تبلیغات
F فارست
امتیاز: 0.5 0 نظر | ثبت نظر

12 شهریور 1398

مرتب کردن اتاق کودک، 7 ترفند دکوراسیونی!

اتاق کودک: وقتی صحبت از طراحی دکوراسیون داخلی اتاق کودک می شود، من اتاقی را تصور می کنم پر از رنگ و اسباب بازی، اتاقی که معمولا از فرط شلوغی در نگاه اول بی نظم و نا مرتب به نظر می رسد و شاید همین مساله شما را کمی آزرده خاطر کند، در این مطلب به کمک گروه مبلمان اتاق کودک و نوجوان وینه چوب می خواهیم بررسی کنیم که چه ترفندهای دکوراسیونی را می توانیم به کار ببریم تا بتوانیم به وسایل و اسباب بازی های اتاق کودک مان نظم و ترتیب ببخشیم. پس تا انتهای این مطلب با چیدانه همراه باشید. 

1. شلف های دیواری برای نظم دهی به اسباب بازی های اتاق کودک 

یکی از بهترین راه ها برای نظم دادن به وسایل و اسباب بازی های اتاق کودک استفاده از شلف های دیواری است. در این شلف ها می توانید وسیله هایی را قرار دهید که دوست دارید مدت زمان بیشتری دوام بیاورد، حتما خوب می دانید که بچه ها معمولا اسباب بازی هایی که دم دست شان باشد را زودتر خراب می کنند. 

2. کمد های مختلف برای قرار دادن وسایل و اسباب بازی های اتاق کودک 

طراحان گروه مبلمان اتاق کودک و نوجوان وینه چوب معتقد اند که برای جا دادن اسباب بازی ها در دکوراسیون داخلی اتاق کودک می توانید از کمد های در بسته هم استفاده کنید، وقتی کمدها در بسته باشند بچه ها مجبور می شوند تا از خود شما برای برداشتن اسباب بازی های شان کمک بگیرند و با این کار شما می توانید نظارت بیشتری بر روی آن ها داشته باشید و از ریخت و پاش بی دلیل اتاق ها هم جلوگیری کنید. 

3. قفسه های باز برای اسباب بازی های اتاق کودک 

شما حتی می توانید از قفسه های باز هم در طراحی اتاق کودک استفاده کنید. این قفسه ها به اندازه کمد ها قابل کنترل نیستند و کودک شما می تواند به راحتی به اسباب بازی هایش دسترسی پیدا کند. شما از این قفسه ها هم می توانید به عنوان جایی برای قرار دادن اسباب بازی ها استفاده کنید و هم جایی برای قرار دادن دیگر وسیله های مورد نیاز کودک عزیزتان. 

4. استفاده از روی کنسول ها برای قرار دادن اسباب بازی ها در اتاق کودک 

سعی کنید در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق کودک تان حتما از کنسول های زیبا استفاده کنید. این کنسول ها در واقع کار همان کمد ها را برای شما انجام می دهند اما فرق آن ها با کمد ها در این است که آن ها ارتفاع کمتریب دارند و همین مساله باعث می شود تا سطح رویی آن ها نیز برای شما قابل استفاده باشد. 

5. ترکیبی از شلف ها، کمد ها و قفسه ها در طراحی دکوراسیون اتاق کودک 

شاید شما دل تان بخواهد که از همه این موارد در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق کودک تان استفاده کنید و اسباب بازی ها را در ان ها طبقه بندی و نظم دهی کنید. البته که این کار خوب است، اما باید حتما با اهالی فن متخصص در این زمینه نیز مشورت کنید تا طراحی دکوراسیون داخلی اتاق کودک تان به هرج و مرج کشیده نشود و دچار شلوغی های بی مورد نشود. در این زمینه طراحان گروه مبلمان اتاق کودک و نوجوان وینه چوب می توانند به شما کمک کنند. 

6.اسباب بازی ها را کف زمین بچینید 

بعضی از اسباب بازی هایی را که فکر می کنید کودک تان به آن ها علاقه بیشتری دارد و یا این که ابعاد و اندازه های آن ها جوری نیست که بتوانید آن ها را داخل کمد ها و قفسه ها جای دهید را می توانید روی زمین و با یک چینش خاص قرار دهید. هیچ اشکالی هم ندارد، آن ها حتی می توانند به طراحی دکوراسیون داخلی اتاق کودک تان هم کمک کند. 

7. اسباب بازی های لب پنجره 

اگر در اتاق کودک تان پنجره دارید می توانید از کف پنجره هم برای چیدن برخی از اسباب بازی ها استفاده کنید. بعضی از عروسک ها و لوازم دیگر به نظر برای به نمایش در امدن در جلو پنجره ها جذاب به نظر می رسند. 

برای دیدن نمونه کارهای بیشتر و همچنین به دست آوردن اطلاعات تماس این گروه می توانید به وبسایت گروه مبلمان اتاق کودک و نوجوان وینه چوب مراجعه نمایید.

نویسنده: شمیم آقازاده| تحریریه چیدانه  

تبلیغات
کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
آذر فلز پایون آذر فلز پایون
58 نمونه کار

تلفن: 02126141259
 فرش دستباف پازیریک  فرش دستباف پازیریک
5 نمونه کار

تلفن: 02188698461
مبل ویلگا مبل ویلگا
9 نمونه کار

تلفن: 02166245252
دکوراسیون چوبی ماسو دکوراسیون چوبی ماسو
15 نمونه کار

تلفن: 09199900671
گالری مبلمان و اکسسوری آوان گالری مبلمان و اکسسوری آوان
6 نمونه کار

تلفن: 021٦٦٢٩٧١٧١
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173