رنگ زرد در دکوراسیون بهاری، این خانه جلب توجه می کند!

بیایید نگاهی تازه به کاربرد رنگ قوی و شاد زرد بیاندازیم! رنگ زرد ذات خودنما دارد و بدون استثنا نظر همه افراد را با هر سن و سلیقه ای جلب میکند. چرا رنگ زرد را با هدف تاکید و راهنما در دکوراسیون بهاری خود به کار نبریم؟ با استفاده از رنگ زرد می توانید کنج های دلگیر را زنده کنید و مناظر بهاری را قاب کنید. با چیدانه همراه باشید!

استفاده از رنگ زرد در دکوراسیون بهاری

استفاده از رنگ زرد در دکوراسیون بهاری

مکمل های بهاری رنگ زرد

یکی از بهترین راه ها برای آوردن رنگ زرد به درون فضای خانه‌تان استفاده همزمان از رنگ‌های مکمل آن است. ترکیب همزمان رنگ های سبز و آبی با رنگ تأکیدی زرد بسیار جذاب و چشم نواز می شود. اگر دوست دارید دیوار ها به رنگ زرد باشد؛ بهتر است مبلمان یا پرده خود را به رنگ سبز و فرش خود را طوری انتخاب کنید که در آن رنگ آبی به کار رفته باشد. در این زمینه بیشتر مطالعه کنید: 

دیوار انتهای راهرو به رنگ زرد برای افزایش حضور در فضا

دیوار انتهای راهرو به رنگ زرد

اگر در منزلتان یک راهروی طویل دارید که اتفاقا اصلا هم دوست داشتنی نیست ولی انتهای آن در یا پنجره ای رو به تراس یا حیاطتان دارید، می توانید دیوار انتهایی را به رنگ زرد در آورید. دیوار زرد در انتها هر کسی را وسوسه می کند تا سری به انتهای راهرو بزند و آنجاست که با یک منظره بهاری که تا به حال در دکوراسیونتان پنهان بوده است مواجه می شود.

پرده زرد برای جلب توجه مناظر حیاط در دکوراسیون بهاری

پنجره زرد در دکوراسیون بهاری

پرده زرد برای جلب توجه مناظر حیاط در دکوراسیون بهاری

پنجره زرد در دکوراسیون بهاری یک قاب دلنشین

اگر منزل ویلایی دارید که تعداد پنجره های رو به حیاط و باغ زیاد است،زیبا ترین ویوها و مناظر را انتخاب کنید تا قاب هایی طبیعی و زنده در دکوراسیون بهاری خود داشته باشید. می توانید با نصب پرده های زرد حریر نظر هر مهمانی را به این قاب ها جلب کنید. حواستان باشد که برای همه پنجره ها این کار را انجام ندهید تا جذابیت بیشتری داشته باشند یک یا دو قاب از مناظر طبیعی برای دکوراسیون بهاریتان کافیست.

رنگ زرد به عنوان یک رنگ راهنما برای فضاهای بهاری

رنگ زرد راهنمای فضاهای دلنشین

رنگ زرد بیشتر از آن چیزی که فکر کنید به چشم می آید! گاهی از رنگ زرد به عنوان یک رنگ راهنما یا تاکید برای فضاهای بهاری دلخواه استفاده کنید. به طور مثال استفاده از رنگ زرد برای ورودی تراس یا حیاط این پیام را به مخاطب یامهمان شما  القا می‌کنند که این فضای یک فضای خاص و محبوب در خانه شماست و باید از آن دیدن کند.

داربست زرد در دکوراسیون بهاری حیاط

با رنگ زرد آسمان را در حیاطتان قاب کنید!

تا به حا کسی را ندیده ام که آسمان را قاب کند! اما اگر مثل چیدانه ای ها عاشق گل و گیاه هستید پس حتما این کار را انجام دهید. یک پرگولا یا داربست در حیاطتان نصب کنید. با جسارت تمام آن را به رنگ زرد در آورید تا هرکسی که سرش را بلند می کند یک وجب از آسمان آبی را درون یک کادر زرد زیبا ببیند. کنار پایه های پرگولا می توانید انواع گیاهان رونده مانند: درخت انگور بکارید تا هر سه رنگ زرد، سبز و آبی را در یک قاب داشته باشید. برای ساخت و نصب پرگولا و آلاچیق می توانید از اهالی فن در چیدانه کمک بگیرید:

blog post

صندلی داووس مدل DAW

blog post

صندلی مدل 74

blog post

صندلی مدرن برتول پابکو و ویلاروز

رنگ زرد در دکوراسیون کلاسیک

وسایل قدیمی با رنگ زرد در دکوراسیون بهاری

اگر سبک دکوراسیونتان کلاسیک است یا به استفاده از لوازم قدیمی و کلاسیک در دکوراسیون خود عادت دارید و در عین حال تمایل به تجدد گرایی هم دارید؛ بهتر است از رنگ زرد استفاده کنید. یک کمد کلاسیک به رنگ زرد می‌تواند جذاب تر از یک کمد کلاسیک به همان سبک و سیاق قدیمی و گذشته خود باشد!

اگر تمایل دارید تصاویر بیش تری در مورد ترکیب رنگ زرد و رنگ های بهاری در دکوراسیون ببینید یا به دنبال کالای خاص با رنگ زرد هستید؛ بهتر است سری به بخش کالاها و تصاویر بزنید!

نویسنده: فاطمه مرادی(کیمیا) | تحریریه چیدانه

کیمیا مرادی
نویسنده: کیمیا مرادی

معمار، مشاور دکوراسیون و طراح داخلی عضو تیم تحریریه وبسایت چیدانه- نویسنده و ویراستار کارشناس و مشاور دکوراسیون مجله تخصصی منزل کارشناس معماری و کارشناس ارشد منظر از دانشکده هنر و معماری برای مشاوره دکوراسیون با شماره 09390424524 تماس بگیرید! استودیو طراحی داخلی میم خدمات مشاوره دکوراسیون شامل : چیدمان و دکوراسیون ارائه پیشنهاد برای ترکیب رنگهای ساختمان ارائه پیشنهاد برای چیدمان مبلمان و لوازم ایده پردازی مفهومی برآورد هزینه های ساخت و بازسازی میشود. برای مشاوره با شماره 09390424524تماس بگیرید. خدمات طراحی داخلی شامل: مشاوره دکوراسیون رایگان طراحی سه بعدی می شود. برای طراحی داخلی با شماره09390424524 تماس بگیرید.

more_horiz
مطالب پیشنهادی
دکوراسیون بهاری خانه، 9 ایده ساده و کم هزینه!

دکوراسیون بهاری خانه، 9 ایده ساده و کم هزینه!

ست رنگ های بهاری در دکوراسیون، 7 رنگ سال 2020!

ست رنگ های بهاری در دکوراسیون، 7 رنگ سال 2020!

رنگ زرد در دکوراسیون بهاری، این خانه جلب توجه می کند!

رنگ زرد در دکوراسیون بهاری، این خانه جلب توجه می کند!

کسب و کارها پیشنهادی
پارکت و کاغذ دیواری الی فلور certificate
پارکت و کاغذ دیواری الی فلور

پارکت و کاغذ دیواری الی فلور

مبلمان فضای باز دکو رز certificate
مبلمان فضای باز دکو رز

مبلمان فضای باز دکو رز

کابینت چیدمان certificate
کابینت چیدمان

کابینت چیدمان

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent