visibility 1898 today 2016/11/15

شیک ترین صندلی بار برای اپن آشپزخانه شما کدام است؟

 

مبلمان: صندلی بار برای اپن آشپزخانه و کابینت جزیره ای یکی گزینه های بسیار مناسب برای زندگی امروزی و همچنین دکوراسیون آشپزخانه کوچک است. انتخاب صندلی بار و صندلی اپن مناسب برای دکوراسیون آشپزخانه چالش بر انگیز است چرا که عوامل بسیاری مانند ارتفاع، مدل و سبک و راحتی را باید مدنظر قرار داد. در این مطلب به کمک گروه مبلمان جهانتاب نکات و راهنمایی هایی را برای شما ذکر می کنیم تا بهترین صندلی بار را برای اپن آشپزخانه خود انتخاب کنید:

blog post

صندلی اپن بار جهانتاب مدل لوکاس

ارتفاع مناسب صندلی بار

آیا صندلی بار باید در سطحی بالاتر از اپن آشپزخانه قرار گیرد؟ برای اینکه بدانید چه نوع صندلی اپنی می خواهید ارتفاع میز یا کابینت خود را اندازه گیری کنید. این نکته را در ذهن داشته باشید که نشیمن گاه صندلی بار برای راحتی بیشتر باید بین 20-30 سانتیمتر پایینتر از سطح کابینت و میز قرار داشته باشد.

blog post

صندلی اپن جهانتاب مدل ایویا

  • صندلی معمولی به طور معمول 45 سانتیمتر از زمین تا قسمت نشیمن ارتفاع دارد.
  • صندلی اپن دارای ارتفاعی حدود 60-70 سانتیمتر از سطح زمین است.
  • صندلی بار ارتفاعی بین 70-80 سانتیمتر از سطح زمین دارد.

blog post

صندلی اپن جهانتاب مدل رویال

blog post

صندلی اپن بار جهانتاب مدل سرنا SERENA

blog post

صندلی اپن جهانتاب مدل ویستا

بدانید چند صندلی بار و اپن برای دکوراسیون آشپزخانه می خواهید.

به توصیه گروه مبلمان جهانتاب فراموش نکنید که فاصله بین دو صندلی اپن و صندلی بار باید به اندازه کافی باشد تا افراد به راحتی بتوانند روی آن بنشینند، برخیزند، غذا بخورند و حرکت کنند.

  • اگر پهن ترین قسمت صندلی بار شما 40-45 سانتیمتر است، به اندازه 50-55 سانتیمتر بین دو صندلی فاصله نیاز است.
  • اگر پهن ترین قسمت صندلی بار شما 48-55 سانتیمتر است، به اندازه 60-65 سانتیمتر بین دو صندلی فاصله نیاز است.
  • اگر صندلی بار چرخان یا دسته دار دارید، باید فضای بیشتری برای فاصله دو صندلی در نظر بگیرید.

blog post

صندلی بار ایگلوسا جهانتاب

مدل صندلی بار را در نظر بگیرید.

می خواهید سبک دکوراسیون منزل شما هماهنگ باشد و اجزای مختلف در فضای داخلی با یکدیگر هم خوانی داشته باشند؟ در دکوراسیون آشپزخانه ترجیح می دهید وسایل دسته بندی باشند و یا وحدتی بین آنها دیده شود؟ آیا صندلی اپن و صندلی بار در فضای آشپزخانه کاربرد دارند؟ با پاسخ به این سوالات می توانید مدل صندلی اپن را به گونه ای خریداری کنید که به خوبی مورد استفاده قرار گیرند.

blog post

صندلی اپن بار جهانتاب مدل ایگلو IGLOO

اگر صندلی اپن در راهروی باریک یا شلوغ قرار دارد یا اینکه نمی خواهید در یک نگاه دکوراسیون آشپزخانه به گونه ای باشد که کابینت ها دیده نشوند، از نوعی از صندلی بار بدون پشتی استفاده کنید. این نوع صندلی را راحتی چابه چا می شوند.

blog post

صندلی اپن و بار لوکسر جهانتاب

گروه مبلمان جهانتاب توصیه می کند چنانچه تنوع را دوست دارید و می خواهید وسیله ای چشمگیر و متفاوت در دکوراسیون آشپزخانه خود داشته باشید از صندلی بار با پشتی پهن استفاده کنید که قسمت نشیمن راحت و مناسبتری هم دارد.

