تبلیغات
E بازار مبل E رومانته
امتیاز: 0.0

7 اسفند 1396

فنگ شویی با گیاهان آپارتمانی، از انرژی گل ها غافل نشوید!

دسته: فنگ شویی

نظر فنگ شویی در مورد گیاهان چیست؟ از نظر فنگ شویی محل قرار گیری گیاهان آپارتمانی از نوع گیاه مهم تر است. گیاهان موجوداتی دوست داشتنی هستند که دفتر کار یا منزل شما را سرشار از انرژی می کنند. با ما در چیدانه همراه باشید. می خواهیم به شما آموزش دهیم چطور از تمام انرژی خوب گیاهان استفاده کنید!

جای مناسب گیاهان آپارتمانی در منزل از نظر فنگ شویی

گیاهان خانگی خوب در فنگ شویی

قبل از هرچیز باید بدانید که یک گیاه سرحال و شاداب انرژی بهتری را نسبت به یک گیاه بامبو در حال مرگ برایتان به ارمغان می آورد و نکته بعدی در مورد انرژی گیاهان محل قرارگیری آن هاست. چرا که نوع گلدان و محل قرارگیری بیشترین تاثیر را روی انرژی گیاهان خانگی از نظر فنگ شویی می گذارد.

گیاهان تصفیه کننده هوا به عنوان گیاهان خوب در فنگ شویی شناخته می شوند. برای جریان داشتن انرژی چی (chi)، قبل از هر چیز به هوای تمیز و پاک نیاز دارید به همین علت گیاهانی مانند پاپیتال، آگلونما و گل چمچمه ای و خیلی از گیاهان زیبای دیگر که هوا را تصفیه می کنند، گیاهان محبوب در فنگ شویی هستند.

انرژی کاکتوس ها در خانه از نظر فنگ شویی

گیاهان خانگی بد در فنگ شویی

هیچ گیاه بدی وجود ندارد در واقع این نوع و میزان انرژی گیاهان است که گاهی مناسب یک فضا نیست. به طور مثال گیاهان کاکتوس انرژی زیادی دارند و ممکن است برای بعضی از فضاها مناسب نباشند؛ به طور مثال برای اتاق خواب. گیاه دیگری که می شود مثال زد ماری یا شمشیر جورج مقدس یا همان زبان مادرشوهر خودمان است. اگر این گیاه در جای مناسبی قرار بگیرد نه تنها انرژی بدی را به فضا انتقال نمی دهد بلکه انرژی محافظتی بسیار بالایی خواهد داشت.

جای مناسب گیاهان آپارتمانی در منزل از نظر فنگ شویی

جای مناسب گیاهان آپارتمانی در منزل از نظر فنگ شویی

محل قرارگیری گیاهان آپارتمانی در منزل

جهت ها در حرکت انرژی چی بسیار تاثیر گذار هستند. بهتر است گیاهان را جلوی پنجره های شرقی، جنوب شرقی و جنوبی قرار دهید. از قرار دادن تعداد زیادی گیاه جلو پنجره های شمالی، شمال شرقی، شمال غربی و جنوب غربی اجتناب کنید. البته استفاده از تعداد کمی گلدان بلامانع است. در واقع قرار دادن گیاهان در مناطق مختلف منزل در فنگ شویی براساس تعامل پنج عنصر چوب، آتش، زمین، فلز و آب است. از گیاهان خود به خوبی مراقبت کنید! بعد از مدتی متوجه خواهید شد که گیاهان در عین هماهنگی با دکور شما برایتان شادی به ارمغان می آورند.

همین حالا به محصولات اهالی فن در چیدانه سر بزنید و گلدان مورد علاقه خود را تهیه کنید! در اسفند ماه با ما در کمپین نوروزی سی قاب تا بهار همراه باشید.

نویسنده: فاطمه مرادی(کیمیا) | تحریریه چیدانه

تبلیغات

نویسنده: کیمیا مرادی

موسس گروه مشاوره و طراحی داخلی میم شماره تماس:09390424524 تلگرام: https://t.me/miminteriordesgn صفحه اینستاگرام: https://www.instagram.com/miminteriordesign/

نشان کردن
  • 4330 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 7 اسفند 1396

اهالی فن و شرکت های پیشنهادی
گالری شینا گالری شینا
16 نمونه کار

تلفن: 09128618101
تزیینات سھیل تزیینات سھیل
3 نمونه کار

تلفن: ۰۲۱۸۸۵۳۴۲۸۰
دکوراسیون داخلی مهراز دکوراسیون داخلی مهراز
26 نمونه کار

تلفن: 09123145002
شرکت معماری نوین جاهد شرکت معماری نوین جاهد
4 نمونه کار

تلفن: 09124088809
گروه صنعتی الکومودو گروه صنعتی الکومودو
4 نمونه کار

تلفن: 02165610498
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173