تبلیغات
دیاکوF
امتیاز: 1.4 0 نظر | ثبت نظر

20 فروردین 1398

شیک ترین صندلی بار برای اپن آشپزخانه شما کدام است؟

دسته: مبلمان

 

مبلمان: صندلی بار برای اپن آشپزخانه و کابینت جزیره ای یکی گزینه های بسیار مناسب برای زندگی امروزی و همچنین دکوراسیون آشپزخانه کوچک است. انتخاب صندلی بار و صندلی اپن مناسب برای دکوراسیون آشپزخانه چالش بر انگیز است چرا که عوامل بسیاری مانند ارتفاع، مدل و سبک و راحتی را باید مدنظر قرار داد. در این مطلب به کمک گروه مبلمان جهانتاب نکات و راهنمایی هایی را برای شما ذکر می کنیم تا بهترین صندلی بار را برای اپن آشپزخانه خود انتخاب کنید:

ارتفاع مناسب صندلی بار

آیا صندلی بار باید در سطحی بالاتر از اپن آشپزخانه قرار گیرد؟ برای اینکه بدانید چه نوع صندلی اپنی می خواهید ارتفاع میز یا کابینت خود را اندازه گیری کنید. این نکته را در ذهن داشته باشید که نشیمن گاه صندلی بار برای راحتی بیشتر باید بین 20-30 سانتیمتر پایینتر از سطح کابینت و میز قرار داشته باشد.

 • صندلی معمولی به طور معمول 45 سانتیمتر از زمین تا قسمت نشیمن ارتفاع دارد.
 • صندلی اپن دارای ارتفاعی حدود 60-70 سانتیمتر از سطح زمین است.
 • صندلی بار ارتفاعی بین 70-80 سانتیمتر از سطح زمین دارد.

بدانید چند صندلی بار و اپن برای دکوراسیون آشپزخانه می خواهید.

به توصیه گروه مبلمان جهانتاب فراموش نکنید که فاصله بین دو صندلی اپن و صندلی بار باید به اندازه کافی باشد تا افراد به راحتی بتوانند روی آن بنشینند، برخیزند، غذا بخورند و حرکت کنند.

 • اگر پهن ترین قسمت صندلی بار شما 40-45 سانتیمتر است، به اندازه 50-55 سانتیمتر بین دو صندلی فاصله نیاز است.
 • اگر پهن ترین قسمت صندلی بار شما 48-55 سانتیمتر است، به اندازه 60-65 سانتیمتر بین دو صندلی فاصله نیاز است.
 • اگر صندلی بار چرخان یا دسته دار دارید، باید فضای بیشتری برای فاصله دو صندلی در نظر بگیرید.

مدل صندلی بار را در نظر بگیرید.

می خواهید سبک دکوراسیون منزل شما هماهنگ باشد و اجزای مختلف در فضای داخلی با یکدیگر هم خوانی داشته باشند؟ در دکوراسیون آشپزخانه ترجیح می دهید وسایل دسته بندی باشند و یا وحدتی بین آنها دیده شود؟ آیا صندلی اپن و صندلی بار در فضای آشپزخانه کاربرد دارند؟ با پاسخ به این سوالات می توانید مدل صندلی اپن را به گونه ای خریداری کنید که به خوبی مورد استفاده قرار گیرند.

اگر صندلی اپن در راهروی باریک یا شلوغ قرار دارد یا اینکه نمی خواهید در یک نگاه دکوراسیون آشپزخانه به گونه ای باشد که کابینت ها دیده نشوند، از نوعی از صندلی بار بدون پشتی استفاده کنید. این نوع صندلی را راحتی چابه چا می شوند.

گروه مبلمان جهانتاب توصیه می کند چنانچه تنوع را دوست دارید و می خواهید وسیله ای چشمگیر و متفاوت در دکوراسیون آشپزخانه خود داشته باشید از صندلی بار با پشتی پهن استفاده کنید که قسمت نشیمن راحت و مناسبتری هم دارد.

متریال مناسب برای صندلی بار در آشپزخانه

اگر می خواهید صندلی بار و اپن را در قسمتی که غذا خورده می شود قرار دهید، از متریالی استفاده کنید که نیاز به مراقبت و تمیز کردن چندانی نداشته باشد. برای این منظور می توانید از چرم، چوب و فلز استفاده کنید. صندلی بار با روکش نشیمن باید از جنس میکروفیبر باشد که به سادگی تمیز و پاک می شود. همچنین می توانید از کوسن یا بالشت های کوچک روی صندلی بار استفاده کنید که به سادگی قابل شستن هستند.

در دکوراسیون آشپزخانه به سبک کلاسیک، مدرن، سنتی، روستیک و معاصر می توانید صندلی باری را پیدا کنید که ظاهر فضای شما را تکمیل کند. نیازی نیست حساسیت زیادی به خرج دهید. اگر فضای غذاخوری شما در جوار آشپزخانه قرار دارد، لزومی ندارد سبک و مدل مکان های نشستن و صندلی ها از یک نوع باشند.

اگر در حال حاضر متریال چوب را در دکوراسیون آشپزخانه به مقدار زیادی به کار برده اید، ترکیب چوب و فلز را امتحان کنید. ذهن خود را باز کنید و سپس متریال و مدل صندلی بار را برای آشپزخانه خود به درستی انتخاب کنید.

برای داشتن اطلاعات تماس این گروه به پروفایل اهالی فن گروه مبلمان جهانتاب در وبسایت چیدانه مراجعه کنید و از محصولات بیشتر آنها بازدید کنید.

نویسنده: صدف حقیقت | تحریریه چیدانه

تبلیغات

نویسنده: مبلمان جهانتاب

کارخانه جهانتاب با شروع فعالیت خود از سال 1353 جزء پیشروان اصلی تولید میز و صندلی در ایران بوده که در طول این 40 سال فعالیت،سابقه تولید انواع میز و صندلی های آمفی تئاتری،اداری،غذاخوری،کارگاهی،بیمارستانی و اپن بار را در کارنامه خود دارد. هم اکنون افتخار ما رویت میز و صندلی های ساخت کارخانه جهانتاب در جای جای میهن عزیزمان میباشد که گاهاً تولید آنها به پیش از 20 سال پیش باز میگردد. کارخانه محصولات جهانتاب در فضایی به وسعت 5000 متر مربع مجهز به کارگاه های تولید میز و صندلی فلزی،تولید میز و صندلی چوبی،تولید صفحات و سازه های MDF،واحد های رنگ چوب و فلز،پرداخت حرفه ای جوش ها،جوشکاری آرگون و آلومینیوم،واقع در محدوده کهریزک استان تهران تولید می گردد. طراحی،تحقیق و توسعه کارخانه جهانتاب مفتخر است که هر ساله بیش از 10 مدل جدید میز و صندلی با رعایت استاندارد های کیفی و ارگونومیک به بازار ارائه میدهد،همواره سعی ما بر این است که کلیه نیاز های مخاطبان خود را در تمام زمینه ها از جمله نوع کاربری،نوع نشیمن،تنوع رنگ،طراحی و مد روز را بر آورده میسازیم. در راستای تحقق این هدف،تیم طراحان و مدیران کارخانه ی جهانتاب دائماً در تکاپو برای رسیدن به کارآمد ترین محصولات روز دنیا از لحاظ مدل و کیفیت می باشد و همواره در جهت راه اندازی واحد های جدید تولید تلاش می کند.

نشان کردن

 • 1006 بازدید

 • |
 • 0 نظر

 • |
 • 20 فروردین 1398

کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
آقای فرش آقای فرش
4 نمونه کار

تلفن: 02175375
مبلمان لاوین مبلمان لاوین
7 نمونه کار

تلفن: 01132303230
مبلمان ماجان مبلمان ماجان
14 نمونه کار

تلفن: 021۶۶۱۹۳۶۷۸
تراریوم ویواریا تراریوم ویواریا
23 نمونه کار

تلفن: 02122725567
خانه رویایی ایکیا خانه رویایی ایکیا
12 نمونه کار

تلفن: 02155470294
صنایع چوبی آرون صنایع چوبی آرون
8 نمونه کار

تلفن: 02634821714
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173