visibility 4239 today 1396/10/2

فنگ شویی اتاق مستر و کودک، راز و رمزهایی که فاش شد!

فنگ شویی، فنگ شویی در منزل، سبک فنگ شویی و فنگ شویی در دکوراسیون بیش ترین عناوینی هستند که شما در پرسش هایتان از ما می خواهید تا درموردشان توضیح دهیم. فنگ شویی موضوع تازه ای نیست ولی هنوز یکی از پر طرفدارترین موضوعات در بخش طراحی داخلی می باشد.در چیدانه مطالب زیادی در زمینه فنگ شویی کار کرده ایم اما این بار کمی متفاوت تر به این موضوع نگاه کرده ایم. با چیدانه همراه باشید قرار است سورپرایز شوید!

مهم ترین فضا در فنگ شویی اتاق خواب است

 مهم ترین فضا در فنگ شویی، اتاق خواب شماست. رعایت اصول فنگ شویی در اتاق خواب، کلید یک رابطه شاد و خواب آرام برای شماست. پس هرکاری که می توانید برای ارتقا سطح کیفی فنگ شویی در دکوراسیون اتاق خوابتان انجام دهید. به محل قرار گیری تخت خوابتان توجه زیادی کنید و سعی کنید در دو طرف تخت خوابتان تعادل ایجاد کنید حتی در نورپردازی!

blog post

دکوراسیون اتاق خواب

مراقب باشید! استفاده از آینه در اتاق خواب در فنگ شویی خیلی توصیه نمی شود؛ اما آینه عضو جدایی ناپذیر اتاق خواب های ما شده است. حواستان باشد تخت خواب یا درب های کمد را منعکس نکند. در افسانه های فنگ شویی آینه نماد خیانت است. بهتر است هنگام خواب روی آینه را بپوشانید تا راحت تر به خواب بروید.

blog post

اتاق خواب قرمز

رنگ اتاق خواب مستر در فنگ شویی

از رنگ هایی با پایه آتش استفاده کنید. مانند قرمز، نارنجی، صورتی و زرد. رنگ ها با پایه آتش در فنگ شویی شادی آفرین هستند و به ایجاد فضای رمانتیک بیش تر کمک می کنند.

بیش تر بخوانید:

فنگ شویی برای اتاق کودکان

پدر و مادر در تلاشند تا بهترین امکانات را برای کوردکشان فراهم کنند؛ اما چه زمانی کودک می تواند حداکثر استفاده را از این امکانات و شرایط ببرد. درست است زمانی که حالش خوب باشد . حال خوب نیازمند به انرژی است. از فنگ شویی برای ایجاد یک فضای سالم و شاد برای کودکتان استفاده کنید. فتگ شویی باعث می شود قدرت یادگیری فرزندتان بهتر شود و فرآیند رشد در نوزاد روند بهتری را طی کند. جالب است بدانید با استفاده فنگ شویی در اتاق خواب کودک او کم تر بیمار می شود.

بیش تر بخوانید:

blog post

طراحی کاغذ دیواری اتاق کودک بارکو

 اصول فنگ شویی در اتاق کودک

خداروشکر آینه در اتاق کودکان کم تر به چشم می خورد پس نگرانی در این زمینه نداریم. مهم ترین نکته در اتاق خواب کودکتان به خصوص در سنین پایین و نوزادی تأمین خواب راحت است. به این منظور باید تخت خواب را به دیوار نچسبانید و زیر تخت خواب را خالی بگذارید تا انرژی چی بتواند کودک را در بربگیرد و در اتاق جریان داشته باشد.

از رنگ هایی مانند آبی روشن و صورتی روشن یا سبز ملایم استفاده کنید این رنگ ها آرامش بیش تری را به اتاق خواب کودکتان می آورند.

هیچگاه از لوستر و آویز برای نورپردازی اتاق کودکتان استفاده نکنید بهترین نور در فنگ شویی، نور طبیعی است پس اگر در حال چیدن سیسمونی هستید اتاقی انتخاب کنید که در طول روز بهترین نور را دارد و در شب بهتر است از نورهای ملایم و آباژورها استفاده کنید.

از آویزان کردن تعداد زیادی عکس در اتاق خواب کودک بپرهیزید . قاب عکس در اتاق خواب کودک در اصول فنگ شویی جایی ندارد. استفاده از یک یا دو عکس به صورتی که نگاه عکس به کودک نباشد بلامانع است.

از محبوب ترین سرویس های خواب اهالی فن در چیدانه دیدن کنید:

blog post

تاج تخت و باکس تخت خواب

blog post

تخت خواب سفید

blog post

تخت کودک

blog post

تخت کودک 02 صنعت چوب بیرنگ

blog post

سرویس خواب مدل پرنسس ( تخت 120) آپادانا

نویسنده: فاطمه مرادی | تحریریه چیدانه

کیمیا مرادی
نویسنده: کیمیا مرادی

معمار، مشاور دکوراسیون و طراح داخلی عضو تیم تحریریه وبسایت چیدانه- نویسنده و ویراستار کارشناس و مشاور دکوراسیون مجله تخصصی منزل کارشناس معماری و کارشناس ارشد منظر از دانشکده هنر و معماری برای مشاوره دکوراسیون با شماره 09390424524 تماس بگیرید! استودیو طراحی داخلی میم خدمات مشاوره دکوراسیون شامل : چیدمان و دکوراسیون ارائه پیشنهاد برای ترکیب رنگهای ساختمان ارائه پیشنهاد برای چیدمان مبلمان و لوازم ایده پردازی مفهومی برآورد هزینه های ساخت و بازسازی میشود. برای مشاوره با شماره 09390424524تماس بگیرید. خدمات طراحی داخلی شامل: مشاوره دکوراسیون رایگان طراحی سه بعدی می شود. برای طراحی داخلی با شماره09390424524 تماس بگیرید.

more_horiz
مطالب پیشنهادی
فنگ شویی چیست؟ از ثروت تا سلامت روح!

فنگ شویی چیست؟ از ثروت تا سلامت روح!

 فنگ شویی نشیمن؛ این اصول را رعایت کنید

فنگ شویی نشیمن؛ این اصول را رعایت کنید

 اصول طراحی اتاق مستر: 0 تا 100 دکوراسیون اتاق خواب مستر

اصول طراحی اتاق مستر: 0 تا 100 دکوراسیون اتاق خواب مستر

کسب و کارها پیشنهادی
النا هوم certificate
النا هوم

النا هوم

پیراهن مبل باتیست certificate
پیراهن مبل باتیست

پیراهن مبل باتیست

گره و مبلمان آل یاسین certificate
گره و مبلمان آل یاسین

گره و مبلمان آل یاسین

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent