Chidaneh.com placeholder image

خانه ای گرم و دلچسب مثل قهوه با رنگ قهوه ای

به قلم: تحریریه چیدانه

رنگ قهوه ای: قهوه ای یعنی منسوب به قهوه و رنگی شبیه به قهوه برشته است. اما نکته جالب در مورد طیف رنگ‌های قهوه‌ای این است که این رنگ‌ها در کنار هم ترکیب خوبی ایجاد می‌کنند، به همین دلیل استفاده از این رنگ‌ها کاری مطمئن و ساده است. اگر یک قهوه خور حرفه ای باشید کافی است اسپرسوی تیره و موکای غنی را با کارامل طلایی و شیر فوم‌دار ترکیب کنید و بعد ببینید که اتاق شما دارای آسایشی بی‌نظیر شده است. استفاده از این رنگ‌ها باعث می‌شود تا فضای شما دنج و راحت شود.

 

دستگیره کابینت

برای ایجاد ظاهری زیبا و کامل رنگ‌های خنثی گرم را با هم ترکیب کنید.

مزیت استفاده از پالت رنگی قهوه ای این است که شما می‌توانید سایه‌های رنگی مختلف را با هم به سادگی ترکیب کنید. یک کاناپه به رنگ قهوه‌ای-دارچینی گرم به این اتاق نشیمن شکل داده است و پرده‌های به رنگ اسپرسو و دیوارهای به رنگ لاته این فضا را کامل کرده‌اند.
 

آشپزخانه را با استفاده از رنگ‌های قهوه‌ای و کرم گرم کنید.

در این آشپزخانه رویایی سنگ‌های مرمر سرد با کابینت‌های شکلاتی گرم و غنی و یک لوستر بزرگ در قسمت مخصوص صبحانه ترکیب شده‌اند. چهارپایه‌های چوبی رستیک فاصله میان تاریکی و روشنی را پر کرده‌اند و کل فضای آشپزخانه را یک‌دست و یک پارچه می‌کنند.

 

از ترکیب اسپرسو و کمی کف شیر روی آن استفاده کنید.

این آشپزخانه جذاب دارای کفپوش‌هایی به رنگ اسپرسوی تیره، دیوارهایی به رنگ کرم، و کابینت‌های سفید رنگ است. کاشی‌های روشن روی سینک از کاشی‌های سفید رنگی که در اکثر آشپزخانه‌ها استفاده می‌شود زیباتر هستند و کل فضای آشپزخانه را به هم پیوند داده‌اند.

 

با استفاده از رنگ‌ طلایی فضایی لوکس خلق کنید.

استفاده از رنگ‌های طلایی، برنزی، و مسی راه بسیار خوبی برای ارتقای یک ظاهر خنثی و گرم است. چراغ‌ها، سرامیک‌ها، قاب‌ها، ظروف مسطح، و قاشق‌ها و چنگال‌ها وسایل بسیار خوبی برای اضافه کردن رنگ‌های متالیک براق به آشپزخانه هستند.

 

سقف را به رنگ پیله کرم ابریشم درآورید.

یک سقف رنگی و غنی فضای هر اتاقی را دنج و آرام می‌کند. در این اتاق‌خواب لوکس از سایه‌های ظریف و متنوع رنگ قهوه‌ای در دیوارها، سقف، پرده‌ها و روکش‌ها، میز، و قالیچه استفاده شده است.

 

برای زیباتر کردن اتاق روی یک وسیله سرمایه‌گذاری کنید.

کارامل و تافی رنگ‌های بسیار خوبی هستند که کار کردن با آن‌ها راحت است. آن‌ها گرمای رنگ زرد و در عین حال سادگی رنگ‌های بژ و قهوه‌ای را در خود دارند. کارامل به ویژه در چرم خود را بیش از پیش نشان می‌دهد که در کاناپه عکس بالا این مسئله به خوبی روشن است. این کاناپه کمی گران است اما آن‌قدر زیبا و بادوام است که خریدن آن به‌صرفه و در نهایت به نفع شما خواهد بود.

 

یک پالت رنگی ملایم را با استفاده از بافت جذاب‌تر کنید.

با استفاده از بافت‌های مختلف در فضا، رنگ‌های کاپوچینوی ساده و کم‌رنگ که ممکن است شبیه یک رنگ بژ کسل‌کننده باشند را جذاب‌تر و چشم‌گیرتر کنید. چوب روستیک، قالیچه‌های با الیاف طبیعی، کرکره‌های چوبی، و روکش‌های لینن به این اتاق غذاخوری جذابیت دوچندانی داده‌اند. اما اضافه کردن وسیله‌ای لطیف و درخشان نیز بسیار مهم است. برای این کار می‌توانید از سطوح آینه‌ای یا شیشه‌های جیوه‌ای استفاده کنید.
اگر به رنگ قهوه ای علاقه دارید مطلب نگاهی دوباره به رنگ قهوه ای را به شما پیشنهاد می کنیم.

یک مجموعه با طراحی رنگی ایجاد کنید. 

یکی از قفسه‌های آشپزخانه یا اتاق نشیمن را انتخاب کنید و مجموعه‌ای از ظروف سرامیکی با رنگ‌های خنثی را روی آن قرار دهید. این کار رنگ‌های دیگری را به پالت رنگی فضای شما اضافه می‌کند.
 

اتاق‌خواب خود را با استفاده از لایه‌های رنگی غنی دنج و راحت کنید.

در پاییز با کوتاه‌تر شدن روزها، همه ما دوست داریم اتاق‌خواب خود را بیش از پیش راحت و دنج کنیم. برای رسیدن به چنین چیزی، با یک قالیچه کرم و مبلمان چوبی تیره شروع کنید، سپس از پرده‌ها، پتوها، و بالش‌های شکلاتی استفاده کنید.

به ما بگویید: آیا شما نیز از رنگ قهوه ای در دکوراسیون خانه خود استفاده می کنید؟ عکس های خانه تان را برای ما بفرستید.

منبع: houzz | ترجمه شده توسط تحریریه چیدانه

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه