خانه دوبلکس بابک جهانبخش در تهران / ثروت آقای خواننده سوژه شد! + عکس

خانه دوبلکس بابک جهانبخش در تهران / ثروت آقای خواننده سوژه شد! + عکس

به قلم: محمد مالمیر

بابک جهانبخش در اینستاگرام عکسی از خانه دوبلکسش که در شمال تهران واقع شده است منتشر کرده است. بابک با نام اصلی «علی جهانبخش» بخاطر تحصیلات پدرش در شهر بوخوم آلمان به دنیا آمد. سال ۱۳۶۷ وقتی ۵ ساله بود زیر نظر اساتید آلمانی در مدرسه موسیقی شهر بوخوم نواختن پیانو را شروع کرد تا اینکه با پایان دانشگاه پدرش به ایران بازگشتند.

بالسا

خانه دوبلکس بابک جهانبخش در تهران

مجوز از ۱۴ سالگی

در ایران زیر نظر «مرحوم مجتبی میرزاده» آهنگساز قدیمی دوره های موسیقی را گذراند و سال ۱۳۷۶ در ۱۴ سالگی با تایید علی معلم مجوز اجرا در تلویزیون را گرفت.

ازدواج اول بابک جهانبخش

بابک جهانبخش در سال ۱۳۸۸ وقتی ۲۶ ساله بود با مروارید شهریاری ازدواج کرد. خانم شهریاری از عوامل برگزار کننده کنسرت جهانبخش در لندن انگلستان بود که این آشنایی از آنجا شروع و به ازدواج ختم شد که ثمره آن یک پسر بنام آرتا است.

در روزهای پایانی آذر ۱۳۹۶ بابک جهانبخش با انتشار عکسی دونفره از ازدواج خود با خانم «پریا پرتوی» فرد طراحی و مدل لباس خبر دارد.

علت تحصیل تا دیپلم

سال ۱۳۷۹ در ۱۷ سالگی زمانی که برای تست خوانندگی و سولفژ به ارشاد رفتم از بین ۴۰۰ نفر قبول شدم و مجوز صدایم را گرفتم. پس از کسب مجوز، پدرم برای سومین بار تحت عمل جراحی قرار گرفت و به مدت یکسال در بیمارستان بستری بود به همین دلیل چون منم تک پسر بودم نتوانستم ادامه تحصیل بدهم و تحصیلاتم در حد دیپلم باقی ماند. اولین کنسرت خارج من سال ۱۳۸۷ در لندن بود سپس در سال ۱۳۸۹ بعد از انتشار آلبوم سومم بنام «احساس» در تهران نیز کنسرت برگزار کردم.

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران
محمد در تاریخ 29 مرداد 1402
خوشحالم که خوشحالی.👍👌🌹
صبا در تاریخ 01 شهریور 1402
عجب

ثبت دیدگاه