کاشی کاری های رنگی باز می گردند!

کف: کاشی سیمانی زیبایی خاصی به خانه‌های به سبک مدیترانه‌ای اضافه می کند و به فضاهای مدرن و تلفیقی اعتباری فراوان می‌بخشد. کاشی سیمانی دارای ماهیتی خاص و شکل هنری منحصربه‌فردی است. سازنده کاشی، سیمان‌های رنگی را با هم ترکیب می‌کند، آن را در قالب قرار می‌دهد، و بعد قالب را درون پرس هیدرولیکی می‌گذارد. نتیجه یک کاشی سنگین، نشان‌دار، و زیبا است که کاربردش را پنهان می‌کند. در این مطلب چند نمونه زیبا را به شما معرفی می‌کنیم:
 
 
کاشی  دارای رنگ‌های متنوعی است و تمام ویژگی‌هایی که یک فرش به فضا اضافه می‌کند را در خود دارد اما نگهداری از آن راحت‌تر است. این مسئله در اقلیم‌های گرم‌تر صادق‌تر است.
 
 
استفاده از کاشی در پیشانی پله همیشه شیوه فوق‌العاده خوبی برای اضافه کردن طرح و شکل به فضا است. کاشی سیمانی که در عکس بالا می‌بینید یک راه پله زیبا را تبدیل به یک عنصر نامتعارف کرده است.
 
 
 
از کاشی طرح دار در این فضا به عنوان دیوار استفاده شده است و این نوع کاشی تمام ویژگی‌های تزئینی کاغذدیوراری را داراست.
 
 
 دیوار عکس بالا از ترکیب چندین کاشی مختلف به وجود آمده است. اگرچه این خانه در کالیفرنیا است، اما بیش‌تر شبیه خانه‌های جنوب اسپانیا است. 
 
 
 
کاشی های طرح دار بسیار مناسب دیوارهای آشپزخانه است. در این فضا، کاشی سیمانی در کنار هود ترکیب زیبایی ایجاد کرده بدون این‌که داد بزند: «به من توجه کنید!»
 
 
 
کاشی طرح‌داری که در این عکس می‌بینید به کف سیمانی اضافه شده است. کاشی در فضاهای داخلی و بیرونی قابل استفاده است و می‌توان از آن به عنوان فضای انتقالی میان درون و بیرون استفاده کرد.
 
 
 
اگرچه عکس بالا یک فضای تجاری است اما این طرح کاشی  یک جلوه تلفیقی به آشپزخانه و اتاق نشیمن، همان‌طور که به فضای بالا اضافه کرده است، اضافه می‌کند. فضای مثبت و منفی کاشی‌ها در ترکیب کلی یک شکل خاصی اضافه می‌کند اما بیش از حد به چشم نمی‌آید.
 
 
 
در این عکس از کاشی رنگی در کف برای ایجاد تمایز میان اتاق نشیمن و ورودی استفاده شده است. طرح آبی فعال این کاشی سنگ آهک موجود در کف اتاق نشیمن را مطیع خود ساخته است.
 
 
 
پایه این آتشدان از جنس کاشی رنگی است . کاشی های رنگی که در این فضای نشیمن در مرکز قرار دارند، جلوه خاصی به این فضا داده است.
 
 
 
کاشی های رنگی به فضایی که دارای فرش نیست می‌تواند رنگ اضافه کند. به استفاده مناسب از رنگ‌های مختلف در کف این اتاق توجه کنید و ببینید چگونه کاشی  فضا را به انحصار خود در آورده است.
شما چه فکر می‌کنید؟ در کدام قسمت خانه از خود می‌توانید از کاشی های رنگی استفاده کنید؟
 
منبع: houzz | ترجمه شده توسط تحریریه چیدانه
نویسنده:

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید تغییر کوچکی در منزل یا محل کار خود ایجاد کنید. یا برای بازسازی یا ساخت ویلا و خانه رویایی خود به دنبال شرکت حرفه ای و قابل اعتماد بگردید. یا ندانید که صندلی اوپن مورد علاقه تان برای گوشه آشپزخانه را کجا می توانید پیدا کنید! چیدانه محلی برای دیدن عکس پروژه های دکوراسیون و معماری شرکت های مختلف ایرانی، مشاهده محصولات متنوع موجود در بازار و ارتباط با سازندگان وفروشندگان آن ها است. جایی برای پیدا کردن طراحی های مورد علاقه تان و انتخاب مناسب ترین افراد برای پروژه شما

more_horiz
مطالب پیشنهادی
معرق کاشی، هنر کاشی شکسته در خانه های مدرن!

معرق کاشی، هنر کاشی شکسته در خانه های مدرن!

8 ایده طراحی دیوار در دکوراسیون داخلی منزل

8 ایده طراحی دیوار در دکوراسیون داخلی منزل

کاشی و سرامیک: نقش زیبایی بر پیکره معماری

کاشی و سرامیک: نقش زیبایی بر پیکره معماری

کسب و کارها پیشنهادی
مبلمان اتاق کودک و نوجوان وینه چوب certificate
مبلمان اتاق کودک و نوجوان وینه چوب

مبلمان اتاق کودک و نوجوان وینه چوب

کمجا چوب پارک وی certificate
کمجا چوب پارک وی

کمجا چوب پارک وی

شرکت معماری نوین certificate
شرکت معماری نوین

شرکت معماری نوین

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent