Chidaneh.com placeholder image

یک کلنگی مدرن در تهران، خانه رویایی مهدیه و علی در مجله منزل جدید!

به قلم: تحریریه چیدانه

شماره 99 مجله منزل منتشر شد. اگر می خواهید بدانید چه کسی برنده آیفون 7 شد، در صفحه 26 مجله منزل شما میتوانید با برندگان مسابقه بزرگ عکاسی مجله منزل آشنا شوید و همینطور تصویر 10 نفر برتر مسابقه به انتخاب داوران را ببینید.

یک کلنگی مدرن در تهران، خانه رویایی مهدیه و علی

سرویس خواب بالسا

در این شماره به سراغ منزل قدیمی در شرق تهران رفته ایم. خانه پدری چندین ساله و نوستالژیک که در ظاهر و وردی خانه کاملا به چشم میاید اما علی قنبری  و همسرش، مهدیه صفایی‌نیا  سلیقه‌ دیگری دارند، سلیقه‌ جدیدی که باعث می‌شود طبقه‌ دوم خانه‌ پدری به کل چیز دیگری باشد در صفحه 38  خواهید که چگونه این زوج جوان باذوق خانه‌ قدیمی را با کمترین هزینه‌ ممکن به هم ریخته‌اند تا یک کلبه‌ کوچک جدید داشته ‌باشند، کلبه‌ای مدرن، تمیز و خلوت.

آپارتمان محمدرضا ماهرخ، دکوراسیون امروزی در نیاوران!

خانه رویایی در ذهن هر کس به یک شکل است ولی داشتن فضایی روشن و دلباز، خانه ای که در هر قسمت آن روشنی و زیبایی را ببینید، ایده آل همه ماست. رنگ های ملایم و آرامش دهنده در کنار مدرن بودن، گرمی و صمیمیت را به فضای دلنشین خانه می آورد. در صفحه 52 شما میتوانید خانه ای را دنبال کنید که در گوشه همین شهر روشنایی و امید به شما می دهد.  

بازسازی خانه قدیمی نیاوران توسط زوج جوان خوش سلیقه!

خانه ای با اصالت و  قدیمی اما بازسازی شده متعلق به زوجی جوان در که در آن از هر سه سبک سنتی، مدرن و کلاسیک در بخش‌های مختلف دکوراسیون آن استفاده شده است. دلایل انتخاب‌های این زوج جوان برای فضای داخلی خانه‌شان را در صفحه 66مجله منزل بخوانید. آنها از ابتدا به دنبال خانه‌ای قدیمی بوده‌اند تا آن را بازسازی کنند و البته رمز این انتخاب در این است که مرد خانه معمار است!

دیگر مطالب مجله منزل آبان ماه…

شومینه از جنس پاییزی های خوش رنگ و لعاب

کانال ارتباطی خانه را از یاد نبرید

سرویس بهداشتی کوچک اما بهینه

آموزش دوخت پرده برای مبتدی ها

جا به جایی در سکوت

شستشویی دستی را فراموش نکنید

……

و بسیاری دیگر از عکس ها و مطالب جالب و متنوع در شماره آبان ماه مجله منزل با برای شما و به درخواست شما مخاطبان عزیز، آماده شده است.

مجله منزل
مجله منزل :شماره ۹9 آبان ماه ۱۳۹۵
مجله منزل

شماره جدید مجله منزل را با جلد بالا می توانید به صورت حضوری از کیوسک های روزنامه فروشی سراسر کشور تهیه کنید و یا  برای دریافت  نسخه الکترونیکی با کلیک بر روی عکس بالا و سپس انتخاب گزینه ارتباط با فروشنده، مجله منزل را به صورت آنلاین دریافت نمایید. 

با خرید اشتراک ماهانه مجله منزل،مجله را هر ماه درب منزل دریافت کنید!

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه