تبلیغات
خانه مدیای راه یاب خلاق E شرکت سهامی فرش ایران ساقدوش F
امتیاز: 0.0 0 نظر | ثبت نظر

6 شهریور 1396

هزینه ساخت استخر، یک شیرجه مقرون به صرفه!

استخر، برکه و آبنما: ساختن استخر در خانه می تواند تا سالیان سال برایتان لذت بخش و خاطره ساز باشد. قطعا ساخت استخر هزینه هایی را به دنبال خواهد داشت. در این مطلب همراه ما باشید تا شما را با این مسائل و هر آنچه که لازم است بدانید آشنا کنیم. طبیعتا هزینه ساخت استخر شنا در یک خانه به عوامل بسیاری بستگی دارد. با هم به آنها اشاره می کنیم:

ساخت استخر

اندازه استخر

همانطور که می توان پیش بینی کرد بزرگترین عامل در بالا و پایین آمدن هزینه ساخت استخر شنا، اندازه آن است. قبل از هر چیز باید به میزان اندازه و ابعادی که برای ساخت استخر خود لازم دارید توجه کرده و درباره آن به نتیجه مشخصی برسید. برای این کار هزینه ای را نیز که می خواهید پرداخت نمایید در نظر داشته باشید!

ساخت استخر روی سطح زمین یا بالاتر از آن

اگر بخواهید استخری بسازید که روی سطح زمین باشد قطعا در صرف هزینه های خود صرفه جویی بسیاری انجام داده اید. اگر هم به استخری که بالاتر از سطح زمین قرار دارد علاقه بیشتری دارید می توانید با صرف هزینه ای کمی بیشتر، به خواسته خود برسید.

مصالح ساخت استخر

آیا در رابطه با مصالح ساخت استخر خود تصمیمی گرفته اید؟ می توانید به سراغ سیمان و یا کاشی بروید. طبیعتا مواد مختلف، هزینه های متفاوتی دارند. استخر بتنی گران تر است، چراکه طول عمر بیشتری دارد. شما می توانید با صرف هزینه ای نسبتا بیشتر، بر روی بتن به کار رفته در ساخت استخر خود از یک لایه کاشی سرامیکی نیز استفاده نمایید که زیبایی خود را نیز حفظ کند. در رابطه با تجهیزات استخر نیز باید بگوییم می توانید از مصالح متفاوتی مثل استیل بهره بگیرید. این تجهیزات می توانند در قیمت هایی متفاوت قابل خرید باشند.

تصفیه و گرمایش در استخر

چگونگی سیستم گرمایش، تصفیه، فیلتر و نگهداری استخر نیز هزینه های متفاوتی به همراه خواهد داشت. شما می توانید سیستم گرمایش و فیلتر استخر خود را با هزینه نسبتا پایینی نیز امین کنید. این سیستم ها در تمام طول روز کار می کنند.

لازم به ذکر است که اگر تعدادی کافی از این سیستم ها را در گوشه های استخر خود نصب کنید نیاز به تعمیر آنها را نسبتا کاهش خواهید داد.

ساخت استخر

سایر تجهیزات استخر

آیا به فکر این هستید که از یک غواص در استخر خود کمک بگیرید و یا می خواهید استخری مختص به کودکان خود ترتیب دهید؟ و یا حتی می خواهید در کنار استخر خود از تخت و صندلی آفتاب استفاده نمایید؟ همه و همه نیز جزء سایر تجهیزات استخر به حساب می آیند که خب مسلما هر کدام هزینه هایی مختص به خود دارند. 

اگر شما هم به فکر ساخت استخر شنای خود هستید می توانید با اهالی فن وب سایت چیدانه در ارتباط باشید و کار را به کاردان بسپارید:

منبع: homeadvisor |مترجم: طلوع حقیقت | تحریریه چیدانه

نویسنده: طلوع حقیقت

کارشناسی زبان و ادبیات فارسی- دانشگاه شهید بهشتی ویراستار مجله منزل مترجم و عضو تیم محتوای چیدانه

نشان کردن
  • 5265 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 6 شهریور 1396

کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173