کاغذ دیواری، پیش از خرید توصیه متخصصان را بخوانید!

متخصصان به شما پاسخ می دهند: یکی از پرطرفدارترین و مقرون به صرفه ترین تزیینات در دکوراسیون داخلی کاغذ دیواری است که اگر طرح و مدل آن به درستی انتخاب شود و در فضای مناسب نصب شود می تواند به سادگی ظاهر دکوراسیون داخلی شما را متحول کند؛ به همین منظور در این مطلب از چیدانه به سراغ متخصصان حوزه دیوارپوش رفتیم تا بتوانیم در این زمینه اطلاعات تخصصی از آنها کسب کنیم، پس با ما همراه باشید.

blog post

انواع کاغذ دیواری

سوال: می خواهیم دیواری با ابعاد 3*5 متر در فضای پذیرایی منزل را کاغذ دیواری کنیم، به پیشنهاد شما کاغذ دیواری را از چه جنسی تهیه کنیم؟

کابینت و طراحی داخلی متین کیانحوه صحیح انتخاب کاغذ دیواری به عوامل مختلفی از جمله میزان هزینه ای که در نظر گرفته می شود، هم چنین اقلیم شهری که در آن ساکن دارند یکی از عواملی است که در انتخاب کاغذ دیواری بسیار پر اهمیت است. به صورت کلی می توان گفت بهترین گزینه برای انتخاب جنس کاغذ دیواری، کاغذ دیواری های pvc و کاغذ دیواری قابل شستشو است. مطلب کاغذ دیواری قابل شستشو، مگه داریم؟ می تواند شما را در این زمینه بیشتر راهنمایی کند.

گروه معماری اردهالی دکو: پیشنهاد ما برای کاغذ دیواری چینین فضایی انتخاب وینیل است، چراکه وینیل قابل برداشت از سطح دیوار است، اما کاغذ دیواری های معمولی ماندگاری کمتری نسبت به وینیل ها دارد و به سادگی از سطح دیوار جدا نمی شوند. 

blog post

انواع کاغذ دیواری

سوال: نصب و اجرای کاغذ دیواری برای چنین دیواری نیاز به چه بستری دارد؟

کابینت و طراحی داخلی متین کیاقبل از نصب کاغذ دیواری باید سطح دیوار مورد نظر را کاملا صاف کرده و از هرگونه خلل و فرج پاک سازی کنیم، مرحله بعد قبل از نصب به وسیله پرایمرهای مخصوص و یا ترکیبی از چسب چوب و آب، سطح دیوار را می پوشانیم تا آماده نصب کاغد دیواری شود.

گروه معماری اردهالی دکو: برای نصب کاغذ دیواری از جنس وینیل نیازی به بستر خاصی نمی باشد و به سادگی روی تمام بستر ها قابل اجراست. 
در چیدانه بیشتر بخوانید: نصب آسان کاغذ دیواری در دکوراسیون منزل توسط خودتان!

blog post

انواع کاغذ دیواری

سوال: با توجه آماده بودن بستر فضا چه میزان زمان و هزینه برای اجرای کاغذ دیواری روی این دیوار زمان لازم است؟

کابینت و طراحی داخلی متین کیازمان نصب کاغذ دیواری 2 ساعت و حدودا 4 رول کاغذ 5 متری برای چنین فضایی نیاز دارد، هم چنین قیمت کاغذ دیواری به صورت حدودی از رولی 30 هزار تومان تا به طور متوسط رولی 400 هزار تومان می توان تهیه کرد.

گروه معماری اردهالی دکوبه طور کلی نصب کاغذ دیواری بستگی به متراژ فضا دارد که هزینه نصب کاغذ دیواری به صورت رولی و نو رول متری 25 هزار تومان حساب می شود هم چنین هر چقدر متراژ فضا بالاتر باشد قیمت نصب انواع کاغذ به خصوص پوستر دیواری کمتر است، اگر می خواهید در رابطه با پوستر دیواری بیشتر بدانید می توانید به مطلب پوستر دیواری، این کاغذ دیواری متفاوت! در چیدانه رجوع کنید. 

اگر برای دکوراسیون جدید منزل خود به دنبال یک دیوارپوش و کاغذ دیواری ویژه هستید، شرکت های معرفی شده در این مطلب از مناسب ترین شرکت های پیشنهادی چیدانه است که می توانید برای دیدن نمونه کارهای بیشتر به پروفایل آنها در چیدانه مراجعه فرمایید و بهترین آنها را متناسب با شرایط خود انتخاب کنید، هم چنین می توانید سوالات خود را از راه شماره تلگرام ۰۹۰۳۵۵۰۱۴۸ با ما در میان بگذارید تا پاسخ آنها را از متخصصان دریافت کنید.

نویسنده و گزارشگر: ثمینا فراهانی | تحریریه چیدانه

نویسنده:

فارغ التحصیل کارشناسی معماری نویسنده و مترجم آزاد مباحث معماری دبیر تحریریه بخش معماری وبسایت چیدانه و مجله منزل کارشناس محتوا در وبسایت معماری و دکوراسیون داخلی چیدانه نویسنده و ژورنالیست معماری در مجله معماری و دکوراسیون داخلی منزل

more_horiz
مطالب پیشنهادی
مزایا و کاربرد های کناف دیوار در طراحی داخلی

مزایا و کاربرد های کناف دیوار در طراحی داخلی

معرفی انواع دیوارپوش قابل شستشو

معرفی انواع دیوارپوش قابل شستشو

کاغذ دیواری ضخیم یا گرماژ بالا چیست و چه کاربردهایی دارد؟

کاغذ دیواری ضخیم یا گرماژ بالا چیست و چه کاربردهایی دارد؟

کسب و کارها پیشنهادی
لوستر و مبلمان نئولوکس certificate
لوستر و مبلمان نئولوکس

لوستر و مبلمان نئولوکس

ثانی هوم certificate
ثانی هوم

ثانی هوم

شرکت معماری و دکوراسیون داخلی حسین سالمی (گروشه ) certificate
شرکت معماری و دکوراسیون داخلی حسین سالمی (گروشه )

شرکت معماری و دکوراسیون داخلی حسین سالمی (گروشه )

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent