تبلیغات
ساقدوش F نیلپر F
امتیاز: 0.5 0 نظر | ثبت نظر

29 دی 1394

بهترین جا برای جاکلیدی در دکوراسیون منزل

ورودی و راهرو: جای کلیدهای شما کجاست؟ کنار درب ورودی روی یک جاکلیدی بامزه یا روی میز کنسول و یا همیشه در جست و جوی یافتن آن ها هستید؟ امروز در چیدانه ایده هایی برای جا کلیدی شما در نظر گرفته ایم با ما همراه باشید.

جاکلیدی شما می تواند نقش یک تابلوی خوش آمدگویی را برای شما بازی کند، این تابلوی زیبا در کنار یک برد یادداشت فضای متمایزی را برای ورودی شما به وجود می آورد. 

فرو رفتگی های روی دیوار را برای این منظور استفاده کنید، به سادگی می توانید با اضافه کردن یک قاب به و چند هنگر کوچک، قناسی های خانه ی خود را تبدیل به یک عنصر کاربردی کنید همیشه کلید های خود را دم دست داشته باشید. 

وقتی به بازار می روید در جست و جوی جا کلیدی هایی با طرح های خاص تر و منحصر به فرد تر باشید با این کار جلوه ی بی نظیری به گوشه و کنار فضای داخلی خود می بخشید. 

از طراح خود بخواهید که فضای ورودی شما را همانند سایر قسمت ها طراحی کند، یک ورودی خلاقانه می تواند دعوت کننده ی خوبی برای سایر فضاهای شما باشد، از او بخواهید که تمام جزئیات مورد نیاز برای فضای ورودی، همچون جاکلیدی را در طرح خود بگنجاند و ورودی بی نظیری را برایتان طراحی کند.

یک جا کلیدی خاص خودتان بسازید! به سادگی با یک قطعه چوب و چند هنگر زیبا یک جا کلیدی خاص و خلاقانه بسازید و لذت ببرید، در ساخت آن می توانید از کودکان خود کمک بگیرید و اوقات خوشی را با هم داشته باشید. 

برای ورودی خود شلف های کوچکی تعبیه کنید، این شلف ها بهترین محل برای قرارگیری سوئیچ ها و کلیدهای شما می باشند، حتی می توانید آن ها را کنار جاکفشی خود در نظر بگیرید و در کنارشان فضایی برای قبوض و نامه ها نیز در نظر بگیرید. 

اگر می خواهید یک جا کلیدی مقرون به صرفه داشته باشید دست به کار شوید و یک قاب خالی بیابیدبرای قسمت پایین آن با میخ یا هنگر، محل آویز بسازید و داخل قاب را مقوا بچسبانید، این مقوا می تواند نقش برد یادداشت شما را بازی کند و جاکلیدی بی نظیری داشته باشید. 

اگر هنوز هم برای مکان نمایی جا کلیدی های تان دچار مشکل هستید، می توانیدسری به مشاوره دکوراسیون چیدانه بزنید و سوالات خود را با اهالی فن درمیان بگذارید. 

مطالبی که حتما برای تان جذاب است: نکاتی برای طراحی ورودی در دکوراسیون منزل
نکات کلیدی در طراحی لابی مجتمع مسکونی
هشتی ایرانی را به ورودی خانه های امروزی بیاورید
۱۰ پادری مدرن و مقرون به صرفه برای ورودی خانه
۷ اشتباه رایج در دکوراسیون داخلی راهروها

نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه چیدانه

نویسنده: ثمینا فراهانی

فارغ التحصیل کارشناسی معماری نویسنده و مترجم آزاد مباحث معماری دبیر تحریریه بخش معماری وبسایت چیدانه و مجله منزل کارشناس محتوا در وبسایت معماری و دکوراسیون داخلی چیدانه نویسنده و ژورنالیست معماری در مجله معماری و دکوراسیون داخلی منزل

نشان کردن
  • 9914 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 29 دی 1394

کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
آینه کبیر آینه کبیر
8 نمونه کار

تلفن: 09125679079
تراریوم ویواریا تراریوم ویواریا
23 نمونه کار

تلفن: 02122725567
 فرش دستباف پازیریک  فرش دستباف پازیریک
6 نمونه کار

تلفن: 02188698461
تجهیزات بهداشتی کارنو تجهیزات بهداشتی کارنو
22 نمونه کار

تلفن: 02122564168
دکوراسیون نیکان دکوراسیون نیکان
36 نمونه کار

تلفن: 02188096123
معماری آترینا معماری آترینا
23 نمونه کار

تلفن: 02122319640
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173