Chidaneh.com placeholder image

خانم‌های باسلیقه چگونه اتاق خواب را می‌چینند؟

به قلم: تحریریه چیدانه

برای تغییر دکوراسیون و چیدمان اتاق خواب فقط کافی است از چند وسیله ساده استفاده کنید تا یک اتاق خواب شیک و زیبا داشته باشید.

نوژا دیزاین

تغییر دکوراسیون و چیدمان اتاق خواب

چیدمان و دکوراسیون اتاق خواب کار جذاب و لذت‌بخشی است. با استفاده از ترفندهای ساده می‌توانید چیدمان اتاق خواب را شیک و مدرن کنید.

فرش ذوالانواری

وسایل نظم‌دهنده کمد از ایده‌های تغییر دکوراسیون و چیدمان اتاق خواب

برای اینکه یک کمد منظم و مرتب  داشته باشید بهتر است از وسایل نظم‌دهنده کمد از جمله انواع چوب‌لباسی‌ها برای نگهداری لباس استفاده کنید. یکی از اصول و قوانین چیدمان منزل هماهنگی عناصر به‌کار رفته در چیدمان است. سعی کنید چوب‌لباسی‌هایتان یک شکل و کوچک بوده و با یکدیگر هماهنگی داشته باشند. چوب‌لباسی‌های کهنه و قدیمی خود را دور بریزید.

زیبا کردن میز توالت از ایده‌های تغییر دکوراسیون و چیدمان اتاق خواب

بر روی میز آرایش خود یک سینی تزیینی قرار داده و بر روی آن جواهرات، اشیای قیمتی،عطرها و گلدان یا ظروف شیشه‌ای و کریستال را بگذارید. یکی از بهترین ایده‌ها در چیدمان اتاق خواب ترکیب چند وسیله تزیینی زیبا در اتاق خواب است.

چیدمان کتاب‌ها در قفسه کتاب

بهتر است کتاب‌ها را در مقابل دیدگان خود قرار دهید. دیگر آن‌ها را مخفی نکنید. بنابراین از قفسه‌های دیواری زیبا و کمجا برای تزیین دیوارهای اتاق خواب استفاده کنید. با این کار اتاق خوابتان مدرن به‌نظر می‌رسد.

استفاده از رانر بر روی تخت

با استفاده از یک رانر مجلل نرم، لطیف و بزرگ بر روی تختخواب اتاقتان را زیبا و شیک کنید. رانر را بهتر است به‌صورت مورب یک گوشه تخت پهن کنید تا اتاق شما به اوج ظرافت و زیبایی خود برسد.

استفاده از یک صندلی زیبا و خاص از ایده‌های تغییر دکوراسیون و چیدمان اتاق خواب

در کنار تختتان می‌توانید از مبل یا صندلی مدرن استفاده کنید. سعی کنید آن‌ها را در جایی قرار دهید که زیبایی بی‌نظیری به اتاق شما بدهند. بهتر است سبک طراحی این صندلی با سبک دکوراسیون اتاق خواب شما هماهنگ باشد.

استفاده از گل‌های تازه برای تزیین اتاق

برای زیباتر کردن اتاق خواب از گل‌های خشک و یا گل‌های تازه استفاده کنید. در اتاق‌خوابتان گل‌های تازه و شاداب قرار دهید تا ظرافت و زندگی را به منزل شما آورد؛ زیرا منزل بدون یک عنصر طبیعی و زنده در آن، کامل نیست. با نور آباژورهای کنار تخت زیبایی این گل‌ها افزون خواهد شد.

منبع: مجله دلتا

پیشنهاد می‌کنیم که به این مطالب میز نگاهی بیندازید:

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه