visibility 364 today 1401/3/30

قیمت اجاره آپارتمان 30 تا 50متری در تهران

مالک آپارتمان 40 متری در شمال تهران 100 میلیون پول پیش و 9 میلیون اجاره دریافت می‌کند. در جنوب شهر واحدی با همین مشخصات وجود دارد، اما کرایه ماهانه آن دو میلیون است.

فرارو: مالک آپارتمان 40 متری در شمال تهران 100 میلیون پول پیش و 9 میلیون اجاره دریافت می‌کند. در جنوب شهر واحدی با همین مشخصات وجود دارد، اما کرایه ماهانه آن دو میلیون است.

 

اجاره آپارتمان 30 تا 50 متر انتخاب برخی خانواده‌های کم‌جمعیت یا مجرد‌ها در بازار مسکن پایتخت است. اگر با 100 میلیون تومان به‌عنوان پول پیش وارد بازار شوید و در شمال تهران دنبال اجاره آپارتمان 30 تا 50 متر باشید، احتمالا صاحبخانه‌ها نزدیک 10 میلیون تومان اجاره ماهانه دریافت می‌کنند، در مرکز شهر این رقم گاهی به نصف می‌رسد و در جنوب شهر می‌تواند کمتر از دو میلیون تومان باشد.

اجاره آپارتمان در تهران

اجاره آپارتمان 30 تا 50 متر در شمال تهران گاهی به 300 میلیون تومان پول پیش و بیشتر از سه میلیون تومان به‌عنوان کرایه نیاز دارد. مالک آپارتمان 50 متری در فرمانیه برای اجاره این واحد 300 میلیون تومان پول پیش می‌خواهد و هر ماه سه میلیون و 350 هزار تومان کرایه دریافت می‌کند. این واحد 20 سال پیش ساخته شده، در طبقه زیر همکف قرار گرفته و بدون پارکینگ اجاره داده می‌شود. آپارتمان 30 متری در نیاوران بدون اتاق خواب اجاره داده می‌شود. پول پیش این یکی 200 میلیون تومان است و مستاجر باید هر ماه پنج میلیون تومان اجاره بدهد. این آپارتمان بدون امکاناتی مثل آسانسور، انباری و پارکینگ آگهی شده است. در بلوار اندرزگو واحدی 40 متری دیده می‌شود که مالک رقم ودیعه و اجاره ماهانه را به‌ترتیب 100 میلیون تومان و 9 میلیون تومان درنظر گرفته است. سن بنا این واحد به چهار سال می‌رسد، آسانسور و انباری دارد، اما بدون اتاق خواب ساخته شده است.

اجاره آپارتمان 30 تا 50 متر در جنوب تهران می‌تواند ماهانه پنج میلیون تومان برای مستاجر آب بخورد. آپارتمان 36 متری در یافت‌آباد تهران درحالی با این رقم اجاره داده می‌شود که مالک 20 میلیون تومان هم به‌عنوان پول پیش دریافت می‌کند. واحد سال 95 ساخته شده و با وجود قرار گرفتن در طبقه سوم، بدون آسانسور آگهی شده است. واحد دیگری در جنوب شهر با پول پیش 20 میلیون تومان و اجاره ماهیانه چهار میلیون تومان بین آگهی‌ها به‌چم می‌خورد.

این واحد سال 80 ساخته شده، دارای یک اتاق خواب است، اما در ساختمان خبری از آسانسور، انباری و پارکینگ نیست. پول پیش مورد نیاز برای اجاره آپارتمان 30 تا 50 متر در جنوب تهران می‌تواند حدود 100 میلیون تومان باشد. مثل واحدی 45 متری در نازی‌آباد که مالک رقم اجاره ماهانه را دو میلیون تومان اعلام کرده است. 21 سال از سن بنا این واحد می‌گذرد و بدون آسانسور و پارکینگ اجاره داده می‌شود. اگر دنبال اجاره رایگان آپارتمان 30 تا 50 متر در جنوب تهران هستید، معمولا باید دست‌کم 130 میلیون تومان به‌عنوان پول پیش کنار بگذارید. مثل واحدی 40 متری در یافت‌آباد که رقم ودیعه آن 130 میلیون تومان است و مالک اجاره ماهانه دریافت نمی‌کند. این واحد سال 88 ساخته شده، یک اتاق خواب و انباری دارد.

اجاره آپارتمان 30 تا 50 متر در مرکز تهران به دست‌کم 100 میلیون تومان برای پول پیش و ماهانه پنج میلیون و 500 هزار تومان برای کرایه ماهانه نیاز دارد. مثل آپارتمان 45 متری حوالی میدان انقلاب که 20 سال از عمر بنا آن می‌گذرد و انباری و یک اتاق خواب دارد. در خیابان شریعتی مالک واحد 40 متری رقم ودیعه را 200 میلیون تومان نوشته و هر ماه پنج میلیون تومان کرایه می‌گیرد. در خیابان کریمخان مالک واحد 32 متری درحالی اجاره ماهانه نمی‌گیرد که رقم ودیعه را 390 میلیون تومان نوشته است. این آپارتمان 32 متری، سال 80 ساخته شده و انباری جزو امکانات آن محسوب می‌شود.

اجاره آپارتمان 30 تا 50 متر در شرق و غرب تهران تقریبا هزینه یکسانی دارد. حوالی دریاچه چیتگر اجاره آپارتمان 45 متری بدون اتاق خواب به 80 میلیون تومان ودیعه و ماهی سه میلیون تومان کرایه نیاز دارد. به گزارش فرارو، این واحد 20 سال پیش ساخته شده و بدون امکاناتی مثل آسانسور، انباری و پارکیگ اجاره داده می‌شود. اگر در بازار اجراه مسکن تهارن از غرب به سمت شرق پایتخت برویم، با آگهی آجاره آپارتمان 43 متری در محله پیروزی روبرو می‌شویم. پول پیش این یکی 100 میلیون تومان و رقم اجاره ماهانه سه میلیون و 500 هزار تومان است. این واحد 13 سال از زمان ساخت آن می‌گذرد و یک اتاق خواب و انباری دارد.

 

 

ساناز بهبودی*
نویسنده: ساناز بهبودی*

نویسنده و کارشناس تولید محتوا در تیم تحریریه چیدانه، فارغ التحصیل کارشناسی معماری از دانشکده معماری و شهرسازی سوره و دانشجوی ارشد طراحی شهری، علاقه‌مند به فعالیت در حیطه طراحی معماری و طراحی داخلی آشنا به امور کامپیوتری و نرم افزارهای معماری مسلط به زبان انگلیسی

more_horiz
مطالب پیشنهادی
قیمت اجاره آپارتمان 30 تا 50متری در تهران

قیمت اجاره آپارتمان 30 تا 50متری در تهران

اجاره آپارتمان مبله در تهران با جامونه

اجاره آپارتمان مبله در تهران با جامونه

رویایی دست نیافتنی برای خانه‌دار شدن در تهران!

رویایی دست نیافتنی برای خانه‌دار شدن در تهران!

کسب و کارها پیشنهادی
مبلمان خانه الوا ELVA Home certificate
مبلمان خانه الوا ELVA Home

مبلمان خانه الوا ELVA Home

پیرامون گاردن certificate
پیرامون گاردن

پیرامون گاردن

خانه پالاز موکت و کاغذ دیواری و لمینیت certificate
خانه پالاز موکت و کاغذ دیواری و لمینیت

خانه پالاز موکت و کاغذ دیواری و لمینیت

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent