداشته باشد تعادل بصری زیبایی ایجاد می‌شود. 

 

این اتاق مدرن و دوست‌داشتنی است و با استفاده از سطل‌ها، قفسه‌ها، و دراورهایی در زیر تخت‌خواب فضای کافی برای وسایل کودکان فراهم شده است.

 

اتاقی رویایی با کاغذدیواری‌های زیبا و فضاهای از پیش‌ساخته‌شده. در این اتاق از فضا به طرز هوشمندانه‌ای استفاده شده است و جا برای همه وسایل کودک وجود دارد.

 

طراحی دیگری از اتاق کودک. برای داشتن چنین اتاقی باید کودک شما هیچ اسباب‌بازی پلاستیکی بزرگ و زشتی نداشته باشد و بادی از کودک‌ خود بخواهید تا اشیایی با رنگ‌های خنثی را انتخاب کند. نکته مهم در طراحی این اتاق استفاده از یک طرح رنگی یک‌دست است. حتی وقتی این اتاق کثیف و بی‌نظم است این یک‌دستی از بین نمی‌رود.

 

اتاقی که با استفاده از وسایل ایکیا طراحی شده است. اتاقی رنگارنگ، جذاب، و مناسب حال کودک. البته وسایل این اتاق عمر زیادی نمی‌کنند ولی نگران نباشید تا دوران کودکی فرزندتان دوام می‌آورند.

 

دیوارهای سفید با با رنگ‌های خنثی بستر خوبی برای استفاده از رنگ ها و طرح‌ها متنوع در دیگر فضای اتاق فراهم می‌کنند. در عکس بالا دیوارها به رنگ سبز در آمده‌اند و باعث شده‌اند دیگر رنگ‌های موجود در این اتاق ترکیب زیبایی با یکدیگر به وجود بیاورند.

 

اتاقی با طراحی خوب و متقارن اما نه بیش از حد کامل. نکته مهم در این اتاق سطل‌ها هستند. هیچ‌چیز کاربردی‌تر و بهتر از یک سطل در اتاق کودک نیست. هیچ‌چیز.

 

شما می‌توانید مانند لوستر موجود در اتاق عکس بالا از عناصر خاص در اتاق کودک استفاده کنید. در واقع، داشتن یک نقطه کانونی مشخص ایده خوبی برای طراحی اتاق کودک است. البته باز هم می‌گویم از سطل‌ها غافل نشوید.

برای دیدن عکس های بیشتر دکوراسیون اتاق کودک اینجا را کلیک کنید.

منبع: houzz | ترجمه شده توسط تحریریه چیدانه

نویسنده:

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید تغییر کوچکی در منزل یا محل کار خود ایجاد کنید. یا برای بازسازی یا ساخت ویلا و خانه رویایی خود به دنبال شرکت حرفه ای و قابل اعتماد بگردید. یا ندانید که صندلی اوپن مورد علاقه تان برای گوشه آشپزخانه را کجا می توانید پیدا کنید! چیدانه محلی برای دیدن عکس پروژه های دکوراسیون و معماری شرکت های مختلف ایرانی، مشاهده محصولات متنوع موجود در بازار و ارتباط با سازندگان وفروشندگان آن ها است. جایی برای پیدا کردن طراحی های مورد علاقه تان و انتخاب مناسب ترین افراد برای پروژه شما

more_horiz
مطالب پیشنهادی
تخت خواب با سقف شیروانی، خانه ای رویایی در اتاق کودک

تخت خواب با سقف شیروانی، خانه ای رویایی در اتاق کودک

اتاقی برای کودکان واقعی با وسایل کوچک و زیاد شان!

اتاقی برای کودکان واقعی با وسایل کوچک و زیاد شان!

10 ایده دکوراسیون داخلی برای دوستداران بتمن

10 ایده دکوراسیون داخلی برای دوستداران بتمن

کسب و کارها پیشنهادی
گالری فرش افرازیان certificate
گالری فرش افرازیان

گالری فرش افرازیان

گروه معماری ژین certificate
گروه معماری ژین

گروه معماری ژین

پوشش های میکروسمنت تارنگ دکور certificate
پوشش های میکروسمنت تارنگ دکور

پوشش های میکروسمنت تارنگ دکور

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent