visibility 11329 today 1397/2/9

ابزار ساخت نرده و حفاظ باغچه، فنس های زیبا بسازید!

اگر تصمیم به ساخت حفاظ یا نرده برای باغ یا باغچه خود دارید بهتر است با وسایل مورد نیاز برای ساخت فنس آشنا شوید. با توجه به نوع و اندازه فنس یا حفاظ باغتان ممکن است فقط تعدادی از این وسایل به کارتان بیاید. در برخی موارد می توانید از یک ابزار برای انجام کارهای متفاوتی استفاده کنید. برای پیدا کردن ابزار مناسب ،نگاهی به لیست زیر بیندازید!

blog post

نرده حفاظتی و تزیینی

دستکش کار مهم ترین ابزار ساخت نرده و حفاظ

1- دستکش ضخیم مخصوص کار

دستکش کار اصلی ترین وسیله مورد نیاز برای ساخت حفاظ است. دستکش ها دست های شما را از بریده شدن توسط لبه های فنس ها و فرورفتن ذرات چوب در دستتان حفاظت می کنند. بر خلاف تصور دستکش ها کار ساخت نرده را سریع تر و آسان تر می کنند و این اجازه را می دهند تا راحت تر دستتان را روی حفاظ حرکت دهید.

چکش یکی از ابزار ساخت نرده و حفاظ

2- چکش

اهمیت چکش در بین ابزار مورد نیاز برای ساخت نرده و حفاظ را نمی توان نادیده گرفت. حتما در خرید یک چکش خوب به فکر صرفه جویی پولتان نباشید. چکش وسیله ای کاربردیست و تنها برای ساخت فنس به کارتان نمی آید.

برای اشنایی با کاربرد های دیگر نرده و حفاظ مطلب ۱۳ طراحی دیوار حیاط خانه برای بستن دید همسایه ها را مطالعه کنید!

بیل یکی از ابزار ساخت نرده و حفاظ

3- بیل

اگر باغ و باغچه دارید؛ حتما در بین ابزارتان یک بیل هم پیدا می شود. بیل یا بیلچه در اصطلاح آچار فرانسه باغ و محوطه است. اگر خانم هستید؛ حتما قبل از خرید به وزن و سایز بیل توجه کنید. شما باید هنگام کار با آن احساس راحتی کنید. اگر وزن بیل سنگین باشد انرژیتان زودتر تحلیل می رود و خسته می شود.

سیم چین یک ابزار لازم برای ساخت نرده و حفاظ محوطه

4- سیم چین یا دم باریک

اگر قرار است فنس های سیمی بسازید سیم چین یا دم باریک بسیار به دردتان می خورد. سیم چین ابزاریست که خم کردن و پیچاندن شبکه های سیمی را راحت تر می کند و امکان بریدن سیم های اضافی را برایتان فراهم می کند.

blog post

نرده چوبی با ترموود

اره برقی کوچک یک ابزار مهم در ساخت حفاظ چوبی

5- اره برقی کوچک

اره برقی ابزاریست که برای ساخت فنس های چوبی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. البته اگر حفاظ هایتان تزیینی است؛ می توانید از اره های دستی نیز استفاده کنید. اره برقی را قرض بگیرید یا کرایه کنید تا ساخت نرده و حفاظتان مقرون به صرفه تر تمام شود.

دستگاه حفاری دستی ابزاری برای ساخت نرده و حفاظ باغی

6- دستگاه حفاری کوچک

اگر دور محوطه بزرگی را می خواهید فنس کشی کنید؛ دستگاه های حفاری با اندازه های کوچک برای درست کردن جای پایه های اصلی فنس به دردتان می خورد. این دستگاه ها معمولا گران هستند پس بهتر است کرایه کنید یا از همسایه خود قرض بگیرید.

blog post

طراحی نرده تزیینی

ابزار اتصال یک ابزار مهم در ساخت و تعمیر حفاظ باغ

7- ابزار اتصال

بعد از مرحله ساخت، مرحله نگهداری آغاز می شود. اگر فنس های شما از هم گسستند و جدا شدند با این وسیله به راحتی می توانید دوباره بهم متصلشان کنید. یادتان باشد مرحله نگهداری به اندازه مرحله ساخت مهم است.

انبر چند منظوره یک ابزار مهم در ساخت و تعمیر حفاظ باغ

8- انبر دست چند منظوره حصار

یک ابزار بسیار مفید برای ساخت و تعمیر فنس های سیمی و شبکه ای است. کاربرد این انبر هم مانند انبر اتصال است اما در اشکال مختلف تولید می شود. سر بعضی ها به صورت گرد و بعضی ها به صورت چهار گوش هستند.

پایه پلاستیکی یک ابزار ساخت فنس و حفاظ

9- پایه های پلاستیکی

این پایه ها بسیار مناسب برای حصارها و فنس های کوچک و موقت هستند. اگر از این پایه های پلاستیکی اسفاده کنید، نیازی به حفاری های وقت گیر و استفاده از دستگاه های حفاری ندارید. ساخت فنس و حفاظ با این پایه های پلاستیکی کم هزینه تر برایتان تمام می شود.

نرده و حفاظ محوطه و باغ

دلر یک ابزار کاربردی در ساخت نرده و حفاظ

10- دریل

دریل هم جزء آن دسته ابزاریست که در کارهای مختلف به کمکمان می آید؛ از نصب تابلو در منزل گرفته تا ساخت حفاظ و نرده برای باغ و باغچه! دریل سر های کاربردی متفاوتی دارند. با یک سر می توانید محل اتصال چوب ها را سوراخ کنید و با سر پیچ گوشتی اش می توانید پیچ را ببندید، بدون اینکه به دستتان فشار وارد کنید.

blog post

قفسه بندی انباری

برای نظم دهی این ابزارها در گاراژ یا انباری خود بهتر است مطلب نظم دهنده های لوازم باغبانی، ۳ راهکار نجات دهنده از بی نظمی! را مطالعه کنید.

blog post

قیچی شمشاد زن مدل RH-3110 رونیکس

blog post

قیچی باغبانی مدل NTS2311 نووا

blog post

چمن زن تیغه ای و ماشین هوادهی مدل NVK 1401 آینهل

blog post

ابزار برقی

blog post

ابزار الات باغبانی

blog post

ابزار الات دستی

blog post

علف زن شارژی مدل RG-CT 18LI آینهل

blog post

شمشادزن بنزینی HS82R اشتیل

blog post

علف زن بنزینی مدلCG24EAS هیتاچی

نویسنده: فاطمه مرادی(کیمیا) تحریریه چیدانه

کیمیا مرادی
نویسنده: کیمیا مرادی

معمار، مشاور دکوراسیون و طراح داخلی عضو تیم تحریریه وبسایت چیدانه- نویسنده و ویراستار کارشناس و مشاور دکوراسیون مجله تخصصی منزل کارشناس معماری و کارشناس ارشد منظر از دانشکده هنر و معماری برای مشاوره دکوراسیون با شماره 09390424524 تماس بگیرید! استودیو طراحی داخلی میم خدمات مشاوره دکوراسیون شامل : چیدمان و دکوراسیون ارائه پیشنهاد برای ترکیب رنگهای ساختمان ارائه پیشنهاد برای چیدمان مبلمان و لوازم ایده پردازی مفهومی برآورد هزینه های ساخت و بازسازی میشود. برای مشاوره با شماره 09390424524تماس بگیرید. خدمات طراحی داخلی شامل: مشاوره دکوراسیون رایگان طراحی سه بعدی می شود. برای طراحی داخلی با شماره09390424524 تماس بگیرید.

more_horiz
مطالب پیشنهادی
نرده و حصار باغچه، کدام مناسب خانه شماست؟

نرده و حصار باغچه، کدام مناسب خانه شماست؟

ابزار ساخت نرده و حفاظ باغچه، فنس های زیبا بسازید!

ابزار ساخت نرده و حفاظ باغچه، فنس های زیبا بسازید!

درخت دو بعدی، هنر زنده در حیاط ایرانی!

درخت دو بعدی، هنر زنده در حیاط ایرانی!

کسب و کارها پیشنهادی
 کابینت کمجا چوب certificate
 کابینت کمجا چوب

کابینت کمجا چوب

سقف و سوله متحرک کیااسکای certificate
سقف و سوله متحرک کیااسکای

سقف و سوله متحرک کیااسکای

مبلمان مدرن ادوا certificate
مبلمان مدرن ادوا

مبلمان مدرن ادوا

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent