میز روستیک چوبی، اینقدر لوکس دیده بودین؟

 تا به حال میز روستیک چوبی لوکس و چشم‌نواز دیده بودید؟ همیشه دکوراسیون لوکس را با رنگ‌های طلایی زرین و کلی جزئیات تراش روی چوب دیده‌ایم. خانه‌های اشرافی سبک کلاسیک به این شکل‌اند اما در دنیای مدرن امروز، می‌توان سبک‌های دکوراسیون داخلی را با هم آمیخت؛ به‌طوری‌که از هر سبک به‌طور هوشمندانه یک المان را در دکور منزل آورد و با آیتم‌های مشابه و خلاقیت، از سبک‌های دیگر آن دیزاین داخلی خانه را زیبا ساخت. گروهی از لوازم دکوراسیون که می‌توان در دیزاین تلفیقی به‌کار برد. میز روستیک چوبی و  میزهای رزین اپوکسی، اگرچه ماهیتی درویشانه و ساده در ذهن ایجاد می‌کنند اما در آپارتمان‌های لوکس امروزی یا ویلاهای لاکچری، خیلی کاربرد دارند. اگر می‌خواهید چنین میزهای  لوکس و زیبایی را درسبک تلفیقی بهتر ببنید؛ بیایید با هم به استودیو طراحی زیست  برویم؛ آن‌جا چهره‌ای جدید از دکوراسیون لوکس منتظر ماست. سبک روستیک می‌تواند در دو سبک دیزاین مدرن و کلاسیک، قرار بگیرد؛ در ادامه هر دوی این سبک‌های تلفیقی را بررسی می‌کنیم.

blog post

میز غذاخوری تمام چوب روستیک با پایه فلزی

میز روستیک چوبی لوکس در تلفیق با کلاسیک

برای کلاسیک بودن باید از رنگ های تند و طرح های با اصالت استفاده کنید. رنگ مشکی و طلایی، نمای چوب و براق همه می توانند به کلاسیک شدن فضای شما کمک کنند. حال می توان با میز روستیک چوبی این کلاسیک بودن را کمی متعادل ساخت.

blog post

انواع صفحه کابینت چوب و رزین

میز روستیک چوبی لوکس در یک چهار گوش دنچ

ست میز روستیک لوکس و لاکچری که در تصویر می‌بینید؛ اگرچه از دور نمایی مدرن دارند اما جزئیات پارچه و تلفیق مبلمان آن با سبک روستیک میز جلو مبلی، برای خانه‌های مدرن امروزی مناسب است. بسیاری از جوان‌ها که مشاغل پردرآمد دارند؛ نمی‌خواهند خانه لوکس‌شان با سبک‌های کلاسیک، تزئین شود. آنها به دنبال جزئیات جدیداند. دیزان‌هایی که حرفی برای گفتن دارند و کسی تا به حال در خانه دیگران ندیده باشد. چه خودتان مبل می‌خرید، چه دیزاینرتان برای‌تان خانه را دکور می‌کند؛ می‌توانید این تصاویر را برای‌ خودتان دخیره کنید یا همین الآن با کارشناسان استودیو زیست، تماس بگیرید تا در انتخاب مبلمان لوکس شما را راهنمایی کنند؛ سبک روستیک را از دست ندهید.

blog post

انواع صفحه کابینت چوب و رزین

میز روستیک چوبی لوکس ناهار خوری

در این بخش معرفی میز روستیک چوبی لوکس، ببینید این مبز طرح رزین، چطور با این پارچه‌های صندلی‌های مدرن زیبا شده است. از یک طرف المان‌های مد روز در صندلی‌های میز ناهارخوری قرار گرفته‌‌اند. از طرفی دیگر طرح چوبی و زیبا و رگه‌های چوب درحت در میز ناهارخوری، فضای دنج جنگل را به یاد می‌آورند. همین ذهنیت سبزگونه، صاحبان این میز ناهار خوری تا ساعت‌ها پس از طرف غذا، آسوده‌خاطر می‌سازد. مگر در خانه چه چیزی جز آرامش نیاز داریم؛ اینجا میز ناهار خوری معدن آرامش است.

blog post

خرید میز غذاخوری چوب و رزین به سبک روستیک

وقتی میز روستیک چوبی لوکس مدرن‌تر می‌شود

شما می‌توانید، سبک روستیک را در فضاهای لاکچری مدرن هم به کار ببرید. مثلا این میز زییای رزین اپوکسی با صندلی‌های چرم مدرن، به اضافه پایه‌های مدرن طلایی، یک دفتر کار لاکچری مدرن اما پر از اعتبار، برای صاحب دفتر کار ساخته است. حتی می‌‌توانید به کمک کارشناسان استودیو زیست، برای منزل‌تان هم مبل لوکس چرم زیبا با میز روستیک چوبی سفارش دهید.

blog post

خرید میز غذاخوری چوب و رزین به سبک روستیک

میز روستیک چوبی لوکس، ساده و مدرن

این میز روستیک چوبی و لاکچری را ببینید، در عین سادگی با طرح رزین اپوکسی، به سمت دکور لاکچری گرایش پیدا کرده است. توصیه می‌کنیم اگر لواز م دکوری و اکسسوری‌های لوکس و گران‌قیمت دوست دارید، برای نمایش بهتر آنها در خانه از سبک روستیک استفاده کنید. سادگی و قدمت طرح چول در مقابل، جزئیات پرکار و گران‌قیمت اکسسوری‌ها، یک تعادل عالی ایجاد می‌کند.

blog post

خرید میز غذاخوری چوب و رزین به سبک روستیک

میز روستیک چوبی لوکس رنگ خاکستری

برای انتخاب رنگ غالب دکوراسیون داخلی، می‌خواهید از مد روز پیروی کنید؟ پس باید به دنبال طوسی یا خاکستری باشید. فضای مدرن شهرهای شلوغ و زندگی عصر حاضر با طوسی، معنی می‌شوند. حال برای دنج و انحصاری ساختن دیزاین داخلی باید از هنر چوب و نجاری کمک بگیرید. ببینید طوسی سرد و بی‌روح در کنار این میز کِرِم چوبی چقدر گرم  و دنج می‌شود. این معجزه سبک روستیک و لاکچری است که در عین سادگی خانه را به وزن و اصالت دکوراسیون را به عرش می‌برد.

blog post

انواع صفحه کابینت چوب و رزین

انواع میز چوبی روستیک اینجاست

حالا که انواع میز چوبی روستیک لوکس و شیک را دیدید؛ به انواع مدل آنها دقت کنید تا در انتخاب خود بهترین تصمیم را بگیرید.

  • میز روستیک چهارگوش
  • میز ناهار خوری روستیک
  • میز جلو روستیک
  • میز عسلی روستیک
  • ست میز سه تایی کنار مبلی روستیک

blog post

میز اداری تمام چوب به سبک روستیک

در پایان

اگر درباره انواع میز روستیک چوبی لوکس، برای خانه یا محل کار سوال دارید، کارشناسان استودیو زیست آماده‌اند تا در انتخاب بهترین المان دکوراسیون لاکچری به شما کمک کنند. برای تصمیم‌گیری عجله به‌خرج ندهید؛ با دقت پست‌های اینستاگرام زیست را ببینید تا کلی ایده دست‌تان را بگیرد.
 

مطالب پیشنهادی:

 

یاسمین ثریا
نویسنده: یاسمین ثریا

نویسنده چیدانه-ژورنالیست(نویسنده آزاد)-کارشناس ارشد صنایع غذایی(فعالیت آزاد)-هنرجوی طراحی داخلی و دکوراسیون

more_horiz
مطالب پیشنهادی
میز ناهارخوری روستیک و معجزه آن در زیبایی دکوراسیون منزل

میز ناهارخوری روستیک و معجزه آن در زیبایی دکوراسیون منزل

میز چوب و فلز، ترند دکوراسیون چوبی روستیک

میز چوب و فلز، ترند دکوراسیون چوبی روستیک

میز روستیک چوبی، اینقدر لوکس دیده بودین؟

میز روستیک چوبی، اینقدر لوکس دیده بودین؟

کسب و کارها پیشنهادی
فرش مشهد اردهال certificate
فرش مشهد اردهال

فرش مشهد اردهال

شرکت فرش یلدای کویر کاشان certificate
شرکت فرش یلدای کویر کاشان

شرکت فرش یلدای کویر کاشان

شرکت توکا certificate
شرکت توکا

شرکت توکا

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent