تبلیغات
دیاکوF
امتیاز: 0.5 0 نظر | ثبت نظر

12 شهریور 1398

سرویس خواب کودک و نوجوان، چند پیشنهاد برای خانه شما

اتاق خواب کودک فضایی است که کودک در آن بازی می‌کند، خلاقیت به خرج می‌دهد و تمام چیزهایی که مورد علاقه‌ی اوست در آن نگه می‌دارد. جایی که کودک در آن رویای آینده‌ی کاری یا فردا را می بیند. یک دختر کوچولو دارید که عاشق پری‌هاست؟ با مقادیر قابل توجهی اکلیل، تخت‌خواب صورتی رنگ‌ش را تزئین کنید. پدر و مادر یک راننده‌ی مسابقه‌ی در حال شکوفایی هستید؟ برای او ماشین مسابقه‌ای آماده کنید تا در آن چرتی بزند. می‌خواهید فرزندانتان در تخت‌شان آخرین رویاهایشان رو ببینند؟ فضای خوابشان را صنعتی یا ساده و مینیمال درست کنید.

نگاهی به نمونه‌های سرویس‌های خواب‌های کودک و نوجوان انتخابی ما از گروه وینه چوب بیاندازید.

سرویس کودک


با ترکیب رنگ سفید/صورتی یا سفید/قرمز میـوانید اتاق خوش رنگ و شادی برای کودک دلبندتان آماده کنید. همچنین استفاده از سرویس خوابی کم‌جا با کشوها و طبقه‌های متعدد مانع از بهم ریختگی اتاق خواهد شد.

استفاده از رنگ سفید با کمی رنگ تیره مانند عکس بالا برای کودک پسر انتخاب مناسبی خواهد بود. علاوه بر کمد در اتاق کودک وجود ویترین، برای قرار دادن وسایل مورد علاقه‌ی کودکتان است، باعث بهتر شدن روحیه‌ی او خواهد شد.

رنگ‌هایی مانند رنگ طوسی، خاکستری و نمونه‌ی بالا هم برای نوزادان دختر و هم پسر قابل استفاده خواهد بود و اگر اتاق کودک شما کوچک است با یک تخت کوچک و یک کمد و یک دراور می‌توانید دکور ساده‌ای برای کودک خود آماده کنید.


رنگ آمیزی در اتاق کودک تاثیرگذاری بالایی دارد مخصوصا وقتی با نقاشی‌های کاراکترهای کارتون‌های کودکانه ترکیب شده باشد. در این اتاق‌ها می‌توان با استفاده از یک سرویس خواب ساده و با طرح چوب، زیبایی آن را دو چندان کرد.

یک اتاق کودک کوچک برای زیبا شدن نیاز به شلوغی ندارد. تنها با یک تخت و یک دراور و کمد با سه طبقه‌ی کوچک به رنگ خاکستری از نمونه‌های وینه چوب می‌توان آن را به زیبایی آماده کرد.

یک اتاق بزرگ با رنگ آمیزی روشن و جذاب نیاز به یک سرویس خواب با رنگ روشن، یک کمد بزرگ اگر کودکتان لباس‌های زیادی دارد که جایی برای آن ندارد، دراور و تخت بزرگ با چند کشو دارد تا بتوان چیدمان مناسب برای یک اتاق کودک آماده کرد.

 

سرویس خواب نوجوان


هم‌خوانی دکور، رنگ و فضای یک اتاق کودک از عوامل مهم در زیباتر کردن و راحتی کودک و هم‌چنین والدین کودک در آن اتاق است.

در نمونه‌ی بالا سرویس خواب وینه چوب در هماهنگی کامل با رنگ‌آمیزی و دکور داخل اتاق است.

در یک اتاق با اندازه‌ی متوسط سرویس خوابی دارای یک تخت کشو دار و یک کمد کرم رنگ می‌تواند انتخاب مناسبی برای نوجوانان باشد.

استفاده از رنگ آبی آسمانی در اتاق به ایجاد فضایی آرام و روحیه‌بخش کمک بزرگی می‌کند.
اگر اتاق فرزند شما بزرگ است، می‌توانید با قرار دادن تخت‌خواب در وسط اتاق فضای بیشتری در کناره‌ها برای قرار دادن وسایل و کمد برای فرزندتان داشته باشید.
ذکر این نکته لازم است که، استفاده از تخت با لبه‌های کوتاه، بالا و پایین رفتن از تخت را برای یک نوجوان راحت‌تر خواهد کرد.

در نمونه‌ی مورد استفاده از شرکت وینه چوب، استفاده از ویترین‌های متعدد به بهتر دیده‌شدن وسایل داخل اتاق و روحیه‌ی نوجوان کمک شایانی خواهد کرد.

این 9 ایده پیشنهاد ما برای اتاق کودک و نوجوان شما از شرکت وینه چوب بود. برای دیدن سایر نمونه های این شرکت و تماس با آن ها می توانید به پروفایلشان در اهالی فن چیدانه سر بزنید.

تبلیغات

نویسنده: حسین رجب چالی

عضو تحریریه چیدانه

نشان کردن
  • 2665 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 12 شهریور 1398

کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173