دکوراسیون آشپزخانه منزل رامبد جوان، انتشار ویدئویی از مهمانی آقای بازیگر!

دکوراسیون آشپزخانه منزل رامبد جوان، انتشار ویدئویی از مهمانی آقای بازیگر!

به قلم: سمانه زارعی

مبلمان آل یاسین

ویدئویی از میزبانی رامبد جوان در برنامه شام ایرانی منتشر شده است که در آن دکوراسیون مدرن آشپزخانه رامبد جوان و همسرش نگار جواهریان دیده می‌شود. در این مطلب از چیدانه این ویدئو را ببینید.

سرویس خواب بالسا

 

برنامه شام ایرانی در آشپزخانه‌های ایرانی

برنامه شام ایرانی مجموعه‌ای است که ساخت سری اول آن در سال 1390 به کارگردانی بیژن بیرنگ انجام شد و جدیدترین سری آن از بهار 1399 در نمایش خانگی پخش شد.

در هر فصل از این برنامه ۴ نفر از میان بازیگران، خوانندگان، ورزشکاران، استندآپ کمدین‌ها و سایر افراد مشهور شرکت می‌کنند؛ و هر شب یک نفر میزبان می‌شود تا برای مابقی افراد شام آماده کند. پس از پایان هر شب، مهمانان و خود میزبان (از سری چهارم) به آن شب نمره می‌دهند؛ تا در نهایت در شب پایانی هر فصل برنده مشخص شود و به وی جایزه تعلق گیرد. ویدئویی که در این مطلب قرار داده‌ایم بخشی از برنامه شام ایرانی به میزبانی رامبد جوان است.

کمی درباره رامبد جوان

امبد جوان در ۱ دی ۱۳۵۰ از خانواده‌ای سنتی در تهران با اصالت آذربایجانی به دنیا آمده‌است. روند شروع به کار هنری او به ترتیب در تئاتر، تلویزیون و سینما بوده‌است. اغلب افراد رامبد جوان را با فیلم‌های طنزش به خصوص خندوانه می‌شناسند. در سال‌های اخیر پس از اینکه رامبد جوان به همراه همسرش نگار جواهریان، با هدف به دنیا آمدن فرزندش در کانادا به این کشور سفر کرد، با انتقادات زیادی روبرو شد.

 

دکوراسیون آشپزخانه منزل رامبد جوان

رامبد جوان در خانه‌ای با دکوراسیون سبک مدرن زندگی می‌کند. همانطور که در ویدئو می‎بینیم، رامبد جوان میزبان مهمان‌هایش، مهدی پاکدل، سروش صحت و اشکان خطیبی است. آشپزخانه تم رنگی سفید دارد. کابینت‌ها به رنگ سفید و سبک ساده و مدرن دارند. آشپزخانه منزل رامبد جوان نه خیلی بزرگ است و به خیلی کوچک. میز نهارخوری که برای مهمان‌هایش در نظر گرفته در کنار جزیره آشپزخانه قرار گرفته است. یک میز نهارخوری شیشه‌ای با صندلی‌هایی چوبی و روکش پارچه‌ای فضای غذاخوری را تشکیل داده‌اند. به طور کلی فضای آشپزخانه و چیدمان وسایل طوری است که حس راحتی و خودمانی بودن را به فرد منتقل می‌کند.

 

در قسمت چهره‌ها، مطالب متنوعی از دکوراسیون منزل بازیگران و افراد معروف مختلف آمده است. می‌توانید این مطالب را در این قیمت از چیدانه بخوانید.

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه