تبلیغات
E بازار مبل E رومانته
امتیاز: 0.0 0 نظر | ثبت نظر

23 خرداد 1397

فنگ شویی با گیاهان آپارتمانی، از انرژی گل ها غافل نشوید!

نظر فنگ شویی در مورد گیاهان چیست؟ از نظر فنگ شویی محل قرار گیری گیاهان آپارتمانی از نوع گیاه مهم تر است. گیاهان موجوداتی دوست داشتنی هستند که دفتر کار یا منزل شما را سرشار از انرژی می کنند. با ما در چیدانه همراه باشید. می خواهیم به شما آموزش دهیم چطور از تمام انرژی خوب گیاهان استفاده کنید!

جای مناسب گیاهان آپارتمانی در منزل از نظر فنگ شویی

گیاهان خانگی خوب در فنگ شویی

قبل از هرچیز باید بدانید که یک گیاه سرحال و شاداب انرژی بهتری را نسبت به یک گیاه بامبو در حال مرگ برایتان به ارمغان می آورد و نکته بعدی در مورد انرژی گیاهان محل قرارگیری آن هاست. چرا که نوع گلدان و محل قرارگیری بیشترین تاثیر را روی انرژی گیاهان خانگی از نظر فنگ شویی می گذارد.

گیاهان تصفیه کننده هوا به عنوان گیاهان خوب در فنگ شویی شناخته می شوند. برای جریان داشتن انرژی چی (chi)، قبل از هر چیز به هوای تمیز و پاک نیاز دارید به همین علت گیاهانی مانند پاپیتال، آگلونما و گل چمچمه ای و خیلی از گیاهان زیبای دیگر که هوا را تصفیه می کنند، گیاهان محبوب در فنگ شویی هستند.

انرژی کاکتوس ها در خانه از نظر فنگ شویی

گیاهان خانگی بد در فنگ شویی

هیچ گیاه بدی وجود ندارد در واقع این نوع و میزان انرژی گیاهان است که گاهی مناسب یک فضا نیست. به طور مثال گیاهان کاکتوس انرژی زیادی دارند و ممکن است برای بعضی از فضاها مناسب نباشند؛ به طور مثال برای اتاق خواب. گیاه دیگری که می شود مثال زد ماری یا شمشیر جورج مقدس یا همان زبان مادرشوهر خودمان است. اگر این گیاه در جای مناسبی قرار بگیرد نه تنها انرژی بدی را به فضا انتقال نمی دهد بلکه انرژی محافظتی بسیار بالایی خواهد داشت.

جای مناسب گیاهان آپارتمانی در منزل از نظر فنگ شویی

جای مناسب گیاهان آپارتمانی در منزل از نظر فنگ شویی

محل قرارگیری گیاهان آپارتمانی در منزل

جهت ها در حرکت انرژی چی بسیار تاثیر گذار هستند. بهتر است گیاهان را جلوی پنجره های شرقی، جنوب شرقی و جنوبی قرار دهید. از قرار دادن تعداد زیادی گیاه جلو پنجره های شمالی، شمال شرقی، شمال غربی و جنوب غربی اجتناب کنید. البته استفاده از تعداد کمی گلدان بلامانع است. در واقع قرار دادن گیاهان در مناطق مختلف منزل در فنگ شویی براساس تعامل پنج عنصر چوب، آتش، زمین، فلز و آب است. از گیاهان خود به خوبی مراقبت کنید! بعد از مدتی متوجه خواهید شد که گیاهان در عین هماهنگی با دکور شما برایتان شادی به ارمغان می آورند.

همین حالا به محصولات اهالی فن در چیدانه سر بزنید و گلدان مورد علاقه خود را تهیه کنید! در اسفند ماه با ما در کمپین نوروزی سی قاب تا بهار همراه باشید.

نویسنده: فاطمه مرادی(کیمیا) | تحریریه چیدانه

تبلیغات

نویسنده: کیمیا مرادی

معمار، مشاور دکوراسیون و طراح داخلی عضو تیم تحریریه وبسایت چیدانه- نویسنده و ویراستار کارشناس و مشاور دکوراسیون مجله تخصصی منزل کارشناس معماری و کارشناس ارشد منظر از دانشکده هنر و معماری برای مشاوره دکوراسیون با شماره 09390424524 تماس بگیرید! استودیو طراحی داخلی میم خدمات مشاوره دکوراسیون شامل : چیدمان و دکوراسیون ارائه پیشنهاد برای ترکیب رنگهای ساختمان ارائه پیشنهاد برای چیدمان مبلمان و لوازم ایده پردازی مفهومی برآورد هزینه های ساخت و بازسازی میشود. برای مشاوره با شماره 09390424524تماس بگیرید. خدمات طراحی داخلی شامل: مشاوره دکوراسیون رایگان طراحی سه بعدی می شود. برای طراحی داخلی با شماره09390424524 تماس بگیرید.

نشان کردن
  • 5101 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 23 خرداد 1397

نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
گروه معماری سنتوش گروه معماری سنتوش
7 نمونه کار

تلفن: 09120084633
مبلمان آترین مبلمان آترین
15 نمونه کار

تلفن: 02176205168
گروه طراحی آرسس گروه طراحی آرسس
1 نمونه کار

تلفن: 09123679468
نوین ساختمان نوین ساختمان
16 نمونه کار

تلفن: 09124901241
بافت نو بافت نو
10 نمونه کار

تلفن: 021-44039688
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173