visibility 55678 today 1401/9/15

دکور شیک و صمیمی خانه سمانه پاکدل و هادی کاظمی

سمانه پاکدل از هنرمندان معروف و دوست داشتنی ایران است که در عرصه سینما و تلویزیون فعالیت می کند. جالب است بدانید که او چند سال پیش با هادی کاظمی بازیگر معروف ازدواج کرده و متاهل است. در قسمت زیر تصویر جالب از دکور شیک خانه سمانه پاکدل و همسرش هادی کاظمی را قرار داده ایم. برای مشاهده این عکس در نیک صالحی همراه ما باشید.

خانه سمانه پاکدل

منزل سمانه پاکدل با دکور شیک

ترفندهایی برای دکوراسیون داخلی منزل

دکوراسیون خانه سمانه پاکدل

به دنبال طرحی برای الهام گرفتن و ساختن مدل خودتان بگردید. با جمع‌آوری تصاویر الهام‌بخش از مجلات، اینستاگرام، پینترست و غیره، فضای داخلی خود را زنده کنید. هنگامی که یک مجموعه طراحی قوی برای الهام گرفتن داشته باشید، آن دکوری را که دوست دارید داشته باشد پیدا خواهید کرد. ایجاد یک تابلوی نمونه راهی عالی برای فعال کردن و به دست آوردن هر گونه الهام است.ممکن است ناخودآگاه طرحی را دیده باشید و اکنون بتوانید از آن استفاده کنید.

رنگ‌ها و پارچه‌ها را در نظر بگیرید

دکوراسیون داخلی شیک

شروع کنید به لیست کردن رنگ‌هایی که می‌خواهید استفاده کنید – برای دیوارها یا کاغذ دیواری‌ها، مبلمان و پرده‌ها. رنگ دیگری که می‌تواند خانه شما را برجسته کند در کوسن‌ها، آباژورها، لحاف تخت و لوازم جانبی مانند رومیزی یا حتی تابلوهای روی دیوار وجود دارد.

اندازه‌ها را در نظر بگیرید

دکور زیبای خانه

در مورد مبلمانی که در اتاق ‌ها قرار می دهید ابعاد مهم است. در یک اتاق بزرگ به یک مبل بزرگ و زیرپایی نیاز دارید. اکثر طراحان توصیه می‌کنند که حتی اتاق‌های کوچک نیز باید یک قطعه بزرگ داشته باشند، حتی اگر تخت خواب باشد.

تصمیم‌گیری نهایی زمانی اتفاق می‌افتد که پنجره‌های خود را اندازه گرفته باشید. قبل از اینکه حتی به سفارش پرده یا دیگر وسایل خانه فکر کنید، اطمینان حاصل کنید که اندازه‌گیری‌های صحیح را انجام داده‌اید. تعادل بین قطعات بزرگ و کوچک فضای زندگی جذابی را ایجاد می‌کند.

منبع: نیک صالحی

نویسنده:

more_horiz
مطالب پیشنهادی
سلیقه فوق‌العاده آزاده صمدی در چیدمان خانه زیبایش!

سلیقه فوق‌العاده آزاده صمدی در چیدمان خانه زیبایش!

خانه موزه های تهران، مهمان این 7 خانه شوید

خانه موزه های تهران، مهمان این 7 خانه شوید

دکور شیک و صمیمی خانه سمانه پاکدل و هادی کاظمی

دکور شیک و صمیمی خانه سمانه پاکدل و هادی کاظمی

کسب و کارها پیشنهادی
مبلمان ویول certificate
مبلمان ویول

مبلمان ویول

دکوراسیون نوبنا certificate
دکوراسیون نوبنا

دکوراسیون نوبنا

مبلمان نوآ certificate
مبلمان نوآ

مبلمان نوآ

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent
x