تبلیغات
دیاکو E E رومانته F چوب و هنر
امتیاز: 0.0 0 نظر | ثبت نظر

1 بهمن 1397

میز رزین اپوکسی، برای یک دکوراسیون شیک و امروزی!

 

استفاده از چوب در دکوراسیون داخلی و مبلمان منزل یا محل کار، همواره مورد توجه طراحان قرار گرفته است. این روزها، با توجه به گرایش سلیقۀ افراد به استفاده از محصولات با طراحی مدرن­ تر و کارآیی بیشتر، تحولات بسیاری در صنعت طراحی و تولید مبلمان صورت گرفته است. یکی از این تحولات که به ساخت میزهای منحصر به فرد منجر شده، ترکیب رزین اپوکسی و چوب است. پارت مید دیزاین در این مطلب با چیدانه همراه شده تا ما را با این نوع محصولات بیشتر آشنا کند.

این چوب گرمابخش

استفاده از چوب در طراحی داخلی دکوراسیون، علاوه بر اینکه به ایجاد جلوۀ مدرن کمک می­ کند، بسیار گرما بخش بوده و به عنوانِ اِلِمانی از طبیعت، زیبایی بی نظیری به محیط می­بخشد. طراحان و تولید کنندگانِ مبلمان سال­هاست که از چوب در ساخت محصولات استفاده می­ کنند.

رزین اپوکسی چیست؟

همانطور که اشاره شد، استفاده از رزین اپوکسی در کنارِ چوب، دست طراح را در تولید انواع متنوع مبلمان باز گذاشته است.

رزین اپوکسی در واقع ترکیبی است با خاصیت چسبندگی زیاد به بسترهای مختلف و مقاومت شیمیایی در محیط ­های اسیدی و قلیایی. این ویژگی رزین اپوکسی، امکانِ ترکیب با مصالح گوناگون با کاربردهای فراوان را فراهم کرده است.

تلفیق چوب و رزین اپوکسی

پارت مید دیزاین از این ویژگی رزین اپوکسی بهره برده و با استفاده از آن در کنار چوب، میزهای کاربردی و متنوعی تولید کرده است.

این ترکیب، علاوه بر قابلیت قالب­گیری و شکل پذیریِ متنوع، امکان استفاده در رنگ­های مختلف را نیز دارد. به این ترتیب تولید میز، از انواع غذاخوری گرفته تا جلومبلی، در ابعاد و رنگ­های گوناگون ممکن می­ گردد.

دکوراسیون منحصر به فرد

به عقیدۀ پارت مید دیزاین، استحکام این دسته از میزها و مقاومت آن­ها در برابر گرما و سرما؛ استفاده از آن­ها را در هر محیط و با هر اقلیمی امکان پذیر کرده است. علاوه بر آن، در انواع طراحی ­ها نیز کاربرد دارند و قابلیت هماهنگی با سبک­ های مختلف آن­ها را به انتخاب­ های محبوبی در میان افراد تبدیل کرده است.

برای نمونه، با تولید در ابعاد کوچک­تر می ­توان یک میز جلومبلی داشت؛ و یا میزهای غذاخوری با ظرفیت­ های متفاوت و استحکام غیر قابل چشم ­پوشی.

چیدانه پیشنهاد می کند، قبل از اقدام به خرید میز مورد نیاز، به پروفایلِ پارت مید دیزاین در وب­سایتِ چیدانه سر بزنید و علاوه بر تماشای نمونه کارهای متنوع، از راه­ های تماس با این گروه اطلاع یابید.

 

 
تبلیغات

نویسنده: صبا صوفی

کارشناس ارشد عکاسی عکاس صنعتی، تبلیغات، دکوراسیون و معماری مترجم و نویسنده عضو تیم تحریریه چیدانه

نشان کردن
  • 226 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 1 بهمن 1397

کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
مجله منزل   مجله منزل
3 نمونه کار

تلفن: 02123051170
نوین ساختمان نوین ساختمان
16 نمونه کار

تلفن: 09124901241
دکوراسیون چوبی ماسو دکوراسیون چوبی ماسو
14 نمونه کار

تلفن: 09199900671
فرش جانان فرش جانان
16 نمونه کار

تلفن: 02188710715
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
چیدانه + مبلمان دیاکو، مسابقه عکاسی «گوشه ما» با جوایز ویژه
چیدانه + مبلمان دیاکو، مسابقه عکاسی «گوشه ما» با جوایز ویژه
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173