تبلیغات
F چوب و هنر F فارست دیاکو E
امتیاز: 0.0 0 نظر | ثبت نظر

20 دی 1394

جادوی مبل تخت خواب شو در خانه های کوچک

مبلمان: در اکثر مواقع محدودیت ها باعث می شوند تا ذهن انسان فعال تر شود و برای حل آن مشکل به دنبال راه حلی کارآمد باشد، مثلا همین فضاهای کوچک در خانه های امروزی. خیلی ها فکر می کنند حالا که دیوارهای خانه به هم نزدیک شده اند آن ها هم باید از خیلی از مبلمان های شان چشم پوشی کنند، اما طراحان و معماران خلاق این مشکل را هم حل کرده اند و با طراحی مبلمان های چند منظوره و مبل های تخت خواب شو بسیاری از این مشکل ها را حل کرده اند، شاید برای شما هم که خانه ای کوچک دارید آشنایی با انواع این مبلمان ها جذاب باشد، پس تا انتهای این مطلب همراه چیدانه باشید تا با دنیای متفاوتی از مبلمان ها آشنا شوید.

این عکس یکی از معمولی ترین انواع مبل های تخت خواب شو را به شما نشان می دهد. این مبل ها در موقع نیاز از سمت جلو، یعنی همان قسمتی که کوسن ها روی آن قرار گرفته اند باز می شوند و به تخت خواب تبدیل می شوند، معمولا این مبل های تخت خواب شو عرض زیادی دارند و به عنوان سرویس خواب هم می توانند مورد مصرف قرار بگیرند.

نمونه دیگری از این مبل های تخت خواب شو، کاناپه هایی هستند که معمولا در زیر آن ها کشوهای بزرگی تعبیه می شود که درون آن ها تشک و تخت خواب ها قرار دارند و می توان با بیرون کشیدن کشوها از تخت خواب آن ها استفاده کرد.

اگر به دنبال مبلمان های تخت خواب شو مدرن تری هستید، پیشنهاد می کنم تا از مبلمان هایی که پشتی های تاشو دارند استفاده کنید، در زیر این مبلمان ها پایه هایی به صورت اهرم قرار دارد و زمانی که بخواهید از این مبل ها به صورت تخت استفاده کنید، تشک ها روی این اهرم ها قرار می گیرد.

بعضی از انواع مبلمان های تخت خواب شو آن هایی هستند که هر تکه آن ها قابلیت تا شدن و باز شدن دارد، این مبلمان ها انعطاف پذیری بیشتری دارند و در هر کدام از فضاهای داخلی خانه که بخواهید، می توانید از آن ها استفاده کنید، ولی به طبع سطح اشغال بیشتری هم در دکوراسیون داخلی خانه تان نیاز دارند.

کاناپه هایی که عمق زیادی دارند هم می توانند به جای مبل های تخت خواب شو مورد استفاده قرار بگیرند، البته نگران عمق زیاد این کاناپه ها نباشید با تعداد زیادی از کوسن ها مشکل عمق آن ها هم حل می شود.

اگر در خانه تان کاناپه ای دارید که پشت ندارد، آن را جلوی یکی از دیوارهای خانه بگذارید، روی آن را با ملحفه های زیاد و کوسن های رنگارنگ بپوشانید، با این کار هم می توانید از داشتن یک کاناپه زیاد در خانه بهره ببرید و هم زمانی که مهمان داشتید از آن به عنوان یک تخت خواب گرم و نرم استفاده کنید.

خلاقیت در طراحی این نوع مبلمان ها محدودیت ندارد، در پاراگراف اول همین متن مبل های تخت خواب شویی را با هم بررسی کردیم که صفحه تاشوی آن ها در زیر نشیمن شان قرار گرفته، اما در این مبل می بینید که صفحه تاشو در پشت آن قرار گرفته است. این ها همه بسته به نظر طراح و البته شما دارد که از آن ها در  خانه تان استفاده کنید.

این هم خلاقیت دیگری که طراحان به خرج داده اند، آن ها با برش دادن تنها یک قسمت از صفحه نشیمن و تعبیه کردن لولاهای دورانی برای آن، ظاهری مدرن و متفاوت به این مبل بخشیده اند و باعث شده اند تا در میان دیگر مبلمان ها بیشتر به چشم بیاید.

مطالب پیشنهادی برای فضاهای کوچک: راه حل های شگفت آور برای راحتی در خانه های کوچک
ترکیب غذاخوری با نشیمن: راه حلی آسان برای دکوراسیون منزل کوچک
۱۰ راه برای افزودن فضا به دکوراسیون منزل کوچک
 ۱۰ راه برای افزودن فضا به دکوراسیون منزل کوچک
۸ ایده برای کتابخانه در آپارتمان های کوچک
۱۰ ایده هوشمندانه طراحی دکوراسیون اتاق خواب های کوچک
میز کار در خانه، ۸ ایده خلاقانه!
۷ ترفند دکوراسیون آشپزخانه کوچک اما جادار

به ما بگویید آیا شما دوست دارید از این مبلمان های تخت خواب شو در دکوراسیون داخلی خانه تان استفاده کنید؟ ایده های خودتان را برای دکوراسیون داخلی فضاهای کوچک را با ما در قسمت مشاوره دکوراسیون چیدانه به اشتراک بگذارید.

نویسنده : شمیم آقازاده| گردآوری در تحریریه چیدانه 

تبلیغات
کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
دفتر معماری تورانا دفتر معماری تورانا
15 نمونه کار

تلفن: 02126414138
گروه معماری دکوشیان گروه معماری دکوشیان
4 نمونه کار

تلفن: 02126402759
 گروه معماری دیزنیو  گروه معماری دیزنیو
14 نمونه کار

تلفن: 02122060932
دنیای کاور دنیای کاور
2 نمونه کار

تلفن: ۰۲۱۶۶۳۹۳۷۷۸
سرای فرش گلستان سرای فرش گلستان
10 نمونه کار

تلفن: 021۴۴۷۶۶۰۳۹
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
چیدانه + مبلمان دیاکو، مسابقه عکاسی «گوشه ما» با جوایز ویژه
چیدانه + مبلمان دیاکو، مسابقه عکاسی «گوشه ما» با جوایز ویژه
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173