blog post

صندلی اپن و بار استیم جهانتاب

متریال مناسب برای صندلی بار در آشپزخانه

اگر می خواهید صندلی بار و اپن را در قسمتی که غذا خورده می شود قرار دهید، از متریالی استفاده کنید که نیاز به مراقبت و تمیز کردن چندانی نداشته باشد. برای این منظور می توانید از چرم، چوب و فلز استفاده کنید. صندلی بار با روکش نشیمن باید از جنس میکروفیبر باشد که به سادگی تمیز و پاک می شود. همچنین می توانید از کوسن یا بالشت های کوچک روی صندلی بار استفاده کنید که به سادگی قابل شستن هستند.

blog post

صندلی بار الیسا جهانتاب

blog post

صندلی اپن و بار پنی جهانتاب

blog post

صندلی اپن بار مدل ویونا جهانتاب

در دکوراسیون آشپزخانه به سبک کلاسیک، مدرن، سنتی، روستیک و معاصر می توانید صندلی باری را پیدا کنید که ظاهر فضای شما را تکمیل کند. نیازی نیست حساسیت زیادی به خرج دهید. اگر فضای غذاخوری شما در جوار آشپزخانه قرار دارد، لزومی ندارد سبک و مدل مکان های نشستن و صندلی ها از یک نوع باشند.

blog post

صندلی بار هلنا جهانتاب

اگر در حال حاضر متریال چوب را در دکوراسیون آشپزخانه به مقدار زیادی به کار برده اید، ترکیب چوب و فلز را امتحان کنید. ذهن خود را باز کنید و سپس متریال و مدل صندلی بار را برای آشپزخانه خود به درستی انتخاب کنید.

برای داشتن اطلاعات تماس این گروه به پروفایل اهالی فن گروه مبلمان جهانتاب در وبسایت چیدانه مراجعه کنید و از محصولات بیشتر آنها بازدید کنید.

نویسنده: صدف حقیقت | تحریریه چیدانه

مبلمان جهانتاب
نویسنده: مبلمان جهانتاب

کارخانه جهانتاب با شروع فعالیت خود از سال 1353 جزء پیشروان اصلی تولید میز و صندلی در ایران بوده که در طول این 40 سال فعالیت،سابقه تولید انواع میز و صندلی های آمفی تئاتری،اداری،غذاخوری،کارگاهی،بیمارستانی و اپن بار را در کارنامه خود دارد. هم اکنون افتخار ما رویت میز و صندلی های ساخت کارخانه جهانتاب در جای جای میهن عزیزمان میباشد که گاهاً تولید آنها به پیش از 20 سال پیش باز میگردد. کارخانه محصولات جهانتاب در فضایی به وسعت 5000 متر مربع مجهز به کارگاه های تولید میز و صندلی فلزی،تولید میز و صندلی چوبی،تولید صفحات و سازه های MDF،واحد های رنگ چوب و فلز،پرداخت حرفه ای جوش ها،جوشکاری آرگون و آلومینیوم،واقع در محدوده کهریزک استان تهران تولید می گردد. طراحی،تحقیق و توسعه کارخانه جهانتاب مفتخر است که هر ساله بیش از 10 مدل جدید میز و صندلی با رعایت استاندارد های کیفی و ارگونومیک به بازار ارائه میدهد،همواره سعی ما بر این است که کلیه نیاز های مخاطبان خود را در تمام زمینه ها از جمله نوع کاربری،نوع نشیمن،تنوع رنگ،طراحی و مد روز را بر آورده میسازیم. در راستای تحقق این هدف،تیم طراحان و مدیران کارخانه ی جهانتاب دائماً در تکاپو برای رسیدن به کارآمد ترین محصولات روز دنیا از لحاظ مدل و کیفیت می باشد و همواره در جهت راه اندازی واحد های جدید تولید تلاش می کند.

more_horiz
مطالب پیشنهادی
میز و صندلی ناهارخوری چوبی، چطور نگهداری شوند؟

میز و صندلی ناهارخوری چوبی، چطور نگهداری شوند؟

1398/10/20 ادامه مطلب
38 مدل میز بار خانگی شیک و جدید

38 مدل میز بار خانگی شیک و جدید

خرید میز و صندلی دونفره، به گوشه دنج خانه سر و سامانی بده!

خرید میز و صندلی دونفره، به گوشه دنج خانه سر و سامانی بده!

کسب و کارها پیشنهادی
کابینت چیدمان certificate
کابینت چیدمان

کابینت چیدمان

آرتا نقش تاک certificate
آرتا نقش تاک

آرتا نقش تاک

شرکت فرش یلدای کویر کاشان certificate
شرکت فرش یلدای کویر کاشان

شرکت فرش یلدای کویر کاشان

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent