Chidaneh.com placeholder image

8 پالت رنگی حسادت برانگیز

به قلم: تحریریه چیدانه

پالت های رنگی: سبز رنگ غیررسمی بهار و تابستان است و شما می‌توانید این رنگ طبیعی و ارگانیک را به پالت رنگی موجود در خانه خود اضافه کنید. سبز رنگ خنثی موجود در طبیعت است. کار کردن با انواع ملایم و لطیف این رنگ بسیار راحت است و به خانه شما جلوه‌ای سرزنده و باطراوات می‌دهد.

آرناپالاس

 

شیرآلات کسری

سبز و خاکستری. این روزها ترکیب رنگ سبز و رنگ‌های خنثی گرم مانند خاکستری بسیار مد است. ترکیب این دو رنگ جلوه‌ای مدرن و معاصر به فضا می‌دهد.

 

سبز و نارنجی. این رنگ‌ها وقتی در کنار هم قرار می‌گیرند جلوه‌ای پویا به فضا می‌دهند. از این رنگ‌ها می‌توانید به راحتی در کوسن‌ها، آثار هنری، و صندلی‌ها استفاده کنید.

 

سبز و قرمز. این ترکیب رنگی فقط مناسب روزهای تعطیل نیست؛ بلکه در طول تابستان فضایی سرزنده و جذاب در اتاق ایجاد می‌کند. اگر هم‌اکنون دارای وسایل تزئینی قرمز رنگ هستید، نیازی به رنگ قرمز بیش‌تری ندارید فقط یک قالیچه سبز رنگ به اتاق اضافه کنید.

 

سبز و طلایی. با ترکیب رنگ سبز و رنگ‌های عسلی- طلایی به فضا جلوه‌ای طبیعی و روستیک بدهید. اگر هم‌اکنون فضای شما دارای سقف یا کفپوش‌های عسلی است شما تا نیمه راه را پیموده‌اید. با استفاده از نشیمن‌هایی که دارای پارچه‌های طرح‌دار سبز رنگ هستند جلوه اتاق خود را کامل کنید.

 

سبز و آبی مایل به سبز. این ترکیب اخیرا بسیار مد شده است. این ترکیب رنگی کلاسیک و زیبا است و در هر اتاقی از خانه می‌توان از آن استفاده کرد.

 

سبز و زرد. این ترکیب رنگی نمونه کاملی از تعادل رنگی است. خنکی رنگ سبز در کنار گرمی رنگ زرد همیشه باعث ایجاد فضایی راحت و آرام می‌شود. این رنگ‌ها بیان‌گر چمن و خورشید هستند و در کنار هم ترکیب رنگی تابستان را در خانه شما به وجود می‌آورند.

برای خرید کاغذ دیواری می توانید به اینجا سر بزنید.

سبز و سبز. اگر عاشق رنگ سبز هستید و می‌خواهید فراتر از تابستان، ظاهر و جلوه‌ای همیشگی برای فضای خود خلق کنید، یکی از دیوارهای فضای خود را با سایه‌های مختلف رنگ سبز، مانند سبز کاجی، سبز لیمویی، و سبز مایل به زرد رنگ کنید. می‌توانید این پالت رنگی را با استفاده از کوسن‌ها و دیگر منسوجات سبز رنگ گسترش دهید.

 

سبز و صورتی. این ترکیب رنگی کامل انتخاب بسیار خوبی برای یک اتاق دخترانه است. یک رنگ سبز روشن یا ملایم و یک رنگ صورتی پرطراوت را انتخاب کنید تا اتاق‌خواب دختر شما ظاهری زیبا و لطیف پیدا کند.

اگر عاشق رنگ ها هستید، می توانید برای دیدن عکس های رنگی رنگی بیشتر اینجا را ببینید.

منبع: houzz | ترجمه شده توسط تحریریه چیدانه

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران
arash در تاریخ 29 تیر 1393
ترکیب سبز وآبی عالی شده
roghaye در تاریخ 29 تیر 1393
حسووودیم شد
sima در تاریخ 30 تیر 1393
khayli khob bood

ثبت دیدگاه